Verification: 03703ab86c189f7c ۸ تکنیک فنگ شویی برای جذب ثروت - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

۸ تکنیک فنگ شویی برای جذب ثروت

 

8 تکنیک فوق‌العاده از فنگ شویی برای جذب ثروت و فراوانی

🌸

فنگ شویی چیست؟۸تکنیک برای جذب ثروت و فراوانی

فنگ شویی یعنی چه؟

فنگ شویی یعنی هنر ایجاد تعادل و هماهنگی در جریان طبیعی انرژی های پیرامون ما به امید دیدن تاثیرات سودمند در زندگی و۸ تکنیک عالی برای جذب ثروت و فراوانی

فنگ شویی کلمه‌ای چینی است به معنای آب و باد – این دو عنصر سمبل حرکت و حیات در زمین هستند.
این دو از انرژی‌های متحرک جهان هستی هستند و روی سایر مخلوقات خداوند اثر می‌گذارند زاینده هستند و آرامش‌بخش. آب و باد دو سمبل انرژی حیاتی هستند.

فنگ شویی هنر و دانشی چند هزار ساله است که سعی در ایجاد تعادل بین ماده و انرژی در محیط پیرامون زندگی ما دارد.

همواره تعادل تاثیرات سودمندی به دنبال دارد و می‌تواند منجر به تقویت اهداف و ویژگی‌های مثبت شود و انرژی ذهنی ما رابرای رسیدن به خواسته‌های‌مان همراهی کند و باعث پالایش و تلطیف روحیه ما شده و در عین حال با نظمی که به افکار و جسم و روح و محیط ما می‌بخشد زمینه را برای خلق تازه‌ها فراهم می‌کند.

فنگ شویی

پس از فنگ شویی حتما ثروتمند خواهیم شد

سالم‌تر موفق تر و روابط خانوادگی‌مان بهبود می‌یابد شغل‌مان مساعد می‌گردد و زمان با ارزش‌تر
می‌شود.

موکداً می‌گویم که این طور خواهد شد…

چون معتقدم فنگ شویی به قدری زیبا و شیرین است که پس از اولین آموزش‌ها شما روحیه خود را آرام‌تر و ملطوف‌تر خواهید یافت و بی‌شک این تنها در افکار شما نمی‌ماند بلکه یقینا دست به عمل می‌زنید و قوانین فرح‌بخش فنگ شویی را اجرا خواهید کرد در نتیجه انرژی حیاتی پیرامون شما شروع به پالایش و نظافت می‌کند و با تمرین‌های دیگر تقویت خواهد شد.

نظریه ماده و انرژی انیشتین را همه
می‌دانیم….

که حتما ثروتمند خواهیم شد.

که حتما انرژی‌های پیرامون ما به تمام جهان ارسال می‌شود.

که تمام ارتعاشات وجودی ما به کائنات می‌رسد و در آن تغییر ایجاد می‌کند.

تغییراتی نسبتا پایدار.

پس بیاییم مواظب افکارمان باشیم …

 

1_ بر روی تکه کوچک کاغذ، عدد 8 انگلیسی را بنویسید و در کیف پول‌تان قرار دهید. عدد 8 نشانه‌ی بی‌نهایت است. وقتی این نماد را در کیف پول‌تان قرار می‌دهید، ارتعاشی به کائنات ارسال می‌کنید که دوباره به سمت شما بازخواهد گشت. یعنی، هر مبلغی که از کیف پول‌تان خارج شود، دوباره به کیف شما بازخواهد گشت و این راهی است برای جذب ثروت و فراوانی.

🌸2_ کریستال “سیترین” را در گوشه‌ای از اتاق، خانه و یا محل کسب‌ و کار خودتان قرار دهید. بهترین مکان برای قرار دادن این کریستال، دور دست‌ترین گوشه‌ی چپ اتاق، خانه و یا محل کارتان است. سیترین مناسب جذب ثروت است.

🌸3_ هرگونه شیر آب نشتی‌دار موجود در محیط خود را تعمیر کنید. این نشتی می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نشتی پولی باشد که در حساب بانکی و یا کیف پول‌تان قرار گرفته است و از جذب ثروت جلوگیری می‌کند.

🌸4_ از شر برهم ریختگی‌ها خلاص شوید. برهم ریختگی موجب سکون در فضای شما شده و در نتیجه موجب عدم حرکت ارتعاش ثروت و فراوانی در محیط شما می‌شود.

🌸5_ در هر کدام از اتاق‌های محل کار یا زندگی‌تان، یک گیاه زنده قرار دهید.
گیاه زنده نشان دهنده‌ی رشد و رونق است. انجام چنین کاری به کلی حال و هوای اطراف‌تان را تغییر می‌دهد و ارتعاش پیشرفت را ارسال می‌کند.

🌸6_ ظرف آبی در گوشه‌ی فراوانی (گوشه شمال غربی) قرار دهید.
حضور آب سبب حفظ جریان انرژی و جنبش می‌شود.

🌸7_ می‌توانید یک مجسمه “سکه” یا هر مجسمه مربوط به پول را در جلوی درب ورودی و یا در گوشه‌ی ثروت محل سکونت خودتان قرار دهید.

🌸8_ دو ماهی نارنجی و یک ماهی مشکی خریداری کنید. ماهی نارنجی ارتعاش ثروت را جذب می‌کند و ماهی مشکی انرژی‌های منفی را که ممکن است مانع از جذب ثروت شوند، به خود جذب می‌کند.

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران

 

سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید