Verification: 03703ab86c189f7c دو قطعه یشم اصیل - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

دو قطعه یشم اصیل

دو قطعه یشم اصیل و معدنی کاملا کهنه و با تراش نامنظم
به همراه دعا و تعویذ رزق و روزی کتابت شده روی پوست آهو دباغی شده
این دو مهره جفت هستند و به همراه دعای مربوطه ترکیب و جمع شده اند و به نام شخص خریدار ختم میشود

اثری مختصر و مفید و فوق العاده کارآمد
از حدود ۷۰۰۰ سال پیش، طیف رنگی سنگ یشم بشر را افسون کرده است. افراد در این سنگ خواص درمانی و معنوی را جستجو کردند و موفق به یافتن آن شدند. از سه هزار سال پیش از میلاد مسیح در چین، سنگ یشم با نام “یو Yu” برای مردم این سرزمین بسیار مقدس و قابل احترام بوده و برای حکاکی پیکره‌ها و سردیس و تندیس های کوچک(بُتَک) و اشیای مقدس مورد استفاده قرار گرفته میشد. یشم در فرهنگ چین به حدی مورد احترام و مقدس بودکه فیلسوفی بزرگ وصاحب نام ، “کنفوسیوس چنین گفته است:
“یشم به نرمی و‌ لطافت مهربانی،‌ به سختی و زیبایی ذکاوت است.” حکمت، عدالت، شفقت، تواضع و شجاعت جزء ویژگی‌های معنوی هستند که طرفداران یک “سنگ آسمانی” به آن نسبت می‌دهند و به همین دلیل امروزه هم از آن استفاده می‌کنند
یشم به عنوان سنگ حامی و حرز به کار می رود. به همراه داشتن یشم و یا قرار دادن آن در محل کار یا گوشه ای از اتاق، نیروهای منفی را از محیط دور می کند و شادی و آرامش خاصی به روح می بخشد.

یشم سبز و بنفش با چاکرای قلب در تماس است و از نظر عاطفی و فیزیکی روی قلب اثر می گذارد. و در عمیق کردن تنفس موثر است. سیستم عصبی و سوخت و ساز را متعادل می کند. و حالت هیجان و پرخاشگری را به آرامش و سکون تبدیل می کند. اگر زیر بالش بگذاریم حافظه را قوی می کند. و قدرت تعبیر خواب به فرد می بخشد. یشم سنگ خرد است و به ما در تصمیم گیری‌ها ی قوی و پر اهمیت یاری می رساند.

سنگ یشم سبز انتخاب بسیار مناسبی برای افراد حساس و هیجانی است و باعث تقویت اعتماد به نفس و کنترل احساسات در آنان می شود.
این سنگ به انسان ایمان می بخشد که در زندگی به تک تک آرزوهای خود برسد. برخی نیز بر این عقیده اند سنگ یشم خوش شانسی می آورد.
سنگ یشم سبب شادی روح و آرامش بوده و مناسب برای تمرکز می باشد .
سنگ یشم سبز به “سنگ آرامش بخش” نیز معروف است و جالب آنکه هیچ باکتری،ویروس،میکروب و حتی انرژی های منفی بر روی این رنگ دوام نمی‌آورند و به همین دلیل از رنگ سبز یشمی در اتاقهای عمل جراحی استفاده شده است

از دیگر خواص سنگ یشم:

💯ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای چهارم
💯آزاد نمودن ذهن از افکار منفی
💯یشم نمادی از آرامش و خلوص است
💯جذب موفقیت و رفاه و خوشبختی
💯محافظ بسیار قوی و به ویژه در برابر بیماری ها و بلایا
💯باطل شدن سحر و جادو و نیروهای شیطانی
💯برای کمک به درک بهتر از جنس مخالف
💯جذب جنس مخالف
💯ثبات شخصیت
💯افزایش خودکفایی
💯سنگ آرمانی برای ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک
💯محافظ و سپر در مراسم روحانی و مذهبی
💯برای طول عمر کاربرد فراوانی دارد
💯بسیار عالی برای رونق کسب و کار
💯رزق و روزی
💯جذب مشتری
💯برکت زندگی

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید