Verification: 03703ab86c189f7c نام حسنه و تأثیرش بر سرنوشت آدمی! - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

نام حسنه و تأثیرش بر سرنوشت آدمی!

علم اسامی
نام حسنه و تأثیرش بر سرنوشت آدمی!

به نظر می‌رسد بیش از ۶۰۰۰ سال قبل، جدول حروف ابجد برای اولین بار استفاده شد. سیستمی که در آن هر حرفی با یک عدد مرتبط می‌گردد و به اصطلاح حروف کدبندی می‌شوند. این سیستم بمرور زمان همراه با پیشرفت بشر کامل‌تر شد و در زمان ظهور اسلام و پیشرفت علوم بدست فرزانگان اسلام بویژه دانشمندان ایرانی خصوصاً جناب شیخ بهایی و میرداماد به اوج خود رسید، و کشفیات خاصی در این زمینه به عمل آمد و عرصه برای خودنمایی علومی چون جفر، علم اعداد، علم حروف و … کاملاً مهیا شد. براستی تاکنون از خود سوال کرده‌اید که حروف ابجد برای چه داریم؟ چرا هر حرفی عددی دارد؟ ابجدی که تمام اقوام و ملل مختلف از آن استفاده می‌کنند، حتی چین با قریب ۳۰۰۰ حروف الفبا، ۲۸ عدد بین این حروف تقسیم شده است. ۲۸ عددی که جداول ابجد صغیر و کبیرمان نیز مشتمل بر آن است.

نظام آفرینش چون کامپیوتر برنامه‌ریزی شده و کدبندی شده است، کائنات انرژی‌های رها شده از اصوات را بر اساس کد آنها شناخته و برنامه خاص آن را به سمت ما رها می‌کنند. تمام نظام آفرینش بر پایه حساب و کتاب و عدد است. آیا در این نظام نباید اعمال‌مان نیز بر پایه حساب و کتاب باشد؟ و آیا نامی که از آن برای خود یا فرزندان‌مان استفاده می‌کنیم بر پایه حساب و کتاب انتخاب شده است، یا از هر چه خوش‌مان آمد بدون توجه به حساب و کتاب خاص آن استفاده می‌کنیم و سپس هر چه بر سرمان آمد به گردن خدا و قسمت می‌اندازیم.

براستی جایگاه ما در این جهان با عظمت کجاست؟ آیا خدا عروسکی کوکی خلق کرده با یک دیسکت برنامه‌ریزی شده که فقط طبق آن برنامه می‌توانیم عمل کنیم و هر جا کوک‌مان تمام شد خداحافظ!!! یا ما جانشینان خدا هستیم و از روح خدا در ما دمیده شده و باید بتوانیم کار خدایی کنیم. من و شما چه کسی را بعنوان جانشین خود برمی‌گزینیم؟ وقتی کتاب‌های تاریخی را مطالعه می‌کنیم، می‌بینیم از قدیم نیز وقتی کسی دارای فرزندی می‌شد نام آن فرزند را نزد حکیم یا ریش‌سفید آن قوم انتخاب می‌کردند. ایرانیان باستان نیز اسامی انتخابی‌شان با وسواس خاص و بر اساس گفته‌های زرتشت پیغمبر باید آنها را به اهورا مزدا رهنمون می‌کرده است. «هومن» آنکه منش و ذاتی اهورائی دارد. «بهمن» آنکه بهترین منش را دارد، و از این دست نام‌ها فراوان کاربرد داشته است. در نزد اقوام و ملل دیگر نیز این اعتقاد وجود داشته، برای مثال فیثاغورث ۲۶۰۰ سال قبل نظریه اعداد کیهانی‌اش را بیان می‌کند که: هر اسم عددی‌ست در تبادل با انرژی‌های کیهانی، اگر آن دو در یک مدار باشند، انسان فردی‌ست خوشبخت، و اگر در تضاد با هم باشند، فردی‌ست بدبخت.

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید