Verification: 03703ab86c189f7c طلسم محبت یهودی با کبوتر - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

طلسم محبت یهودی با کبوتر

طلسم محبت یهودی با کبوتر

در این طلسم شما احتیاج دارید به مقداری ذغال سوخته (خاکستر)، آن را با دست پودر کنید و با خاکستر سوخته‌ ای که از طلسم ستاره‌ ی فرد به دست آمده و از دعانویس دریافت کرده‌اید مخلوط کنید.

سپس در محیطی که تردد نیست مثلثی به ضلع یک متر ایجاد کرده و با خاکستر دور تا دور مثلث را بپوشانید. بعد کاغذ طلسم را که دعانویس برایتان تهیه کرده است به پای یک کبوتر ببندید و کبوتر را درون مثلث آزاد قرار دهید. توصیه شده است این کار را بعد از اذان ظهر و یا قبل از اذان مغرب انجام دهید.

کبوتر تا هنگام اذان صبح فردا درون مثلث مانده و بعد از اذان پرواز می‌کند و تا اذان ظهر برمی‌گردد و با خود چوبی به دهان می‌آورد.

کبوتر به درون مثلث رفته و می‌ماند تا شما پیش کبوتر بروید. طلسم را از پای کبوتر باز کرده و با تکه چوبی که کبوتر همراه خود آورده درون پارچه‌ ای سفید و تمیز نگه داری کنید.

کسی که قرار است محبوب شود این دعا را باید همراه خود داشته باشد. در آخر مقداری گلاب روی اضلاع مثلث ریخته و چند قطره هم روی کبوتر بریزید. کبوتر را از مثلث خارج کرده و رها کنید.

برای باطل کردن طلسم چکار کنیم؟ با پاشیدن گلاب، حصار طلسم شکسته خواهد شد و پرنده نیز پرواز خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار با 14 موكل رحمانی قدرتمند و قوی لوح خرسوارنسخه اصلي رام و مطیع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید