Verification: 03703ab86c189f7c رموز اعداد حروف ابجد  عدد هر اسم - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

رموز اعداد حروف ابجد  عدد هر اسم

رموز اعداد حروف ابجد  عدد هر اسم

اعداد ۱ تا ۹ که پایه و ریشه ریاضی و سایر اعداد هستند، دارای تفاسیر و رموز خاصی‌اند که بطور خلاصه به شرح آن می‌پردازم:

عدد ۱ : نشانه خداوند، مخصوص ذات یگانه خدا، نوک هرم قدرت، رأس قله

عدد ۲ : نشانه دوگانگی، دو جنسیتی، آدم و حوا، پدر و مادر، نر و ماده، ین و یانگ، خیر و شر، شب و روز

عدد ۳ : یکی از اعداد پرقدرت، نشانه خدا و آدم و حوا، یا پدر و مادر و فرزند، گذشته حال آینده، و جالب است که از ترکیب اعداد ۱-۲-۳ به اعداد ۴ تا ۹ می‌رسیم.

عدد ۴ : نشانه ۴ عنصر تشکیل دهنده جهان و بدن ما، آب و آتش و باد و خاک، و خون و بلغم و صفری و سودا، عدد تعادل مثل ۴ ضلع یک مربع، نشانه ۴ جهت اصلی.

عدد ۵ : یکی از اعداد جادویی و مقدس و پرقدرت در میان اعداد، ۵ حس انسان که اگر قابلیت‌های اصلی آن را بشناسیم به جایگاه اصلی خود خواهیم رسید. عدد تغییرات دلپذیر در زندگی، عدد ۵ فرشته مقدس زرتشتیان، و عدد ۵ تن مقدس اسلام و شیعیان، (که جالب است بدانیم در کشف بقایای کشتی نوح نبی در آرارات ترکیه که بدست باستان‌شناسان شوروری سابق کمونیستی صورت گرفت، به زبان عبری بر تکه‌ای از چوب کشتی این جمله حک شده بود: خدایا بحق احمد، ایلیا، فاطیما، شبر و شبیر، ما را از طوفان به سلامت دار.)

عدد ۶ : عدد عشق و عاطفه و دوستی، شاید به این معنی که انسان با شناخت قابلیتهای حواس ۵ گانه و بهره‌گیری از قدرت نهان در آنها به شناخت ۱ ذات احدیت پی می‌برد که ترکیب آن دو در نهایت چیزی بجز عشق نیست.

عدد ۷ : پر رمز و رازترین و مقدس‌ترین عدد در بین اکثر ملل و اقوام مختلف. بر خلاف آنچه در ذهن اکثر مردم است ۷ عدد شانس نیست، عدد عرفان است و سلوک. و عرفان و سیر و سلوک را با شانس کاری نیست، که هر کدام سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد. ۷ شهر عشق، ۷ خوان رستم، ۷ طبقه زمین و آسمان، ۷ طیف نور، ۷ نت موسیقی، ۷ چاکرای اصلی ورود و خروج انرژی بر بدن، ۷ دور طواف دور خانه خدا، ۷ عضوی که هنگام سجده باید بر زمین قرار گیرد و …

عدد ۸ : عدد موقعیت و ثروت و عدد پول، بقول عددشناسان عدد ۸ چون عقابی‌ست بر فراز آسمان.

عدد ۹ : عدد معرفت، آخرین مرحله از سیر تکامل ابتدایی بشر و آغازی برای ورود به تکاملی جدید، ورود به اعداد دهگان، صدگان و …، عدد ۹ از جالب‌ترین اعداد است. ۹ ماه و ۹ روز در شکم مادر، دوره‌های زندگی انسان هر ۹ سال یک‌مرتبه بر اساس اعداد حاکم بر آن تغییر می‌کند، تعداد ضربان طبیعی قلب انسان ۷۲ ضربه که جمع ۷ و ۲ می‌شود ۹، تعداد تنفس طبیعی انسان ۱۸ عدد در دقیقه که جمع اعداد آن نیز ۹ می‌شود. جمع اعداد ۱- ۲- ۳- ۴- ۵- ۶- ۷- ۸- ۹ با هم می‌شود ۴۵ که ۴ و ۵ نیز می‌شود ۹، حاصلضرب هر عددی با ۹ هر تعداد رقم از ۱ تا میلیون رقم نیز که باشد جمع اعداد می‌شود ۹، مثلا ۹*۳ = ۲۷ که ۲ و ۷ آن می‌شود ۹، یا ۹*۴۷ = ۴۲۳ که مجموع ۴ و ۲ و ۳ آن مجددا می‌شود ۹.

 

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید