Verification: 03703ab86c189f7c دوش ثروت چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

دوش ثروت چیست

🌹

✅ دوش🛁 ثروت چیست؟ 💰💰💰💰

🚿💰💰🛁از حمام کردنتون به عنوان یک فرصت طلایی استفاده کنید ، یک فرصت عالی برای رسیدن به موفقیت و چیزهایی که می خواهید .  هنگام شستن بدنتان در رویاهای خود غرق بشین و بهش انرژی مثبت بدین . یکی از بهترین فرصت ها برای پاک سازی از انرژي های منفی ، دوش گرقتن است که با این کار تمام انرژی های منفی را به آب می دهید و کلی انرژي مثبت و خوب از آب دریافت خواهید کرد . یکی از بهترین فرصت ها برای جذب انرژی بیشتر دوش گرفتن است .

🛁زیر دوش در خودتان احساسات خوب ایجاد کنید ، به خواسته هایتان فکر کنید ، آبی که بر سر شما سرازیر می شود به خواسته های درون شما پاسخ مثبت می دهند .
💦آب یک حامل انرژی و پیام رسان  بسیار عالی است و به شما کمک می کند یک ارتعاش بسیار عالی را به جهان هستی ارسال کنید و تمام خواسته
هایتان را از جهان هستی دریافت کنید . شاید بارها شنیده باشید زیر باران دعاهای شما استجابت می شود . حس خود را وقتی کنار دریا یا رودخانه میروید در نظر بگیرید . شما کنار دریا یا رودخانه پر از انرژي مثبت هستید و این به خاطر انرژی مثبتی هست که از آب دریافت می کنید .

💰حال اگر رودخانه و دریا در دسترس شما نیست از همین دوش حمام استفاده کنید و در حین استحمام خواسته های خود را بگویید . در آخر استحمام خود یک سطل آب بردارید و به آن برنامه هایتان را بدهید .

💰جالب است بدانید آب شعور دارد و برنامه پذیر است . هر چه که میخواهید به اب بگویید البته باید چیزهای خوب بخواهید و افکار مثبتی داشته باشید و در آخر سطل آب را روی سر خود بریزید . به طور مثال اگر از آب بخواهید فروش همکار شما کم شود و فروش شما زیاد کائنات به این خواسته شما پاسخی نمیدهد . شما باید بخواهید هم فروش شما و هم فروش همکارانتان چند برابر شود تا جهان هستی به این خواسته مثبت شما بهترین پاسخ را بدهد و از شما اطاعت کند .

ساده باشید و این قوانین را به سادگی قبول کنید ، آن وقت خواهید دید که خواسته های شما چقدر سریع عملی می شوند و شما به موفقیت می رسید . این تمرین ها شاید کمی برای شما خنده دار باشد . ولی باید آن ها را با تمام وجود بپذیرید ، آن وقت میبینید همین تکنیک ساده چه تغییرات مثبتی در زندگی شما ایفا می کنند .

👈پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم ، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد

👑ثروتمندان👑
درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید