Verification: 03703ab86c189f7c شمع و خواص وکاربرد آن در زندگی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

شمع و خواص وکاربرد آن در زندگی

🕯شمع‌ها و کاربرد آنها در درمان بیمارها

برای استفاده از شمع مانند پارچه و کاغذ، رنگ‌های مختلفی وجود دارد که برای درمان بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین، آگاهی نسبت به تاثیرات متافیزیکی و درمانی آن از اهمیت خاصی برخوردار است.

⚪️شمع سفید

شمع سفید نماد شفابخشی و ایجاد نیروست. قرار دادن شمع سفید در کنار شمع‌های دیگر تاثیرات آن را بیشتر می‌کند.

⚫️شمع سیاه

شمع‌های سیاه، نیرومندترین و در عین حال محافظت کننده‌ترین شمع‌ها به شمار می‌آیند. شمع سیاه بیشتر در مراسم مذهبی به کار می‌رود. در مدیتیشن نیز چون دست‌یابی به روشنایی و آگاهی خلاق در گستره‌ی ذهن مورد نظر است، استفاده از شمع سیاه بسیار مناسب است. البته استفاده‌ی مکرر از شمع سیاه زمینه را برای افسردگی و استرس‌های روحی فراهم می‌کند. در چنین مواقعی می‌توانید از نور شمع سفید استفاده کنید.

🔴شمع قرمز

شمع قرمز رنگ، نماد عشق، سلامتی و هوس و شهوت است. این شمع با ارتعاش خود، انرژی مورد نیاز بدن را تامین و نیروی دست‌یابی به اهداف، کنجکاوی و تلاش برای برخورداری از مواهب زندگی مادی را فراهم می‌کند.

💗شمع صورتی

شمع صورتی سمبل توانایی، پیروزی، قابلیت و عشق و دوستی است.
تمامی انرژی‌های مربوط به افتخارات، دانایی و شفافیت دل و روح، در درون شمع‌های صورتی نهفته شده است.

🧡شمع نارنجی

شمع نارنجی نماد نشاط و سرزندگی، شادابی، نبوغ، استعداد و توانایی است. استفاده از این شمع قدرت جاذبه‌ی اجتماعی را در فرد تقویت می‌کند.
استفاده از شمع نارنجی در مدیتیشن خواسته‌های روحی را متعادل می‌سازد.

💛شمع زرد یا طلایی

شمع زرد یا طلایی بیشتر برای مدیتیشن استفاده می‌شود. این رنگ نماد شعله و شعله سمبل معنویت محسوب می‌شود.

💚شمع سبز

شمع سبز نماد و سنبل رشد، ترقی و توسعه می‌باشد. انرژی شمع سبز انرژی‌های جسم و ذهن و روح را متعادل می‌کند. بازدهی، تولید بیشتر، جوانی و وفور نعمت را باید در انرژی شمع سبز جست و جو کرد.

🔵شمع آبی

شمع آبی زمینه را برای الهام‌پذیری و شکوفایی استعدادهای درونی فراهم می‌کند، شمع آبی سمبل ایمان به زندگی است. در گذشته از این شمع در مراسم آیینی استفاده می‌شد.

🔘شمع خاکستری یا نقره‌ای

این شمع‌ها نماد و سمبل شفافیت و پاکی سرشت است و موجب می‌شود نبوغ و استعدادهای سرکوب شده و پنهان آشکار شود.

💜شمع بنفش

شمع بنفش نماد حالات روحی، قابلیت و ابداع است و انرژی شمع بنفش فرد را به تلاش جدی برای دست‌یابی به اهدافش وا می‌دارد.راز شمع
عناصر چهارگانه

🕯راز شمع در چیست؟🕯

✔️تا به حال دقت کرده اید که در  مراسم عرفانی و روحانی و مکان های مقدس و … چرا شمع روشن می‌کنند؟

✔️تا به حال فکر کرده اید که چرا بروی کیک تولد شمع قرار میدهند و لحظه فوت کردن شمع آرزو می‌کنند؟

✔️چرا باید برای خلق ارامش و هماهنگی در محیط زندگی شمع روشن کرد؟

★عالم خلقت اگه تجزیه شود به چهار عنصر آب، اتش، باد و خاک تبدیل می‌شود، پس در دل این عناصر شعور الهی و راز زندگی نهفته است.

اگر در زمان دعا کردن این چهار عنصر یکجا حضور داشته باشند یعنی خلقتی کامل پس می‌شود دعایی کامل که به شدت بر روا شدن حاجت و براورده شدن دعا موثر است.
شمعی که میسوزد چهار عنصر را اینگونه با خود دارد:
موم شمع عنصر خاک است
شعله شمع عنصر اتش است
دود عنصر باد است
مومی که ذوب میشود عنصر اب است.

در زمان دعا کردن وقتی به شمع در حال سوختن نگاه می‌کنید به شعور الهی متصل تر می‌شوید و در حالت آلفای ذهنی قرار می‌گیرید، حالتی که در ان به شعور الهی و خدای درون متصل میشوید و دعا به راحتی به عالم بالا میرود و به استجابت میرسد اگر به صلاح شما باشد.

به همین دلیل در محراب‌ها و مکان‌های مقدس برای دعا کردن شمع روشن می‌کنند یا بروی کیک تولد شمع قرار می‌دهند یا در زمان مدیتیشن شمع روشن می‌کنند و …

🙏🕯برای دعا کردن بهتر است بخش کوچکی از خانه را به خود اختصاص دهید، جایی شبیه محراب ایجاد کرده و شمعی در ان روشن کنید، از موارد دیگری نیز که موجب حس خوشایند و خلق انرژی مثبت می‌شود استفاده کنید عود، کتاب مقدس، گل، ظرفی آب و …

هر زمان بدنبال کسب انرژی بودید یا حالتی عصبی و ناخوشایند داشتید و … نور اتاق را کم کنید، شمعی روشن کنید و در کنار ان قرار بگیرید، چشم‌ها را ببندید و با تمام وجود دعا کنید، پس از دعا کردن چشم‌ها را باز کنید، چند دقیقه به شمع و قطره‌هایی که می‌چکد نگاه کنید، نفسی عمیق بکشید و تمام، به همین راحتی به خود ارامشی عمیق دهید و به خدای مهربان حتی برای چند دقیقه در روز متصل شوید.
🕯🕯🕯

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. ط

لسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید