Verification: 03703ab86c189f7c پرواز روح - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

پرواز روح

🌟🌟🌟🌟برونفکنی🌟🌟🌟🌟
با نامهای برون فکنی روح ، خلع روح ، تخلیه روح ، پرواز روح ، سفر روح و…
شناخته میشود.

✍یکی از دلایل بسیار محکم علمی و تجربی بر اثبات اصل وجود روح و تجرد و مادی نبودن آن، خلع روح از بدن است که در اصطلاح علمی به آن “برون فکنی روح” یا “برون افکنی روح” می گویند که گاهی به پرواز روح یا سفر روحی تعبیر می شود که حروف اختصاری آن ‎(o.b.e)‎ می باشد. این مسأله همچنین ثابت می کند انسان علاوه بر بدن مادی فیزیکی، دارای بدن مثالی یا بدن اثیری نیز هست که روح به هنگام جدایی از جسم در آن قرار می گیرد.
✅طرح روحی یا برون فکنی روح، پدیده ای است که شخص می تواند با اراده یا بدون اراده، به وسیله عوامل دیگر و یا بدون هیچ عاملی، کالبد خود و بلکه کالبد دیگران را از جسم فیزیکی خارج نماید.
⛔️علت اینکه در تعریف، قید “با اراده” یا “بدون اراده” آمده آن است که برون فکنی روح دو نوع است و این دو نوع با هم متفاوت است
Ⓜ️ یکی “برون فکنی ارادی” که هیچ عامل دیگری در آن دخیل نیست و شخص می تواند با اراده خود آن را انجام دهد.
Ⓜ️دیگری “برون فکنی غیر ارادی” که در اثر عوامل دیگر _مانند بیهوشی و خواب مغناطیسی مدیوم_ به طور ناخودآگاه صورت می گیرد و به طور غالب فرد از جدایی روح از بدنش آگاهی ندارد و ممکن است بعد از آن متوجه گردد.

🌟برون فکنی می تواند به طرق گوناگون و در زمان های مختلف صورت گیرد:

1⃣ در بیداری، همراه با اراده و اختیار; که این کار فقط توسط افراد بزرگ و عارف و متخصص قابل انجام می باشد. به این قسم، برون فکنی” ارادی “گویند.

2⃣در بیداری، ولی بدون اراده و اختیار ؛ بلکه با عوامل دیگر صورت می گیرد؛ یعنی یا خود به خود خلع روح صورت می گیرد و یا دیگری این عمل را در او انجام می دهد که به این قسم، برون فکنی “غیرارادی” می گویند.

3⃣ در مواقع خواب ؛البته هر خوابی برون فکنی نیست بلکه پیش از آن تصمیم بر برون فکنی لازم است (خروج غیرارادی یا برون فکنی غیرارادی).
4⃣به هنگام بیهوشی مغناطیسی یا خواب مصنوعی _ هیپنوتیزم (خروج غیرارادی).
5⃣به هنگام بیهوشی مدیوم در ارتباط روحی (غیرارادی).
6⃣به هنگام بیهوشی جراحی (غیرارادی و غیرطبیعی).
7⃣به هنگام بیهوشی از طریق داروهای مخدر و بیهوش کننده، (برون فکنی غیرارادی)#پرواز_روح_چیست؟

روح هر انسانی به هنگام خواب از بدنش جدا شده و میتواند در هر کجا از کره زمین و حتی کرات دیگر! به گردش بپردازد ، گاهی نیز روح به گذشته و یا آینده سفر میکند! (برای روح محدودیتی به نام زمان و مکان وجود ندارد) حتما برای شما هم پیش آمده که بگویید: «من قبلا این صحنه را دیده بودم!» این به خاطر این است که به هنگام خواب روح شما به آینده سفر کرده و در آن صحنه قرار گرفته ، اما شما پس از بیداری چیزی به یاد ندارید تا زمانی که آن صحنه را مشاهده کنید ، آن وقت احساس میکنید که این صحنه را قبلا دیده اید ، بله! شما این صحنه را دیده اید!
پرواز روح علمی است که با ارائه تکنیک هایی ، به شما این توانایی را می دهد که به طور آگاهانه روح خود را از بدنتان جدا کنید ، آگاهانه به هر کجا که دوست دارید سفر کنید بدون اینکه هیچ هزینه ای بپردازید! همچنین تمام خاطرات سفرهایتان پس از بیداری را به خاطر خواهید داشت.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید