Verification: 03703ab86c189f7c مهره محبت یا چشم شیوا - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

مهره محبت یا چشم شیوا

مهره محبت یا چشم شیوا(شیواآ)
به همراه دو قطعه شاخ و دو دعا و تعويذ رزق و روزي و جذب ثروت و جذب محبت کتابت شده روی پوست آهو دباغی شده
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
قبل از هر چیزی باید به این موضوع اشاره کنیم که این مهره ها
❌مهره مار❌ نیستند و در واقع نوعی صدف هستند که خواص بسیاری دارند و جالب اینکه اگر این دو مهره را درون سرکه بگذاریم حرکت میکنند و بهم میچسپند!!!
البته باید توجه داشته باشید که سرکه خواص و فواید هر سنگی را باطل میکند و عملا آن را از بین میبرد
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
توضیحات مختصری
در مورد مهره محبت یا چشم شیواآ
👇👇👇👇
اين مهره دريايي تمام جنبه هاي عنصر آب يعني عشق، زيبائي، نجابت، حمايت، آسايش، آرامش و شادي و تسکين را در خود دارد.چشم شيواآ براي غلبه بر مشکلات و درگيريهاي احساسي و تسکين و آرام سازي شرايط عاطفي بسيار مفيد است و آرام بخش ذهن وجسم است.
حس همکاري و همبستگي و مساعي فرد را افزايش مي دهد.
مهره محبت يا چشم شيواآ به خاطر جفت بودنش حس عاشقي را در فرد افزايش ميدهد و همين حس را نيز به معشوق انتقال ميدهد و باعث تقويت رابطه هاي عاطفي و زناشويي و عاشقانه ميشود.
در برخي از ايين هاي هندي و چيني مرسوم است كه در دست راست عروس و داماد يك جفت چشم شيواآ ميگذارند چون بر اين باورند كه اين مهره خواصي پر از خير و بركت از جمله:👇👇👇👇
عشق بي پايان
فزوني خير و بركت
گشايش كار و بخت
اسان شدن امورات
ازدياد رزق و روزي
جذب پول و مال و ثروت
ازدياد شانس و اقبال و صد
ها خواص ديگر
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
خواص درماني جسمي:
صدف محبت یا چشم شیواآ براي درمان آرتريت ( التهاب مفاصل) و ديگر نارحتيهاي مفصلي، مشکلات عضلاني، ناراحتيهاي قلبي، گوارشي مورد استفاده قرار مي گرفته است.
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ارتباط با چاکراها:
مهره محبت براي Heart chakra ( چاکراي چهارم) بسيار مفيد است و قلب را از ترس، غم و احساسات منفي پاک مي کند. این نوع صدف با انرژي تمام چاکراها در ارتباط است و تأثير بسيار خوبي بر Solar plexus chakra (چاکراي سوم) دارد و دردهاي شکمي را آرام مي کند. با تأثير برThird eye chakra (چاکراي ششم) باعث رشد رواني و افزايش بصيرت و فراست مي گردد.
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
تطهير و پاکسازي:
این جفت مهره را هر ماه يک بار با آب گرم شستشو دهید و يا آن را در کاسه اي آب و يک قاشق چايخوري نمک بگذارید تا از انرژي هاي منفي پاک و سپس با قرار دادن آن در زير نور خورشيد و يا زير نور ماه زماني که ماه کامل است به مدت دو الی چهار ساعت قرار دهید

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید