Verification: 03703ab86c189f7c دعای سریع الاجابه برای ازدواج - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

دعای سریع الاجابه برای ازدواج

دعای سریع الاجابه برای ازدواج

در این مطلب در مورد سوره ای برای ازدواج سریع، دعای ازدواج سریع و ختم دعای نادعلی برای ازدواج صحبت می کنیم. دعا برای ازدواج سریع دختر یا ازدواج با پسر مورد علاقه نیز از دیگر موارد اشاره شده در این مطلب است. افرادی که به دنبال دعا برای ازدواج سریع با معشوق یا دعا برای ازدواج موفق با پسران هستند نیز مفید است. 

سوره ای برای ازدواج سریع با پسر یا دختر مورد علاقه

دعا های بسیاری در قرآن و سروه های قرآنی وجود دارد که در مورد ازدواج و اهمیت آن می باشد. این دعاها می تواند باعث ازدواج سریع شما با پسر یا دختر مورد علاقه تان شود. دعای زیر برای ازدواج سریع با پسر یا دختر مورد علاقه و همچنین افزایش رزق و روزی مفید است. آیه زیر را هر روز ۱۰ مرتبه بخوانید:

وَأَنْکِحُوا الْأَیَامَىٰ مِنْکُمْ وَالصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکُمْ وَإِمَائِکُمْ ۚ إِنْ یَکُونُوا فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ ۗ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ

«باید مردان بی زن و زنان بی شوهر و بندگان و کنیزان صالح و شایسته خود را همسر دهید. اگر بینوا باشند خدا به کرم و لطف خود توانگرشان خواهد ساخت. خدا رحمتش وسیع و نامتناهی و به احوال بندگان آگاه است.» (سوره نور/ آیه ۳۲٫)

دعای سریع الاجابه برای ازدواج

مسئله عدم ازدواج یا به تاخیر انداختن آن  غیراز عوامل  اجتماعی وفرهنگی  ,عوامل دیگری هم دارد . از جمله این عوامل به خطر افتادن دین و به گناه افتادن است.

چندین روش  بسیار بسیار مجرب برای ازدواج سریع با معشوق  ارائه می کنم  تا انشا الله  بزودی بخت شما گشوده شده وسریع تر ازدواج کنید ومارا از دعای خیر خود فراموش نفرمایید.

جهت بخت گشایی ذکریالطیف راهرروز ۱۲۹مرتبه بخواند.

 آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ( ۳۲نور) را بهوقت اذان بخواند.

دعا برای ازدواج سریع دختر

دعایی دیگر جهت بخت گشایی، چنانچه دختر خانمی هنوز شوهر نکرده باشه و یا خواستگاری هنوز برایشان نیامده و و یا آمده وهنوز کار به پایان نرسیده و به خانه بخت نرفته است و یا فرد خاصی را در نظر دارد برای تسریع سرعت ازدواج باید به مدت ده روز بعد از هر نماز واجب سریع بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند. 

 رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه)

مرحوم کاشانی می فرماید: برای گشایش بخت دختران دو رکعت نماز بخواند و بعد از سلام رو به قبله ۱۰۰ مرتبه بگوید: «یا لَطیفُ» مجرب است. (منبع: معراج الذاکرین /۱۸۳)

دعای برای بیشتر شدن خواستگار و ازدواج موفق

جهت بخت گشایی و آمدن خواستگارمناسب دعای بقره را روزی یک مرتبه بخوانید. سپس روزی ۱۱۰ مرتبه آیه ۹ سوره آل عمران را تا (( لایخلف المیعاد)) بخواند و سپس بگوید اجمع بینی و بین زوج المومن) )

روزی دو مرتبه سورد یس و یا ۴۰ مرتبه حمد بخواند و به حضرت زینب ( سلام الله علیها ) هدیه دهد و هر روز بگوید به حق علی و فاطمه بر شما همسری خوب برایم بفرست.

ختم دعای نادعلی برای ازدواج سریع

از برای ناد علی (ع) هفتصد خاصیت ذکر کرده اند و در تمام مهمات آنرا موثر دانسته اند و طریقه ختم ناد علی کبیر آنست که اگر کسی را مهمی عظیم پیش آید ناد علی (ع) را ۷ نوبت به نیت آن مهم بخواند البته برآورده خواهد شد. اگر خواهی شخصی را مسخرخود گردانی در شب جمعه ۱۴ مرتبه به اسم او  بخوان وصدمرتبه صلوات بر محمد وآل او بفرست .البته مسخر تو گردد و همچنین برای ازدواج سریع و برآورده شدن دعای سریع الاجابه خاصیت های فراوان دارد.

باید لااقل روزی ۱۱۰ بار بخواند:

«نادِ علیاً مَظهَرَ العَجائِبِ تَجِدهُ عَوناً لَکَ فِی النَّوائِبِ کُلُّ هَمٍّ وَ غَمٍّ سَیَنجَلی بِوِلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ». 

دعا برای ازدواج سریع پسران

برای سرعت بخشیدن به امر مقدس ازدواج در پسران و بخت گشایی آنها برخی به حسب تجربه خواندن و مداومت بر تلاوت آیه ۲۱ سوره روم را برای این منظور کارساز و مفید می دانند و آن آیه چنین است: وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ مَوَدَّهً وَ رَحْمَهً إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ و از نشانه‏هاى خداوند این است که همسرانى از جنس خود شما براى شما آفرید، تا در کنار آنها آرامش یابید، و در میانتان مودت و رحمت قرار داد، در این نشانه ‏هایى است براى گروهى که تفکر مى‏کنند.

دعا و ذکر برای ازدواج موفق و زودهنگام

دعا براى فراهم شدن زمینه ازدواج موفق و سریع با همسری شایسته از کارهای مستحب و مورد ترغیب خداوند است چرا که قبل از اقدامات شخصى و تصمیم گرفتن بر اساس فهم و شناخت فردى به خداوند روى آورده و از او خیرخواهى نموده‏اید و از اوهدایت جسته‏اید لذا در روایات متعدد حضرات ائمه (علیه السلام) ما را به دعا کردن و نماز خواندن براى دست یافتن به یک ازدواج موفق توصیه و سفارش نموده‏ اند. کافى است با حسن اعتماد و قلب پاک رو به درگاه الهى آورید و دعا کنید. در ادامه، برخی از دعاهای موجود در متون دینی در زمینۀ ازدواج را تقدیم نگاهتان می کنیم:

۱. برای امر ازدواج هم به توصیه حضرت آیت الله بهجت (ره) نماز جعفر طیّار را بخوانید. دستور این نماز در مفاتیح الجنان آمده است.

این نماز چهار رکعت است که دو سلام دارد (دو تا دو رکعتی). 
در هر رکعتی حمد و سوره می خواند، سپس پانزده مرتبه می گوید:«سبحان الله و الحمدلله و لا اله الّا الله و الله اکبر». 

و همین تسبیح را ده مرتبه در رکوع و هم چنین ده مرتبه بعد از سر برداشتن از رکوع و هم چنین ده مرتبه در سجده اول و ده مرتبه بعد از سر برداشتن از آن و ده مرتبه در سجده دوم و ده مرتبه بعد از سر بلند نمودن تسبیحات را می گوید.

آموزش نماز جعفر طیار برای ازدواج موفق دختر یا پسر

این نماز چهار رکعت است که دو سلام دارد (دو تا دو رکعتی). 
در هر رکعتی حمد و سوره می خواند، سپس پانزده مرتبه می گوید:«سبحان الله و الحمدلله و لا اله الّا الله و الله اکبر». 

و همین تسبیح را ده مرتبه در رکوع و هم چنین ده مرتبه بعد از سر برداشتن از رکوع و هم چنین ده مرتبه در سجده اول و ده مرتبه بعد از سر برداشتن از آن و ده مرتبه در سجده دوم و ده مرتبه بعد از سر بلند نمودن تسبیحات را می گوید.

پس در هر رکعتی هفتاد و پنج مرتبه و مجموع آنها (در تمام چهار رکعت) سیصد تسبیح می شود. 
حال اگر کسی می خواهد نماز جعفر را بخواند، اما فرصت کافی برای گفتن تمام سیصد مرتبه ذکر تسبیحات اربعه را ندارد، می تواند به همان مقدار که فرصت دارد بخواند و مابقی را پس از اتمام نماز، در هر حالتی که بود، به امید ثواب بخواند.

 اگر اصلا وقت برای گفتن تسبیحات اربعه ندارد، می تواند دو نماز دو رکعتی به نیت جعفر بخواند و ذکرهای تسبیحات اربعه را بعد از نماز در حال راه رفتن و یا در محیط کار به امید ثواب بگوید و یا اگر فرصتش به مقداری است که فقط می تواند دو رکعت از نماز را به صورت کامل بخواند می تواند آن دو رکعت را خوانده و بعد که فرصت پیدا کرد دو رکعت دیگر را بخواند.

حال اگر تسبیحات اربعه را فراموش کرد بخواند، در صورتی که محلش نگذشته باشد باید آن را به جا آورد، اما اگر محل آن گذشته، نمازش صحیح است، ولی باید بعد از نماز هر مقداری را که فراموش کرد به امید ثواب قضا کند.

سریع ازدواج کنید

در اسلام بسیار در مورد فضایل و ارزش ها ازدواج و همچنین ازدواج سریع سخن گفته شده است. 

قال رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم:اذا تزوج الرجل احرز نصف دینه.
کسى که ازدواج کند، نصف دینش را حفظ کرده است. ﴿مستدرک الوسائل، ج ۱۴، ص ۱۵۴٫﴾

پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) در سخنی دیگر می فرمایند: «مردان را زن دهید تا خدا اخلاقشان را نیکو، ارزاقشان را وسیع و جوانمردیشان را زیاد گرداند.»(بحارالانوار، ج ۱۰۳، ص ۲۲۲٫)

وقتی در دعاهای خود نیت می کنید اینگونه بگویید: نیت می کنم به دعای سریع الاجابه برای حفظ نصف دین و عمل کردن به امر خداوند متعال.

دعاهای زیر را نیز بخوانید:

مطلب پیشنهادی

دعای زبان بند بسیار قوی و فوری

دعای زبان بند بسیار قوی و فوری در این مطلب می خواهیم در مورد دعای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید