Verification: 03703ab86c189f7c مشاهده عدد 333 از جانب فرشتگان - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

مشاهده عدد 333 از جانب فرشتگان

#تمرکز_بر_روی_هدف_زندگیتان
🟥هر کدام از ما هدف و ماموریتی بر روی این کره ی خاکی داریم. ما به این کره ی خاکی آماده ایم تا انرژی مثبت خود را کشف کرده و آنرا گسترش دهیم.
🟧اگر شما شروع به دیدن #عدد_333 کرده اید بدانید که این نشانه ی آن است که باید به اعماق وجود خود سفر کنید و این فراخوان زندگی را عمیقا مورد توجه قرار دهید.
🟨 مشاهده ی #عدد_333 به معنای فراخوانی از جانب فرشتگان است تا به شما بگوید که از خواب غفلت بیدار شوید زیرا زمان آن رسیده که ماموریت الهی خود را برای اهداف بالاتر آغاز کنید.
🟩فرشتگان نگهبان برای کارگران نور پیامهایی را در قالب اعداد ارسال می کنند تا آنها را از ماموریت الهیشان آگاه سازند. کارگران نور به اشخاصی گفته می شود که توسط خداوند به زمین آماده اند تا دیگران را حمایت کرده و نور الهی را در زندگی آنها جاری سازند و اینکار را از طریق آموزش انجام می دهند تا بتوانند روح معنوی اشخاص را از خواب غفلت بیدار کنند.⬅️

🔢🧚‍♂️🧚‍♀️#شکرگزار_و_شاد_باشید
🔴یکی دیگر از نشانه های #عدد_333 شادی است. زندگی بر روی زمین بر اساس شادی، سرزندگی و نعمت بنا شده است اما اکثرا ما بر روی نقاط منفی زندگی تمرکز می کنیم و فقط به فکر چیزایی هستیم که میخواهیم آنها را به دست آوریم و هرگز قدر دان نعمتهایی از قبیل سلامتی، خانواده، دوستان خوب و بسیاری از موارد دیگر که خداوند به ما عطا کرده است نیستیم. پیام #عدد_333 آنست که از زندگی خود لذت ببرید و نگرانی ها را به روح مقدس الهی واگذار کنید.
🟠آیا از آن دسته افرادی هستید که زندگی را جدی می گیرند و دائما در حال کار و تلاش هستند؟ و هرگز زمانی را برای لذت بردن از لحظات زندگی صرف نمی کنند؟ قطعا دیدن #عدد_333 پیام بسیار مهمی از جانب فرشتگان است تا به شما بگویند که زندگی را سخت نگیرید و از آن لذت ببرید تا بتوانید آرامش و شادی را تجربه کنید.
⬅️

🟨 مشاهده ی #عدد_333 پیامی از کائنات برای شماست که مدتها منتظر آن بودید. به کائنات اعتماد کنید و رهنمودهای آن را دنبال کنید و به آنها جامع عمل بپوشانید تا از نتایج آن حیرت زده شوید. فعال باشید و به نظرات اطرافیان با دقت گوش فرا دهید. کاغذی بردارید و شروع به نوشتن کنید که واقعا به چه ابزاری و چه اشخاصی برای عملی کردن پروژه ی خود نیازمندید که با شما همسو و همفکر باشند. شما هرگز از فردای خود باخبر نیستید پس مطمئن باشید در زمان و مکانی نامعلوم فرد یا افرادی را ملاقات خواهید کرد که می توانند به شما کمک کنند تا ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید.
🟩هربار که #عدد_333 را مشاهده کردید بدانید که این عدد نمادی از همکاری، هماهنگی و پشتیبانی است. قلب خود را به سوی فرصتهای جدید بگشایید و اجازه دهید تا این فرصتهای الهی وارد زندگیتان شوند تا معجزات را در زندگی واقعی و روزمره ی خود لمس کنید.
🟦قلب و روح خود را آماده سازید و پیام فرشتگان را جدی بگیرید تا آنها بتوانند در این راه شما را حمایت کنند.

کمند بانو:
کمند بانو:
درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید