Verification: 03703ab86c189f7c مانترا چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

مانترا چیست

#مانترا_چیست؟
” مانترا ” کلمات، آواها یا اذکاری هستند که قرن ها در مکاتب مختلف برای ورود به مراقبه و خلسه ونیز جذب انرژی و ارتعاشات موجود در آنها به منظور تاثیر مثبت روی جسم و روح استفاده می شوند.
مانترا ریشه ای سانسکریت به معنای رهاشدن از فکر دارد که به باور عده ای این قدرت را دارد تا با تکرار، ذهن را خسته کرده و نوعی حالت خود_هیپنوتیزم یا خلسه ایجاد کند.

از دیدگاه عده ای معنای این کلمه یا کلمات اهمیتی ندارد و هرچه باشد قادر است فرآیند رها شدن از فکر را با تمرکز روی آوای مانترا ایجاد کند اما عده ای دیگر معتقدند این تاثیر ارتعاش معنایی والای مانتراست که می تواند چنین حالتی را بوجود آورد.
در مانتراهای هر مکتبی اغلب از ذکر اسامی خداوند و نام های مقدس مانند اوم، هو، هیو و غیره استفاده می شود.
مانترا ها نیایش هایی جهت جذب سلامتی، برکت، فراوانی، حفاظت، افزایش آگاهی، رشد معنوی، موفقیت در کارها و … هستند.
همچنین برای کمک به فعال شدن چاکراها از مانتراهایی استفاده می شود.

به یه کلمه که  – معمولا یکی از نام های خداوند هست یا یه دعای کوتاهه – و بارها و بارها و بارها تکرار میشه مانترا میگن. مانترا همون ذکر هست

یکی از روش های موثر برای تمرکز مانترا گفتنه. درواقع کلمه ای رو بعنوان سوژه ی تمرکز انتخاب میکنیم و کل توجهمون رو به اون کلمه معطوف میکنیم

تکرار کردن مانترا با تمرکز و توجه، فرکانسی رو تولید میکنه که کل افکار دیگه تون رو از بین میبره و ذهنتون رو کاملا متمرکز میکنه به کلمه ای که میگین و انرژی زیادی که اون کلمه داره.

 

معنی مانترا :

اوم
ای بدون شکل، ای اگاهی کائنات، ای عشق خالص، ای شادی و لذت ، ای خالق برتر، ای کسی که به قلب من می ایی و هر وقت که بخواهم به صدای درونم تبدیل میشوی ، ای مادر الهی که قدرت خلقتی و ای پدر الهی که بدون تغییر و پایداری ، از تو سپاسگزارم و این حضور را در همه زندگی ام میپذیرم و میستایم ، و راهنمایی تو را در همه زمانها خواستارم

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید