Verification: 03703ab86c189f7c و شرافت و سرنوشت اشخاص) - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

و شرافت و سرنوشت اشخاص)

و شرافت و سرنوشت اشخاص)

علم اسا می و ازدواج (تاثیرات نام زوجین در شکل گیری تفاهم-سلامتی زوجین و پاقدم مالی زوجه و..

علم اسامی و پاقدم مالی فرزندان برای پدر

علم اسامی و شراکت (مبارکی و پاقدم شرکا برای همدیگر در سود دهی شراکت)

علم اسامی و پا قدم و مبارکی نام وعنوان مکان کسب و کار.

با استفاده صحیح و کامل وکارشناسانه از قوانین این علم میتوان ورق زندگیها را 180 درجه برگرداند. علم اعداد واسامی دو علم پایه ایست که بر اساس قوانین دقیق و منظم هستی حکم می کنید و قطعا به نظم این عالم و وجود حساب و کتاب در این عالم اذعان دارید. اگر کمی در نظم و وجود قوانین ریاضی در این طبیعت سرشار از نظم تفحص و دقت کنید خواهید فهمید که هیچ چیز در این عالم بی حساب و کتاب نیست و همه چیز بر هم تاثیر گذار است و تمام این عالم بر پایه “عدد” بنا شده است.
مگر می شود در عالمی که بانظم وحساب است ما بدون حساب و کتاب عمل کنیم؟؟ بله می شود و نتیجه اش همینی می شود که هست.
ما باید در این عالم با هر چیز که سروکار داریم سنخیت پیدا کنیم و موافق با جهت قوانین حاکم بر هستی حرکت کنیم و الا با مشکل مواجه خواهیم شد و زندگی فرسایشی ای را پیش رو خواهیم داشت.
اسم یا همان نام هم از این حساب و کتاب مستثنی نیست. شاید تا حالا به این قضیه فکر نکرده اید که نام شما چه اندازه اهمیت دارد!!
شاید ماهها قبل ازتولد هر یک از ما پدر و مادر وخانواده آنها برای انتخاب نام ما با هم کلنجار میرفتند وهریک نامی میگفتند و درنهایت یکی پیروز شده و نام ما شد همینی که هست.پس از تولد با آداب خاصی نامگذاری شدیم و از آن پس بآن نام ما را صدازدند و درطول زندگی ما را بآن مخاطب قرار می دهند و هرگاه بخواهند از ما یاد کنند نام شما را بزبان می آورند. پس از مرگ هم با نام ما بر جنازه مان نماز میت میخوانند و ما را در قبر با نام صدامیزنند و تلقین می کنند و بر سنگ قبرمان ناممان را می نویسند وپس از مرگ هم وقتی می خواهند از ما یاد کنند مارا بنام می خوانند و آن دنیا هم با ناممان صدازده و محشور می شویم در هر آیین و کیش و مسلکی که باشیم.
تغییر نام درسیره ائمه اطهار در چندین مورد مشاهده می شود که موئد این علم می باشد .بعنوان مثال وقتی روزبه اصفهانی که ابتدا زرتشتی بود و از اصفهان به دنبال حقیقت ره اروپای آن زمان را گرفت و یهودی شد وپس از آن مسیحی شد و وعده ظهور پیامبر آخرالزمان از آخرین استادش گرفت و راهی حجاز گشت و با علائمی که در تورات و انجیل و از زبان استادش شنیده بود پیامبر اکرم را شناخت و امتحان کرد و اسلام آورد و پیامبر اورا به سلمان تغییر نام داد و مسلمان شد واز این باب “منااهل البیت” شد.
دیگر تغییر نامی که در ائمه بسیار زیباست تغییر نام ملیکا خاتون دختر پادشاه

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید