Verification: 03703ab86c189f7c پرنده ماه تولدتان کدام است؟ - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

پرنده ماه تولدتان کدام است؟

پرنده ماه تولد:
شخصیت برای توضیح بارز ترین ویژگی شخص به کار می رود. یکی از جالب ترین ویژگی های شخصیت شناسی ، شخصیت شناسی از روی پرنده ماه میباشید چون پرنده ها میتوانند بسیاری از حقایق در مورد شخصیت افراد را بگویند.

اول فروردین تا ۲۵ فروردین (شاهین🦅)
اگه تاریخ تولد از اول فروردین تا ۲۵ فروردین باشد؛ پرنده ماه تولد شما شاهین است .
شما فردی مقتدر و با مهارت و توانا می باشید و می توانید از موانع سخت عبور کنید ولی باید برای این کار(عبور از موانع سخت) ، مراقب باشید تا انرژی شما هدر نرود.

۲۶ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت
(مرغابی🦢)
اگر از ۲۶ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت به دنیا آمده اید، پرنده ماه تولد شما مرغابی است. پس شما فردی با هدف اما بی دقت هستید که همین بی دقتی ها به ضررتان خواهد بود. شما برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود ،هر نوع رنجی را به جان می خرید.

۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد
(قمری🕊)
اگر شما از ۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد به دنیا آمده اید ، پرنده ماه تولدتان قمری است . شما فردی بردبار ، آرام ، سازگار و با شخصیت جالب میباشید که همیشه از زندگی عاشقانه لذت میبرید و خیلی کم خسته می شوید.

۲۰ خرداد تا ۱۶ تیر
(عقاب🦅)
اگر شما از ۲۰ خرداد تا ۱۶ تیر به دنیا آمده اید ، پرنده ماه تولد شما عقاب است . شما دارای شخصیتی قابل احترام و سر سخت هستید ، کار های بیهوده انجام نمی دهید و با نفوذ خودتان مخالفان را سرکوب می کنید .

۱۷ تیر تا ۱۳ مرداد
(بلبل🦜)
اگر شما متولد ۱۷ تیر تا ۱۳ مرداد هستید ، پرنده ماه تولد شما بلبل است . شما قبل از دیده شدن ، حرف هایی برای گفتن دارید و صدایتان به گوش میرسد اما برخی از افراد معتقد هستند که حرف های شما به عمل نمیرسد.

۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور
(مرغ ماهیخوار🦩)
اگر ۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور متولد شده اید ، پرنده ماه تولد شما مرغ ماهی خوار است . شما دارای شخصیتی رویایی و حساس و پر زرق و برق هستید و از هوش زیادی برخوردار هستید . شما می توانید با خونسردی و به مرور زمان مشکلات تان را حل کنید .

۱۱ شهریور تا ۷ مهر
(قو🦢)
اگر شما متولد ۱۱ شهریور تا ۷ مهر هستید ، پرنده ماه تولد شما قو است. شما مانند قو ، فردی مغرور و دارای شخصیت پیچیده ای هستید . شما خیلی کم و در برخی از مواقع عصبی می شوید و سعی می کنید با همه با کمال آرامش برخورد نموده و دوست ندارید ، درگیر شوید .

۸ مهر تا ۵ آبان
(دارکوب🐦)
اگر زمان تولد شما ۸ مهر تا ۵ آبان است ، شما دارای شخصیتی سختگیر و سختکوش می باشید که تحمل بالایی دارید اما در عین حال گاهی اوقات حواس پرت می باشید.

۶ آبان تا ۳ آذر
(باز کوچک🦅)
اگر شما متولد ۶ آبان تا ۳ آذر هستید ، پرنده ماه تولدتان باز کوچک است . شما فردی هستید که گاهی اوقات مضطرب هستید و تمرکز خود را از دست میدهید اما ذهن فعالی دارید که موجب می شود بدون اینکه مضطرب شوید ، از یک موضوع به موضوع دیگری بپردازید.

۴ آذر تا ۲ دی
(کلاغ🦉)
اگر در روز های ۴ آذر تا ۲ دی به دنیا آمده اید ، فردی باهوش ، دارای انرژی مثبت هستید و بسیار مقاوم می باشید . شما می توانید مشکلات خود را خیلی راحت حل کنید . عاشق طبیعت و عاشق تعامل با افراد دیگر میباشید .

۳ دی تا ۳۰ دی
(حواصیل🕊️)
پرنده افراد متولد ۳ دی تا ۳۰ دی ، حواصیل می باشد که پرنده ای بسیار زیباست . این افراد دارای شخصیتی محکم و استوار هستند که از پس هر مشکلی به راحتی بر می آیند و مشکلات را به راحتی حل خواهند نمود . این افراد به دلیل اینکه افرادی متفکر هستند ، تنها و منزوی به نظر می رسند.

۱ بهمن تا ۲۸ بهمن
(سینه سرخ🦜)
پرنده متولدین ماه بهمن تا روز ۲۸ ، سینه سرخ است که پرنده ای کوچک و بسیار زیبا می باشد .افراد متولد این ماه دارای شخصیتی برون گرا هستند و بسیار خانواده دوستند و طبع گرمی دارند . اما این افراد خونگرم گاهی از اوقات خودرای ، خودخواه و ستیزه جو میشوند .

۲۹ بهمن تا آخر اسفند
(سهره🦜)
سهره نام پرنده متولدین ۲۹ بهمن تا آخر اسفند ماه است . این افراد حساس و اجتماعی هستند که به علت خونگرم بودن تعامل زیادی با دیگران دارند . این افراد به ورزش علاقه فراوانی دارند و از طرفداران پر و پا قرص ورزش هایی مانند فوتبال و والیبال و … هستند.

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید