Verification: 03703ab86c189f7c شناخت چاکراها - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

شناخت چاکراها

گام اول برای باز کردن چاکراها:

چاکراهای خود را بشناسید

نخستین گام برای باز کردن چاکراها شناختن آنها است. این مراکز انرژی ویژگی‌ها و خصوصیات متفاوت و گوناگونی دارند که شناختن آنها برای رسیدن بهتر به تعادل کلی مفید و موثر است. برای مثال، تمرین‌هایی که برای باز کردن چاکرای ریشه به کار می‌رود با تمرین‌های لازم برای باز کردن چاکرای قلب یا چاکرای چشم سوم متفاوت است.

یاد بگیرید که نخستین گره انرژی خود را تنها در عرض ۷ دقیقه باز کنید

تکنیک انرژی ساده و ۷ دقیقه‌ای روشی عالی برای تجربه قدرت انرژی است.
این تکنیک گره شماره ۱ شما را باز می‌کند و شما بلافاصله احساس متفاوتی را تجربه خواهید کرد. در این دوره تخصصی شما همچنین ۴ موثرترین روش شفابخشی جفری آلن از طریق انرژی‌ها را فرا می‌گیرید. این روش‌ها به شما در جذب فراوانی، عشق، سلامتی و شادی بیشتر در زندگی کمک می‌کنند (می‌توانید آنها را در هر حوزه‌ای از زندگی خود به کار ببرید و نتایج و تاثیرات فوری آنها را مشاهده کنید).

گام عملی: چاکراهای خود را بشناسید.

گام دوم برای باز کردن چاکراها:

شناسایی کنید کدام چاکرا به کار بیشتری نیاز دارد

گام دوم عبارت است از شناسایی چاکرایی که می‌خواهید اول از همه روی آن کار کنید. چاکراها همگی با هم در ارتباط هستند. اگر یکی از آنها تعادل خود را از دست داده باشد، انرژی به خوبی از آن عبور نمی‌کند و باین ترتیب چاکراهای دیگر و کل سیستم نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. به همین دلیل است که گاهی اوقات شناسایی دقیق چاکرایی که بیشترین نیاز به کمک را دارد کار آسانی نخواهد بود.

گام سوم برای باز کردن چاکراها:

انرژی را فعال کنید تا چاکرای شما باز شود

گام سوم عبارت است از فعال کردن انرژی در چاکرایی که می‌خواهید باز شود. بهتر است این کار را نه تنها برای باز کردن چاکرای خود بلکه برای بازگرداندن جریان انرژی به حالت اولیه، افزایش آگاهی از حالت و تغییرات آن و متعادل کردن جریان ورودی و جریان خروجی انرژی انجام دهید. اصل مهمی که در روند باز کردن چاکراها باید در نظر بگیرید اصل تعادل یا ایجاد تعادل است:

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید