Verification: 03703ab86c189f7c چاکرا چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

چاکرا چیست

🔶🔷 چاکرا چیست؟ 🔷🔶

چاکرا واژه‌ای سانسکریت به معنای چرخ است.

چاکراها یا مراکز انرژی در حال چرخش هستند و بخش‌های بسیار مهمی از کالبد انرژی محسوب می‌شوند.

در مجموع بدن انسان هفت چاکرا دارد و هر یک از این هفت چاکرا با یکی از هفت غده بدن و همچنین با گروهی از اعصاب که شبکه نامیده می‌شوند مرتبط می‌باشد.

هر یک از این چاکراها به یکی از قسمتهای بدن و وظایف مخصوص درون بدن پیوسته هستند که بوسیله شبکه عصبی یا غددی که به آن چاکرا مربوط می‌باشند کنترل می‌شوند.

چاکرا چیست؟!
در بدن مراکزی وجود دارد که به آنها مراکز انرژی یا چاکرا گفته می‌شود که در ستون فقرات قرار دارد و رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت ب معنای چرخ است. چاکراها یا مراکز انرژی در حال چرخش هستند. که ب آنها نیروی حیات هم می‌گویند. همانند کالبد فیزیکی ک از اعضای حیاتی و کم اهمیت تر تشکیل شده است. کالبد انرژی نیز دارای چاکراهای اصلی و فرعی مراکز انرژی در حال چرخش هستند. چاکراهای اصلی درست مانند نیروگاه هایی هستند ک انرژی حیاتی را برای اعضای حیاتی و اصلی تا مین می‌کنند. چاکراها در داخل البد فیزیکی نفوذ می‌کنند و در ورای آن نیز امتداد میابند. چاکرا ها از دو طریق غدد درون ریز و سیستم عصبی بر جسم اثر متقابل دارند. در مجموع بدن انسان هفت چاکرا دارد. و هر یک از این هفت چاکرا با یکی از هفت غده بدن و همچنین با گروهی از اعصاب ک شبکه نامیده می‌شود مرتبط میباشد. هر یک از این چاکراها ب یکی از قسمت‌های بدن و وظایف مخصوص درون بدن پیوسته هستند. ک بوسیله شبکه عصبی یا غددی ک ب آن چاکرا مربوط میباشد کنترل می‌شود♾️🕉️

چاکرا چیست؟

چاکرا کلمه ایی است سانسکریت به معنی چرخ، چاکراه‌ها در واقع مبدل‌های انرﮋی لطیف‌اند و روی یک خط در ‌امتداد ستون فقرات قرار دارند.
از نظر علم فیزیولوژیک در نقاطی از بدن که عصب سمپاتیک و پاراسمپاتیک و غدد درون ریز بهم می‌رسند محل یک چاکراست. چاکراه‌ها انرﮋی حیاتی کیهانی را که همیشه اطراف ماست می‌گیرند و آن را به فرکانس‌های گوناگونی که سیستم انرﮋی لطیف برای حفظ سلامت ما نیاز دارد تبدیل می‌کنند.
این مراکز را با اشعه ایکس و یا MRI نمی‌توان دید اما هزاران سال است که شرقی‌ها از اهمیت آنها که باعث می‌شوند انرﮋی زندگی از میان‌شان جریان یابد، مطلع هستند. چاکراهای متعادل، جریان‌های دورانی انرﮋی هستند که در جهت عقربه‌های ساعت با بسامد خاصی حرکت می‌کنند (گردش به سمت راست انرﮋی را وارد و گردش به سمت چپ انرﮋی مصرف شده را خارج می‌سازد.) مسائلی همچون بیماری، جراحت و استرس تعادل چاکراها را بهم میزند که در این صورت چرخش چاکراها احتمالا خلاف حرکت عقربه‌های ساعت و یا افقی و عمودی می‌شود. که اگر این نقص پایدار بماند موجب بروز بیماری‌های مزمن و الگوهای فکری، عادتی، احساسی و رفتاری می‌شود.

چاکراها از طریق غدد درون ریز و سیستم عصبی بر جسم اثر متقابل دارند. همانطور که کالبد فیزیکی از اعضای حیاتی کم اهمیت تر هم تشکیل شده است، کالبد انرژی نیز دارای چاکراهای اصلی و فرعی است.
برای هر فرد ۷ چاکرای اصلی و ۲۱ چاکرای فرعی و حدود ۱۳۰ ـ ۹۰۰ ریز چاکرا قائل هستند. اکثر علوم انرژی بر هفت چاکرای اصلی توافق دارند که این هفت چاکرای اصلی با یکی از هفت غده درون‌ریز بدن و همچنین با گروهی از اعصاب که شبکه نامیده می‌شوند مرتبط هستند.

هفت چاکرای اصلی عبارتند از:

ریشه، خاجی، شبکه خورشیدی، قلب، گلو، چشم سوم، تاج، که به رنگهای رنگین کمان هستند.

چاکراها در کتب باستان به شکل گل‌های نیلوفر (لوتوس) با تعداد گلبرگ‌های مختلف نشان داده شده‌اند.
(لوتوس به معنی نیلوفر بوده و نیلوفر در شرق به عنوان سمبل مقدس می‌باشد.)#هاله و #چاكراها

بدن فیزیکی شما بیشترین تراکم انرژی قابل مشاهده را برای چشم غیر مسلح در بر دارد. این انرژی لایه های میدان انرژی پیرامون بدن شما را به وجود می آورد که معمولا قابل مشاهده نیست، دست کم برای چشم ناآزموده. این میدان انرژی مغناطیسی، به صورت تخم مرغی شکل گرفته است که بدن را احاطه می کند و «هاله ی» شما خوانده می شود. هاله به وسیله ی انرژی چاکرا پدید می آید.

چاکراهای اصلی، مراکز انرژی در حال چرخش هستند که به طور معمول ۳ تا ۴ اینچ قطر دارند و اعضای اصلی و حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می‌کنند و به آنها انرژی می‌دهند. چاکراهای فرعی هم معمولاً 1 تا 2 اینچ هستند و وظایفشان نسبت به چاکرای اصلی، کم اهمیت تر است.

چاکرا چیست ؟ چاکراها مراکز انرژی ای هستند که اطلاعات و انرژی نیروی زندگی را از طریق شبکه های عصبی، هورمون ها و احساسات دریافت و پخش می کنند و انرژی حیاتی لازم را برای اعضای حیاتی و اصلی تامین می‌کنند.

اگر این مراکز انرژی به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند، زیرا برای درست کارکردن، انرژی حیاتی کافی ندارند. پس مانند خانه ای که در آن زندگی می کنید و به پاکیز

گی آن اهمیت می دهید

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید