Verification: 03703ab86c189f7c فلج خواب - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

فلج خواب

فلج خواب یکی از رایج ترین نشانه های تجربه ی خارج از کالبد است، در فلج خواب ذهنتان بیدار است اما بدن شما در خواب به سر می برد. در زندگی روزمره ما، فیزیک و روانمان در یک کالبد جمع می شوند و به کمک ما خواهند آمد. در حین تجربه فلج خواب، مغز به مرتبه ای از خواب (REM) می رسد که در آن، بدن شما را ز کار می اندازد و رسما فلج می شوید. این امر ضروری است چرا که باعث می شود آنچه در رویا می بینید را عملی نکنید! در این حین اگر بیدار شوید، بلافاصله ممکن است بخواهید حرکت کنید اما متوجه می شوید که قادر نخواهید بود هیچ قسمتی از بدن خودتان را حرکت دهید. این تجربه درست مانند این است که یک نفر، پتوی فوق العاده سنگینی را بر روی بدنتان پهن کرده باشد. کلید گذشتن از این تجربه این است که آرام بمانیدو از ذهنتان برای حرکت کردن استفاده کنید نه پاهایتان. توصیه می کنم در هنگام قرار گیری در چنین وضعیتی وحشت زده نشوید زیرا این حالت هیچ آسیبی به شما وارد نمی کند و فرآیندی است که امکان دارد در طول خواب های شبانه هم اتفاق بیفتد، برای رهایی می توانید به آرامی بر روی انگشت شصت پایتان تمرکز کنید و سعی کنید آن را حرکت دهید، پس از چند دقیقه قادر خواهید بود قسمت های دیگری از بدنتان را هم حرکت دهید🔻🔻🔻

#بختک هیچ گونه ارتباطی با دنیای ماورالطبیعه ندارد!
علت آن، فلجِ خواب یا بیحالی REM است که شما درمیان رویا از خواب بیدار میشوید ولی هنوز ماهیچه های شما درحال استراحت هستند.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید