Verification: 03703ab86c189f7c ۱۰ قانون همسویی با جهان هستی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

۱۰ قانون همسویی با جهان هستی

‍ #همسویی_با_جهان_هستی

وقتی با جهان هستی همسو شوید مورد حمایت ابر ،باد،خورشید،ماه،آسمان و فرشتگان قرار می گیرید.برای کمک گرفتن از تمام انرژی های جهان هستی و رشد و تعالی باید 10 قانون را در نظر داشته باشید:

1- قانون خلاء(خالی شدن):

هر انسانی که خالی شود ،قدرتمند می شود. خالی شوید از کینه ،حسد،دروغ، نفرت،گناه علم و محبت. هر چه دانش داریم به دیگران یاد بدهیم تا برای ورود علم جدید باز شود.

2-قانون جریان و حرکت:

هر چیزی که جاریست قوی تر است و هر جا سکون باشد فقر است. آب زلال هم اگر چند روز در جایی بماندبه مرداب تبدیل می شود.

3-قانون نظم :

در زندگی روی نظم حر کت کنید تا مغزتان هم به این نظم عادت کند هدف هایتان را بنویسید و با نظم انجام دهید و باور کنید که با فعالیتهای منظم به نتیجه مضاعف می رسید.

 

4-قانون پاکی:

یکی از قوانین مهم طبیعت،پاکی است موهبت های الهی جذب ناپاکی ها نمی شوند.گناه،نا پاکی است و عمر انسان را کم می کندو موهبت های الهی را جذب نمی کند .

5- قانون بارش:

ببارید مهر،ببارید علاقه،ببارید احترام ،ببارید دوستی ،ببارید عشق ،ببارید خنده ،ببارید امید.جهان هستی ،جهان بخشش است هر قدر دریاها بخار آب بیشتری بفرستند باران بیشتری جذب خواهند کرد.

6- قانون سحر خیزی:

تمام گیاهان در اولین ساعات روز فتوسنتز می کنند.هر چه سحر خیز باشید رزق شما بیشتر است.طول عمر زیاد ،شادمانی ،نشاط ،زیبایی و آرامش در سحر خیزیست.

7-قانون جمع:

یکی از راههای هم سو شدن با کائنات ،قانون جمع است .باهم غذا بخورید ،باهم دعا کنید ،با هم نماز بخوانید، باهم بازی کنید.تنهایی ،افسردگی ،بیماری و ناهماهنگی با جهان هستی ،فقرو فلاکت می اورد.

8-قانون هماهنگی(رهایش):

هماهنگی یعنی بخشش،یعنی رهایش.از ناسپاسی دیگران نرنجید .خودتان سپاسگزار باشید.با جهان هستی هماهنگ باشید ببخشید تا بخشیده شوید.

9-قانون تنوع:

دنبال تازه ها بگردید.تنوع انسان را به آرامش می رساند و موهبت های الهی را جذب می کند وقتی تنوع داریم روحیه کار را افزایش می دهد و انرژی بیشتری را جذب میکنیم.

10-قانون کارما:

کارما یعنی اعمال ما بازتاب دارد.هر کار بدی درون شما می ماند و هر کار خوبی به خود شما بر می گردد.سلول های مغز انسان به کلمات مهر آمیز پاسخ مثبت می دهد.
هر ذره ای محبت را می فهمد.

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید