Verification: 03703ab86c189f7c کائنات چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

کائنات چیست

#کائنات_چیست❓

کائنات در برگیرنده ی تمام آنچه در زمین و آسمان ها هستش میشه. اما مسئله ای که در برخی کتابها بهش اشاره میشه ذهن کیهانی هستش: ذهن کیهانی براساس قواعد الهی که بهش داده شده تمام اتفاقات جهان رو برنامه ریزی میکنه. نمونه ی این قواعد قانون کارما، بخشش، عدم وابستگی، قصد و… هست.

پس بطورکلی کائنات مجموعه قوانینِ الهیِ حاکم بر جهان هستی ست

 

🍃🌺مراحل درخواست از کائنات و دریافت

شما اگر ارتعاش مثبتی برای رسیدن به اهداف خود ارسال کرده باشید شک نکنید که به آن خواسته ای که تعیین کردید خواهید رسید.

و به این نکته توجه کنید که شما در تعیین زمان رسیدن به اهداف خود نقشی ندارید همه و همه چیز به آن ارتعاشی که میفرستید بستگی دارد.

10 روشی که در ادامه به شما معرفی میکنم، روشهای سریع درخواست از کائنات است. شما با این روش ها میتوانید درخواستتان را خیلی دقیق و واضح به کائنات بفرستید:

1️⃣درخواست خودرا واضح و روشن بیان کنید:
هنگام درخواست کردن از کائنات حتما درخواست خودرا بصورت کاملا واضح و روشن بیان کنید. هر چه درخواستتان واضحتر باشد ارتعاشی که شما به هدف خود میدهید بیشتر است. برای واضح بودن درخواست راجب اهداف خود بنویسید و صحبت کنید.

2️⃣تمرکز کردن:
بر روی خواسته و هدفی که دارید تمرکز کنید. هرچه تمرکز شما بیشتر باشد کائنات سریع تر پیام شما را دریافت میکند. باید اهدافتان را درون ذهنتان بیاورید و احساس خوبی داشته باشید.

3️⃣احساس کنید:
خواسته ها و اهداف خود را در زندگی خود احساس کنید. احساس کردن خواسته باعث میشود درخواستی که به کائنات میدهید قویتر باشد. یکی از مهمترین مراحل قانون جذب اینستکه اهدافتان را احساس کنید. باید طوری اهدافتان را احساس کنید که انگار آن هدف را در زندگیتان دارید و به آن رسیدید.

4️⃣رهایی از خواسته:
زمانیکه ارتعاش اهدافتان را برای کائنات ارسال کردید خواسته‌یتان را رها کنید تا به آن برسید. بعنوان مثال وقتی یک نامۀ واقعی برای کسی پست میکنید دیگر نیاز نیست که شما بخواهید تا به مقصد برسد.

5️⃣هرگز منفی نباشید:
بعد از اينكه درخواست خودرا به کائنات دادید ذهن خودرا از افکارمنفی خالی کنید. اینرا بدانید که هر چقدر افکار شما منفی باشد ارتعاش ناخواسته و منفی بسمت اهداف خود میدهید. ارتعاش منفی باعث میشود که کائنات زمان رسیدن به درخواست شما را به تاخیر بیندازند. با تمرین کردن احساستان را خوب نگهدارید.

6️⃣مقدمات را فراهم کنید:
قبل از رسیدن به اهدافتان مقدمات را فراهم کنید. بعنوان مثال اگر کتابی را سفارش داده اید در داخل کتابخانه ی خود یک جای مناسب برای آن کتاب خالی میکنید که بعد از رسیدن آن کتاب به دست شما آنرا درجایی که از قبل آماده کرده اید بگذارید.

در زندگی خود حتما برای خواسته هایی که به کائنات ارسال کرده اید فضایی را قراربدهید و مقدماتش را قبل از رسیدن خواسته فراهم کنید.

7️⃣ارتعاش خود را قویتر کنید:
برای نزدیک شدن به خواسته هایی که دارید کارهایی را انجام دهید که ارتعاش شما را برای رسیدن به هدف خود قویتر کند. تجسم کردن و درمورد خواسته حرف زدن, شکرگزاری و… از این دسته از کارها میباشد.

8️⃣از منفی ها دوری کنید:
از هر چیزی که باعث میشود شما منفی فکر کنید دوری کنید. مکانهای منفی, اخبار, فیلم ها, آدمهای منفی و… را از زندگی خود حذف کنید تا ارتعاش و احساس شما خوب باقی بماند.

9️⃣نگران نباشید:
نگران بودن نسبت به خواسته که چرا خواسته ی من نمیرسد باعث فرستان ارتعاش منفی میشود. اینرا مطمئن باشید که کارتان را به خوبی انجام بدهید قطعا شما به خواسته ی خود خواهید رسید.

پس اصلا نگران نباشید و نگرانی و استرس را کنار بگذارید. ممکن است برای رسیدن به هدف و خواستۀ خود فکرکنید که درخواستی را نفرستاده اید چون نتیجه ای نگرفته اید, به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان کائنات زمان را نمیشناسند. پس استرس و نگرانی را کنار بگذارید.

🔟مطمئن باشید:
به اینکه به اهداف خود میرسید باید مطمئن باشید. مطمئن بودن به درخواستی که فرستاده اید زمان رسیدن به خواسته ی شما را کاهش میدهد. مطمئن باشید که با ارسال درخواست خود 100 درصد جواب خواهید گرفت.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید