Verification: 03703ab86c189f7c کیسه ثروت در فنگ شویی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

کیسه ثروت در فنگ شویی

کیسه ثروت در فنگ‌شویی

ماهی طلا و قرمز، سکه پول، منگوله بادام زمینی.
فنگ‌شویی چینی می‌گوید: “تجارت بیشتر / پول بیشتر” و “موفقیت در همه چیز”.
برای هر چیزی می توانید از این نماد فنگ‌شویی استفاده کنید. در خانه، اداره یا در ماشین آویزان شود.

کیسه ثروت را در گوشه جنوب‌شرقی اتاق نشیمن، یا دفتر خود قرار دهید تا شانس ثروت شما را افزایش دهد.

کیسه پول یک نماد امیدوار کننده به خصوص از رونق، ثروت و موفقیت است – گنجینه‌هایی که داخلش میذارن (مانند شمش‌های طلا‌، میله‌های طلا، سکه، مروارید و …) همه به این نماد کمک می‌کنند.

کیف پول یک نماد امیدوار کننده به خصوص برای شکوفایی، ثروت و موفقیت است. این سنت از چین باستان آغاز شد، زمانی که افراد ثروتمند از کاسه‌های ثروت یا گلدان‌های ثروت در خانه‌های خود استفاده می‌کردند تا شانس خود را با ثروت افزایش دهند.
دلیل این امر این است که دیگ ثروت نماد خوش‌شانسی و ثروت بی‌پایان است. در آسیا، کاسه‌های ثروت به طور گسترده‌ای در خانه‌ها یا دفاتر کار گذاشته می‌شوند. اعتقاد بر این است که در بیشتر مغازه‌ها، کاسه ثروت واقع شده در صندوق فروش، رونق و اقبال ثروت را چند برابر می‌کند. همچنین می‌توان کاسه‌های ثروت را که در مجاورت نمادهای ثروت چینی قرار گرفته اند، مشاهده کرد. این عمل کاسه را حتی بیشتر قدرتمند می‌کند. نمایش این محرک خوشبختی رفاه بر روی میز کار یا محل کار شما به معنای جذب ثروت و خوش شانسی در زندگی و تجارت شما است.

با استفاده از یک کیسه ثروت، شما از همه جهات به خانه و یا محل کار خود شانس ثروت را جذب می‌کنید.
به همین دلیل است که بسیاری از افراد در زمینه فروش، تجارت و سرمایه‌گذاری سوداگرانه به دنبال کیف ثروت هستند.

برای تثبیت بخت و اقبال خود از طریق تجارت و سرمایه‌گذاری، باید این خطوط راهنمای زیر را در مورد موقعیت کیسه ثروت رعایت کنید:

1) کیسه ثروت را در بخش شمال‌غربی اتاق نشیمن یا دفتر کار خود قرار دهید. این شانس شما را برای جستجوی فرصت‌های شغلی به حرکت در خواهد آورد.

2) برای هدایت خوش شانس، ثروت و اقبال ثروتمند شدن، این جذابیت خوش شانس را در خانه، دفتر یا فروشگاه خود قرار دهید. با این کار اقبال ثروت را به ارمغان می‌آورید.

3) کیسه ثروتمندی را در گوشه جنوب‌شرقی اتاق نشیمن یا دفتر خود قرار دهید تا شانس ثروت شما را افزایش دهد. قرار دادن این نماد ثروت فنگ‌شویی در گوشه جنوب‌شرقی سودمند خواهد بود زیرا طبق فرمول فنگ شویی باگوا، این گوشه ایده‌آل برای شانس تولید ثروت است.

4) کیسه ثروت فنگ‌شویی برای سرمایه داران بزرگ و کسانی که تجارت می‌کنند و به دنبال موفقیت هستند ضروری است. نمادگرایی کیف ثروت ما را وادار می‌کند تا به دنبال فرصت‌های شغلی در زندگی روزمره بگردیم.

5) این محصول فنگ‌شویی را در مقابل ورودی اصلی به نمایش بگذارید، به طوری که هر زمان که وارد می‌شوید قابل مشاهده باشد. این امر از طریق نقاط ورودی انرژی (chi) به منطقه دعوت می‌کند.

6) گفته می‌شود یک کیف ثروتمندانه فنگ‌شویی در دفتر کار یا فروشگاه خود قرار دهید که به جذب مشتری بیشتر کمک می‌کند، بنابراین فروش و درآمد شما افزایش می‌یابد.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید