Verification: 03703ab86c189f7c همدم روحی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

همدم روحی

اگرچه همدم های روحی (Soulmates) بسیاری وجود دارند که در طول #زندگی با آنها ملاقات خواهیم کرد و این روابط ، تجربیاتی شبیه به فراز و فرود روابط #جفت_روحی را دارد ، اما برای هرکس تنها یک جفت روحی یا نیمه ی گمشده وجود دارد. با این وجود فراز و فرود در روابط جفت های روحی پر #انرژی است و می تواند در هر رابطه ی #معنوی دوست داشتنی و سالمی نیز وجود داشته باشد. هر رابطه ای بصورت پیشفرض دارای #پتانسیل جفت روحی است. اما (مهم است) به خاطر داشته باشید که تجربیات و نشانه های رابطه ی جفت روحی “هرگز یک طرفه نیست”.
اگر احساس می کنید کسی را که ملاقات کرده اید می تواند جفت روحی شما باشد اما او احساس مشابه یا کوچک ترین کششی به شما ندارد ، این می تواند به سادگی نشانگر رابطه همدم روحی باشد. این روابط ، تجربیات بسیار مهمی هستند که معمولاً نیاز به حل #کارما یا آموختن درسی دارند و ممکن است کوتاه مدت یا بلند مدت باشند. روابط همدم های روحی اغلب ما را برای #اتصال به جفت روحی مان آماده می کند ، خواه این امر در دنیای فیزیکی اتفاق بیافتد یا خیر.
عشق جفت روحی یک #عشق وابسته ، از روی خودخواهی و هوس نیست. و هدف آن نیز صرفا یک داستان کاملاً عاشقانه یا جنسی نیست. اگرچه اینها با نهایت #کیفیت در این رابطه موجود است اما در کنار آن اهدافی والا تر هم وجود دارد. روابط جفت روحی شکل گرفته از احساساتی طبیعی و متقابل و دوطرفه است ، اگرچه اغلب یکی از طرفین می تواند در سطحی از ناآگاهی یا ناپختگی معنوی باشد یا برای شدت این اتصال آمادگی نداشته باشد و نیز اگر زمان اتصال مناسب نباشد ممکن است رابطه به وجود بیاید اما پایدار نباشد. اگر این مورد رخ دهد ، بهتر است او را رها کنید و به زمانبندی الهی اعتماد کنید. اجازه دهید رشد کند تا آمادگی اتصال را دریافت کند.
صرف نظر از شرایط موجود ، شما همواره در سطح #روح به یکدیگر متصل هستید ، و اگر زمان اتصال مناسب نباشد یعنی شما هنوز کارهای فردی درونی زیادی باید انجام دهید. اگر او واقعاً جفت روحی شما باشد ، هنگامی که روح آماده اتحاد مجدد باشد ، یک تجدید دیدار کامل اتفاق می افتد. عشق و پذیرش بی قید و شرط در قلب و بنیان یک ارتباط جفت روحی واقعی است.

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید