Verification: 03703ab86c189f7c سبزی ماه تولد : - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

سبزی ماه تولد :

سبزی ماه تولد :

* فروردین*سبزه عدس*
● شما فردی خاص هستید و بسیار بی حاشیه. که خیلی هم سر سخت و زحمتکش هستید و برای اینکه به خواسته هایتان برسید همه کار میکنید. فروردینی ها خیلی صبور و خوش اخلاق هستند ولی وای به وقتی که جوش بیاورند که اونوقت دیدنی هستند.

* اردیبهشت * سبزه شاهی *
●اردیبهشتی ها با هر شرایطی کنار می آیند و به قول معروف خودشان را با هر شرایطی وفق میدهند. اردیبهشتی ها خیلی صبر زیادی دارند و همه از صبوری آنها خوششان می آید.
همه جا خواهان دارید و همه دوستتان دارند.

* خرداد * سبزه چقندر *
●خردادی ها خیلی غیر قابل پیش بینی هستند و هر کاری را که اصلا انتظارش را ندارید آنها انجام میدهند. آنها اصلا کاری به حرف مردم ندارند همه چیز را با میل خودشان انجام میدهند. خردادی ها خیلی مثبت و تو دل برو هستند و دوستان زیادی هم دارند.

* تیر * سبزه ارزن *
● کسانی که متولد تیر هستند خیلی صمیمی و خودجوش هستند و بسیار هم اهل شوخی و خنده هستند که این باعث میشود دوستان زیادی داشته باشند . البته در همه این خصوصیات خوب یک بدی هم دارند که کمی لجباز و کمی زودرنج هستند ولی میان آن خوبی ها خیلی این بدی ها به چشم نمی خورد.

* مرداد * سبزه تخم کدو *
● مردادی ها خیلی تجملی و لوکس زندگی می کنند و اگر هم تجملی و لوکس زندگی نکنند خیلی در فکر زندگی تجملی و لوکس هستند. کار هایی که مردادی ها انجام میدهند کار های خیلی خوبی و عالی است که همیشه به نفع آنها تمام میشود . مردادی ها خیلی برای بقیه کلاس میگذارند و قلب آنها مثل آب معدنی صافه صافه.

* شهریور * سبزه ماش *
● شهریوری ها خیلی قانع هستند و خیلی اهل پس اندازند و دوست دارند که پس انداز بالایی داشته باشند. شهریوری ها اهل بریز و بپاش الکی نیستند و خرج اضافی نمیکنند.
شهریوری ها خیلی با سلیقه و تمیز هستند و شلوغی را دوست ندارند. و اگر اتاق و خانه آنها کثیف باشد اعصابشان خورد میشود.

* مهر * سبزه خاکشیر *
● کسانی که متولد مهر هستند همیشه به داد همه میرسن و به همه کمک میکنند. آن ها دوستان زیادی دارند . متولدان مهر همیشه گوش شنوایی برای شنیدن درد و دل همه دارند و همه برای درد و دل پیش آنها می آیند.

* آبان * سبزه تربچه *
● کسانی که متولد ماه آبان هستند خیلی شیک و خوشتیپ هستند. آبانی ها با اصالت هستند و بومیه دارند. که همه در مورد آبانی ها خیلی کنجکاو هستند .
متولدین آبان به راحتی با هر کسی دوست نمی شوند و در انتخاب دوست خیلی سختگیر هستند . به خاطر همین خیلی دوست های خوبی دارند و بیشتر اوقات از دوست های خود راضی هستند.

* آذر * سبزه گندم *
● کسانی که متولد آذر هستند خیلی صمیمی و زود جوش هستند. به همین خاطر هم محبوب همه هستند و همه آن ها را دوست دارند. بیشتر جا هایی که آذری ها توش حضور دارن خیلی خوب هست یا به قول معروف حضورشون همیشه برکته.

* دی * سبزه مرکبات *
●متولدان دی ماه خیلی سر سخت و قوی هستند . آن ها خیلی دیر قاطی میشن ولی ته مهربونین که به خاطر همین محبوبن و دوست های زیادی دارند. متولدین دی خیلی با وفا هستند و دوست واقعی به اون ها میگن.

* بهمن * سبزه کاج *
● برای کسانی که متولد ماه بهمن هستند کار نشد ندارد و کاری را که بخواهند انجام دهند ، انجام میدهند و هیچ کس نمی تواند جلوی آنها را بگیرد. بهمنی ها قوی هستند و هیچ وقت کم نمی آورند. آن ها خیلی باهوش و خلاقند و روی امانت خیلی حساسند یعنی خیلی امانتدارند و می توانید چیز های خود را به آنها بسپارید و به آن ها اعتماد کنید.

* اسفند * سبزه کنجد *
●کسانی که متولد اسفند ماه هستند بسیار گرم و مهربان هستند. اسفندی ها خیلی دست به خیر و اهل کمک هستند. آن ها عاشق خانواده خود هستند و برای آن ها هر کاری میکنند.

امیدوارم از مطلبی که برای شما نوشتم استفاده برده باشید.
خیلی ممنون از اینکه متن من را خواندید و براش وقت گذاشتید.

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید