Verification: 03703ab86c189f7c کد کیهانی و اسم اعظم - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

کد کیهانی و اسم اعظم

‍ کد کیهانی چیست ؟‌اسم اعظم چیست؟

با استفاده از کد کیهانی و اسم اعظم میتوانید مشکلاتی که در زندگی دارید و موانع و پیش آمدهای بد را مانع شوید و با کمک ما میتوانید اسامی ثروت زا داشته باشید و با کد کیهانی متوجه شغل ذاتی خود میشوید و میتوانید بهترین نام ها رو برای فرزندان خود انتخاب کنید

 

هراسم وفامیل شما اعدادی دارد که ما با محاسبه این اعداد به شما میگوییم نام شما جز کدام دسته میباشد به شما گفته میشود نامتان باعث کم درامدی وبی پولی شماهست یا باعث حادثه افرینی ودردسر سازیست ویانزولی روبه افت هستید یا به پیشرفت ویا نامتان بیماریزاست ویا جز نامهای ثروت زا هست برایتان ودرکد کیهانی متوجه شغل ذاتی خود میشوید که به دنبال چه کاری بروید که درحیطه شماست ومتوجه ماموریتتان درسرنوشتتان خواهید شد باروح خود اشنا میشوید که این روح چه چیزی ازشما میخواهد که ارامش داشته باشد واگر عدد ثروت داشته باشید متوجه میشوید واگر مانع برای رسیدن به اهدافتان باشد تا حدودی گفته میشود وکارمای شماهم یک مانع میتواند باشد که درصورت پنهان نشدن کارما به شماگفته میشود وراه کمرنگ کردن کارماهم گفته میشود .
برای تغییرنام که باعث رشد شما شود ویاانتخاب نام نوزاد که عالی باشد میتوانید ازما کمک بگیرید وبرای انتخاب رشته تحصیلی فرزند خود که در راه رسالت خودش قرار گیرد به شما کمک خواهیم کرد .

اسم اعظم چیست؟کد کیهانی چیست؟

‌چهارذکر قرانی که مخصوص اسم وفامیل شماست وبا گفتنش نزدیک میشوید به فرشته های روحانی خودتان برای استجابت دعاهاتون وتحت حفاظت قرار گرفتن فرشته های روحانی شخص شما بالابردن آرامش درونیتان بالا بردن بعد معنویتان گشایش درکارهایتان آسان شدن کارها جذب روزی بیشترتا چهل روز باید گفته شود وپشت سنگ مخصوص خودتان حکاکی شود وهمراهتان باشد برای اثرگزاری بیشتر.

 

📢📢📢📢📢📢📢
بابه دست اوردن کد کیهانی فرزندان خود میتوانید هم درانتخاب رشته تحصیلی به انها کمک کنید هم اگر کارمایی داشته باشن میتونین باکارهایی میگم برای کمرنگ کردنش بهشون کمک کنید تااین بدهی پرداخته بشه واینکه بتونن از خودشون مراقبت کنن تادرگیرش نشن واگه عددی داشتن که خوب نبود براشون میشناسین واونهارو بادونستن همه اینها پرورش میدین برای داشتن زندگی خوب وعالی واین خدمت بزرگی برای فرزندانتون واینده اونهاست تابتونن یک زندگی خوب وارامی داشته باشن.باسپاس از شما عزیزان.🙏🙏🙏

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران

سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید