Verification: 03703ab86c189f7c دشمنان روح از دیدگاه چاکراها - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

دشمنان روح از دیدگاه چاکراها

دشمنان روح از دیدگاه چاکراها
.
🔶️ در چاکرای اول یا مولادهارا شهوت دشمن روح است. شهوت مغناطیس و خلوص طبیعی معصومیت را در انسان تغییر می دهد و آگاهی را منحرف و ضعیف می سازد.(منظور اط شهوت ، فقط مسائل جنسی نیست)
.
🔶️ در چاکرای دوم یا سوادهیشتانا دشمن روح بدخلقی است که به صورت عصبانیت و بی صبری بروز می کند. این ويژگی در ادامه خود را در ویشودهی چاکرا نشان خواهد داد.
.
🔶️ در چاکرای سوم یا مانی پورا دشمن روح حرص و طمع است که ما را از سخاوت طبیعی دور می کند و توجه ما را از این حقیقت که خداوند همه چیز را برای ما فراهم می کند منحرف می سازد. حرص و طمع ما را به سمت مادیات می کشاند.
.
🔶️در چاکرای قلب یا آناهاتا چاکرا دشمن روح وابستگی است که منیت ما را در روابط زودگذر و فانی قرار می دهد و از امنیت بی حد و مرز باز می دارد.
.
🔶️ در چاکرای پنجم یا ویشودهی دشمن روح حسادت است که ما را از درک این که موفقیت دیگران موفقیت ماست و همه از یک پیکر هستیم باز می دارد.
.
🔶️در آجنا چاکرا یا چاکرای ششم غرور و خودپسندی دشمن روح است که به بروز ایگو و یا نفس کمک می کند و حس منیت را در انسان تقویت می سازد. غرور و خودپسندی همواره از تواضع جلوگیری می کند.
.
🔶️ چاکرای تاج، سر یا ساهاراسا دشمنی ندارد . این چاکرا جایگاه سکوت و لذت است، اما توجه داشته باشید که این جایگاه با بسته بودن دیگر چاکراها عمل نخواهد کرد.

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید