Verification: 03703ab86c189f7c کد کیهانی چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

کد کیهانی چیست

کد کیهانی چیست؟
هر اسم وفامیل و تاریخ تولد شما دارای اعدادی میباشد که مخصوص خودتان هست واین اعداد تفسیرهایی داره که به شما میگه اول اسم شما دارای چه ارتعاشاتی هست آیا نام شما کم درآمد هست یا حادثه ساز ویا رشد صعودی دارید با نامتون ویا رشد نزولی دارید و ممکنه درگیر بیماری هم بشوید آیا نیاز به تغییرنام دارید برای پیشرفتهاتون یا خیر وبا نام فرشته های روز و شب خودتون آشنا میشوید برای ارتباط برقرارکردن بیشتر.ومتوجه رسالت الهی خودتون میشوید شغلهای ذاتیتون مشخص میشه و متوجه ماموریتتون درسرنوشتت خودتان میشوید باروحتون اشنامیشوید که این روح ازشما چی میخواهد که شاد باشه وارامش داشته باشه با شخصیتتون آشنا میشوید و اگه تمایل به تغییرباشه گفته میشود وازدوران سیوهشت سالگی به بعد هم کمی گفته میشه که وارد چه مرحله یا شغل جدیدی ممکنه بشین و مهمترین قسمتش که کارما هست که خیلی از مشکلات ما بعداز ناممون کارماهای ماهست که متوجه میشوید کمک میشه برای برطرف کردنش یا کمرنگ تر شدن کارما شما.

✅ارزیابی نام چیست ؟

ارزیابی ارتعاشات نام هر اسمی یک ارتعاش دارد، یک فرکانسی دارد، یک انرژی دارد که با یک سری فرمول محاسبه می شودکرد و بعد از آن مشخص می کنیم که هر اسمی در چه گروهی است و چه روندی دارد و در چه قدمی (خوش قدم ) یا (بد قدم) قرار گرفته است. آیا این اسم برای فرد مناسب است یا نیست آیا نیاز به تغییر اسم وجود دارد یا ندارد

✅کد کیهانی چیست.؟
کد کیهانی یک عدد 5 رقمی است با یک توالی 5 رقمی که بر اساس تاریخ تولد و نام و نام خانوادگی و نام والدین بدست می آید و محاسبه می شود و یک سری اطلاعات ارزشمندی را به شما می دهد. یکی از مهمترین پایه های موفقیت بیشتر و پیشرفت شما به ارتعاشات اسم و کد کیهانی ارتباط دارد.

✅نتایج ارتعاش نام و کد کیهانی
اگر ارتعاشات اسم و کد کیهانی مناسب نباشد خیلی انتظار موفقیت های بزرگ در زندگیتان نمی توانید داشته باشید، اگر هم موفقیتی باشد به دنبالش سقوط و شکست خواهد بود.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید