Verification: 03703ab86c189f7c دوره های جن گیری واتیکان - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی دوره های جن گیری واتیکان

دوره های جن گیری واتیکان

دوره های جن گیری واتیکان

هر ساله وزارت امور مربوط به جن گیری واتیکان در ماه آوریل یک دوره کوتاه در زمینه تشخیص جن زدگی و مقابله با تسخیر شیطان برگزار می کند‌. شرکت کنندگان در این دوره عموما روحانیون، روانشناسان و معلمان هستند و به آن ها روش های تمایز جن زدگی از بیماری های روانی نیز آموزش داده می شود. پدر باراخون، یکی از برگزارکنندگان این دوره ها می گوید: «مسیح نیز به نفوذ شیاطین در انسان معتقد بود و ما نیز از علائمی مانند بیزاری از اشیای مقدس و توهین به آنها، توانایی حرکت اشیا از راه دور و صحبت به زبان های بیگانه ای که تا به حال شخص تسخیرشده با آنها ارتباط نداشته، متوجه تسخیر توسط شیاطین می شویم. برای مثال در یکی از موارد، سه مرد قوی هیکل قادر به مهار زنی نحیف که توسط شیاطین تسخیر شده بود، نبودند.»

عشق جن به انسان از سخت ترین نوع معاشقه است و در این بین جن به سختی رضایت میدهد تا دست از سر معشوق بردارد و کار زمانی سخت تر میشود که انسان اهل ذکر خداوند نباشد.
لازم به ذکر است که مقصود از عشق در اینجا الزاما عشق شناخته شده ای که انسان ها به همدیگر یا به سایر موجودات دارند، نیست.
عشق در بین جنیان کاملا متفاوت است.
اکثر این عشق ها بین جن های مذکر و انسان مونث رخ میدهد چنانچه امروزه به عین شاهد هستیم که زنها بیشتر از مردان دچار این عارضه میگردند.
جن هم عاشق روح انسان میگردند و هم جسم او…
جن هایی که دنبال روح انسان هستند در حقیقت دنبال لذت و رفع شهوت نیستند بلکه به دنبال کنترل افکار هستند وفعل و انفعالات روحی انسان هستند و مکان آنها در قفسه سینه و سر است و باالعکس جن هایی هم هستند که دنبال لذت جویی و رفع شهوت هستند و تمایلی به تسلط بر احساسات و روحیات ندارند و جایگاه قرار گیری آنها زیر قفسه سینه تا پایین دستگاه تناسلی می باشد.

مطلب پیشنهادی

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار با 14 موكل رحمانی قدرتمند و قوی لوح خرسوارنسخه اصلي رام و مطیع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید