Verification: 03703ab86c189f7c موکل چیست و چه کارهایی میکند - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

موکل چیست و چه کارهایی میکند

موکل چیست و چه کارهایی میکند

موکل چیست؛ موکل نه جن هست نه فرشته. موکل چیزی مابین جن و فرشته هست و جزو موجودات غیر اورگانیک  محسوب میشود.

انتهای نام موکل ها با نام ( ییل)  تمام میشود و  نام های عبری دارند (نام های یهودی). چون اول دین یهود و بعد اسلام آمده و اسلام هم نام ها رو عوض نکرده مگر بعضی نام ها با موکل جدید نام اسلامی گرفته اند.

مثال : روفاییل _  سرسراییل _ طاطاییل.

خیلی از چیزها دارای موکل هستن مثال: شمع چهار موکل دارد _ آب* باد * آتش *خاک.

 شمع به این جهت دارای انرژی هست و معمولا در فضاهای معنوی و یا برای حاجت روایی روشن میشود چون موکلان حاضر میشوند.

 موکل طلسم چیست

مثال : دعانویسی طلسمی به ما میدهد که  این دعا ممکن هست دارای شش موکل ، ده موکل ،  بیست موکل و یا بیشتر باشد.

معمولا  طلسمی کمتر از سه موکل نداریم چون موکل ها  از هر جهت وظیفه دارند که کار را  به نحو احسن انجام بدهند.

مثال: برای شخصی دعای بستگی انجام داده اند و شش موکل فقط به یک دعا سنجاق کرده اند یعنی برای باز کردن این  بستگی و برطرف شدنش باید حداقل شش بار دعا رو باز کرد. چون موکل ها از بالا پایین چپ ، راست، جلو و عقب مشغول به کار هستند.

دعاهای رفع بستگی  و باطل سحر ها باید نوشتنی ، سوزوندنی ، غسلی ، همراهی و پوستی و حکاکی روی لوح فلزی و تقریبا همه نوع  باشد تا اثر کند. پس شخصی که میگوید که باطل سحر گرفتم برای باطل کردن سحر و بستگی هایم پس چرا باز نشده  باید توجه کند که دعانویس این دعاها را به او داده یانه. چون باید به راههای مختلف دعا باطل بشود که اجازه مرخصی به موکل ها  داده شود.

موکل ها بسیار فرمان پذیر هستند  و هر فرمانی به ایشان  بدهند. تا پایان زندگی  پای اون دعا می ایستند و هرگز از کارشون تخلف نمیکنند. حال چه دعای خوب بنویسم چه دعای بد موکل ها  فقط سمعا و طاعتا هستند.

احضار موکل

یکی از خطرناکترین نوع کارها  احضار موکل هست. لطفا بی دلیل کسی به دنبال احضارات نرود که خیلی خطرناک است. خطر جانی هم برای خود شخص هم خانواده اش. احضارات حتما باید توسط استاد علوم غریبه انجام شود‌ موکل ها اطلاعات دقیق به احضار کننده میدهند و اهل دروغ نیستند برعکس جن ها اکثرا دروغ میگویند.

موکل از بعد زمان عبور میکند و میتواند  به گذشته حال و اینده سفر کند. موکل به هر زبانی آشنا باشد اصلا مهم نیست در عنصر پاک هوا و موکل ها نیرویی وجود دارد که به محض صحبت کردن موکل صحبتش ترجمه میشود. و ما میتوانیم به زبان خودمان بشنویم.

موکل ها دارای دین هستند و خدا پرست هستند موکلان بی دین نداریم موکل ها  بسیار به دین خود تعصب دارند و حساس به دین شان هستند. معمولا دعانویس ها از چندین نوع موکل در نوشتن دعا استفاده میکنند. دعا نوشتن  ساعات و زمان خاص خود را دارد که در اون ساعات موکلها حاضر میشوند. موکل های روز خوش اخلاق تر و موکل های شب تند خوتر هستند موکل ها فرمانده و فرمانبر دارند یعنی فرمانده دستور میده و فرمانبران و سربازان اطاعت میکنند اگر به موکلی فرمانی داده شود بدون هیچ چون و چرایی آن کار را انجام میدهد.

موکل چیست و چه کارهایی میکند
موکل چیست و چه کارهایی میکند
موکل چیست و چه کارهایی میکند
موکل چیست و چه کارهایی میکند

موکل کاری به گریه  ، ناراحتی و درد ما ندارد  و فقط انجام وظیفه میکند پس نباید بگوییم بی دین و یا کافر هست موکل آموخته  فرمان ببرد تحت امر شما و تحت آموزش شما باشد.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران

سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:

  1. طلسم یهودی
  2. طلسم صبی
  3. طلسم هندی
  4. طلسم مصری
  5. طلسم ایرانی
  6. طلسم عربی
  7. طلسم مصری
  8. و ….

طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.

هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما م یتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.

شماره دعانویس و جادوگر قوی

شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.

لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.

سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

جستجوهای مربوط به فرشته موکل

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید