Verification: 03703ab86c189f7c چگونه باورهایمان را تغییر بدهیم؟ - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

چگونه باورهایمان را تغییر بدهیم؟

چگونه باورهایمان را تغییر بدهیم؟

باتغیر اسم!!!

تصور کنید شما در جهان دیگری زندگی می کنید که تقریبا بطور دقیق شبیه دنیای واقعی است، اما این جهان یک ویژگی منحصر به فرد و دوست داشتنی دارد که شما هر چیزی را واقعا بخواهید بلافاصله واقعیت پیدا می کند.

خودتان را در این دنیای عجیب ببینید که هرچه از کائنات درخواست می کنید، بی درنگ در زندگیت ظاهر می شود.

هرگز پس از درخواست با نگرانی به دنبال آنچه خواسته بودید اینجا و آن جا را نگردید. این جا درست جایی است که افراد با سردرگمی کارها را خراب می کنند. اگر قرار باشد که شما هر لحظه چشم به راه اتفاقی باشید تا درخواست شما را به دست شما برساند.
.
این درست به این معنی است که به کائنات بگویید: من آن را ندارم و آن را جذب خواهم کرد!
«شما آن را ندارید . . . »

کافی است کمی صبور باشید. ناراحت نشوید اگر چیزهایی که خواسته بودید، خیلی زود در زندگیتان متجلی نشد. این نگرانی و استرس را از خود دور کنید که چطور می خواهد این چیزها در مسیر زندگی تان ظاهر شود.

تمرکز بر «چگونگی» کارکرد کائنات بجای جذب خواسته‌هایتان آن را از شما دور می کند. این افکار را رها ساخته و اجازه دهید کائنات برای شما کار کند. زمانی که در شما بابت توانایی های کائنات نگرانی «چگونه می توانید؟!» بوجود می آید، این نشان دهنده ایمان ضعیف شماست و نیز در واقع شما در کار خلقت دخالت می کنید و به کائنات می گویید که چه وظیفه‌ای دارد و چکار باید بکند، این درحالی است که شعور و جایگاه کائنات و قدرتش بسیار بالاتر از مقام بشر است.

 

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید