Verification: 03703ab86c189f7c موکل چیست وکارایی انگشترموکلدار - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

موکل چیست وکارایی انگشترموکلدار

موکل چیست وانگشترموکل دارچه کارایی داره؟

بطورمختصرعرض میکنم که موکل ازنوع جن یاهمزادیانورمثل فرشتگان یاغول یادیویاپریان که نوعی ازاجنه هستندمی باشندوکارایی انگشتر موکلدار حقیقت دارد.

 

که زمانی که به روی انگشتربیاندبرای جمیع حاجات مجرب است وخواص هرکاری زدیم وذکرخاصی نیازنداردوفقط دردل نیت حاجت خودراگفتن کفایت میکنه وهرکاردرقدرت موکلین وصلاح شخص باشه بخوبی به اذن الله انجام میدند.اونوقت موکلین حاجتتون رابه اذن الله انجام میدند.وهیچگونه ترس ویاضرری برای شخص نگه دارنده ندارند چون ازاجنه روحانی وخداپرست فقط استفاده میشه که همگی اجنه روحانی یاشیعه معتقدبه خداوند خالق تمام هستی هستند ودراعمال دینی ومذهبی بسیارحساسیت دارند لذادرصورت کوچکترین خطری کل مبلغ رابرگشت میدیم به عزیزانمون.وبدانیددرجمیع اعمال خیریاری رسان هستندتاابدالدهر.همه سنگهاطبیعی هستندباشرط ضمانت ومااصلاسنگ صنعتی وتقلبی کارنمیکنیم وسنگ صنعتی اصلابخودش موکل رانمیگیره.این انگشترهابرای رزق وروزی وزبانبندوجلب محبت خلایق وبسیاری حاجات
دیگرکاربرددارند.قیمت مانسبت به کشورهای عربی که انجام میدندبسیارپایینتراست .
لذافریب کانالهای جعلی رانخورین چون موکل داخل سنگ کردن شخص حتمابایداذن کامل داشته باشه وتسخیرات راانجام داده باشه که تعداداین افرادکمترازانگشتان دست لذاخداراشاکریم که بالاترین رضایت وبهترین کارهاوبااصالت ترین کارهاراارائه میدیم واینهمه رضایت بعون الله اتفاقی نیست.

 

در آخر این نکته رادوستان گرامی بدونندکه انگشترهای موکل دارخوبی که دارندشماراازتمامی حاجات تقریبابی نیازمیکند.

 

زیرااگربصورت جداگانه باشدبطورمثال شخص بایدمبلغی بابت زبانبنددشمنان،مبلغی بابت دعای دفع دشمنان،مبلغی بابت ادعیه رزق وروزی،مبلغی بابت جلب محبت،مبلغی بابت باطل سحریادفع اجنه شرور وهمینطوربه ترتیب…که صددرصداگراینگونه باشه معمولاکمتر شخصی میتونه همه اینهاراخریدکنه بجزحمل سخت انهاو…لذاشماباخریدیک انگشترتقریباخودراازتمامی ادعیه برای هرکاری بی نیازمیکنیدوحمل ان اسان واثران مادام العمراست.

 

🌀دوستان عزیز همانطور که میدونید اسم موجودی نامرئی بنام #جن در قرآن بصورتهای مختلف و مکرراً بیان شده و در این موضوع هیچ گونه شک وشبهه ای بر وجود داشتن #جن در عالم کائنات نیست.

..

🔷درهر دین و آئینی و حتی #کافران هم بر وجودش اعتراف دارند اما در برخی از کشورها از جن به عنوان #ارواح_خبیثه یاد میشه که در فیلمهای مختلف خارجی هم این مسئله رو دیدید.

♦️حالا برگردیم سر موضوع اصلی که موکل چی هست؟

🌀#موکل در اصل از همون خانواده #جنیان هست که دارای #وظیفه ای هست یا #تحت_امر کسی هست که #تسخیرش ⚔️کرده است.
نمونه وظایف موکلین:
▫️مراقبت از شخص
▪️ محافظت از آیات قرآن
▫️ مامور اجرای طلسم و لوح نگارش شده

♨️تا اینجا تقریبا و اجمالاً از موکل چیزهایی فهمیدیم.حالا باید بدونیم چه کسانی میتونن موکل داشته باشند؟

🔴دوستان باید توجه کنید داشتن موکل به 2 صورت امکان پذیر است:

1️⃣-به صورت ارثی و موروثی یا هدیه ای

2️⃣-به صورت تسخیری و اکتسابی

🔵در مورد اول باید بگم بعضی از افراد از اجدادشون هنگامیکه به دنیا میان موکل دریافت کرده اند به اصطلاح قدیمی ها و ملاهای قدیم میگن فلانی اجاق فلان کس (نام جدش) هست بعد هم در سنی موکلین به صورت مقطعی خودشون رو به طرف نشون میدن تا رابطه آغاز بشه و فرد مورد نظر از اون موکل برای کارهاش یا کارهای مردم استفاده میکند.

🔘اما مسئله دومی که بیشتر علاقمندان دنبال شنیدنش هستند گرفتن و تسخیرات موکل هست.

♨️دوستان عزیزم اینکار رو من به هیچ وجه به شما توصیه نمیکنم شاید که خطری جانی و مالی براتون به همراه داشته باشد.علوم غریبه علومی نیست که بخواهید با ازمون و خطا در آن پیشرفت کنید.

⭕️دوستان عزیزم افرادی که با شیادی میخوان طرف رو گول بزنن و…..بعدشم بگن روش گرفتن موکل یاد میدیم به آسانی ، این رو بدونید که از سخت ترین کارهای دنیا ارتباط گیری با اجنه و تسخیرشون هست.

💢ترک آداب حیوانی ،روزه گرفتن و… که اگر عمری بده خدا براتون میگم حالا چندتا از موارد مهم و پایه ای برای اینکار رو میگم برای شما :

1️⃣-ترک حیوانی(هر چیزی که ذی روح هست و از حیوانات به عمل میاد مثلا گوشت ماست ،تخم مرغ و شیر و………)

2️⃣-گرفتن روزه که بر اساس نوع چله نشینی و اذکار فرق داره از1 روز روزه تا 120روز روزه…

3️⃣-لباس طاهر و اکثرا سفید و اینکه غصبی نباشه یا نجس نشده باشه یا از پشم حیوانات یا پوست حیوان نباشه

4️⃣-در بعضی از چله ها باید غذاهای مخصوص خورد که در زمان خودش بیان میشه مثلا برنج دم پختک بدون نمک و روغن

5️⃣-کشیدن خطی به اسم مندل که به عنوان حصار براتون عمل میکنه و از گزند اجنه در حال تسخیر جلوگیری میکنه

6️⃣-بودن در منزل یا غ

اری تمیز و پاک در دور از خلق و تا تموم شدن چله صحبت نکردن با هیچکس…..

7️⃣-یکی از مهمترین مسائل چله و تسخیرات 😑راز دار بودن است که باید خیلی از عمل فاش کردن آنچه که میبینی در این زمینه دوری کنید.

🔱 عزیزانم در بالا👆کمی با موکل آشنا شدین…

استاد پیر این راهن!
ایشون پدر در جد و جد و جد…
به این امر مشغولن!
اعتقادات خودتون رو محکم کنین
که ایشون دست سبک،قلم گیرا،و زبان نافذی دارن

✅ اگر با ایمان به حل شدن مشکل خود قدم بردارید
✅ تمام نتایج مثبت و فرای اونچه که خواهانشید دریافت میکنید.

التماس دعا از دوستانیکه ب نیروی اشد دعا موقوفن🙏

 

 

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران

سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید