Verification: 03703ab86c189f7c در مرحله بعد نام جدید؟!!! - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

در مرحله بعد نام جدید؟!!!

در مرحله بعد نام جدید ابتدا دست به ترمیم تخریبهای نام قبلی و ایجاد بستری امن برای سازندگی میزند و این امر زمانبرترین فصل این تغییر است و مدتش بستگی به نوع نام اعضای خانواده و میزان تخریب نام قبلی است . محاسبه ی میزان زمان ترمیم خراب ها کار هرکسی نیست و کمتر کسی میتواند ادعا کند که چقدر طول میکشد تا زندگی به مرحله ی بعدی وارد شود.

در مرحله ی بعد پس از ترمیم و گاهی در حین ترمیم خرابی های نام قبلی مرحله سازندگی است. اینجاست که نام جدید آرام آرام یا بسیار عجیب و سریع خودش را نشان میدهد . این امر هم برای افراد مختلف متفاوت است . برای برخی در مادیات و برای برخی اسامی در معنویات و برای برخی در هردو خودش را نشان میدهد.
تمامی مراحل بالا فقط و فقط در یک حالت اتفاق می افتد و آن چیزی نیست جز تغییر نام بطور کاملا جدی و با استقامت و مبارزه برای جا انداختن آن نام جدید.
نام قبلی را باید مثل کفش کهنه بدور اندازید.
اگر فقط بصورت صوری و بدون جدیدت و مبارزه و بدون اهمیت فقط بر سر زبان گفته باشید نامم را عوض میکنم مطمئن باشید نه تنها هیچ اتفاقی نمی افتد بلکه ممکن است تداخلی بین انرژیهای نام قبلی و نام جدید ایجاد کنید که زندگیتان را تحت الشعاع قرار بدهد.
تغییر نام به معنای قبول قلبی و باور درونی شخص تغییر نام دهنده است و این خود 50% این مساله را حل میکند 50% مابقی مربوط به میزان جا افتادن نام جدید اول در خانواده ؛ یعنی قبول قلبی افراد خانواده است و میزان جدی گرفتن و صدا زدنشان و در پایان قبول قلبی بقیه ی افراد و اطرافیان و صدا زدن شما توسط آنها به نام جدید است. ، تغییر نام در شناسنامه الزامی نیست و تغییر نام دقیقا به معنای متن بالاست. البته تاثیر وجود نام در شناسنامه قابل چشم پوشی نیست.

مطمئن باشید بروسه تغییر نام یک مرحله ی زمانبر است و ممکن است از یکماه تا چندسال طول بکشد و اگر وسط کار شما پا پس بکشید همه چیز را خراب خواهید کرد و هرچه رشته اید عملا پنبه میشود و بایستی از اول شروع کنید.

پیامبراکرم(صلّی الله علیه و آله و سلم) میفرمایند (نام خوب و حق فرزند)
وَ حَقُّ الْوَلَدِ عَلَى الْوَالِدِ أَنْ يُحَسِّنَ اسْمَهُ، وَ يُحَسِّنَ أَدَبَهُ.
حق فرزند بر پدر آن است که نام خوبی بر او بنهد و به بهترین شکل تربیتش نماید.(کنز العمال- جلد 16)

پیامبراکرم(صلّی الله علیه و آله و سلم) می فرمایند:
اَنَّ اَوَّلَ ما یَنحَلُ أحَدُکُم وَلَدَهُ الإسمَ الحَسَن، فَلیُحسِّن أحَدَکُم اِسمَ وَلَدِهِ.
اولین هدیه ای که هر یک از شما به فرزندش می بخشد نام خوب است. پس بهترین نام را برای فرزند خود انتخاب کنید(وسائل الشیع- جلد 15)

لیندا گودمن ستاره شناس برجسته آمریکایی در کتاب علائم ستاره ای خود دو مبحث اسم و تاثیرات ان در موفقیت و عدم موفقیت انسان در زندگی می گوید
وقتی شما اسمی را صدا میکنید در حال تولید انرژی هستید ارتعاش ان نام براساس حروف تشکیل دهنده ان عدد را بر اساس حروف ابجد تشکیل می دهد که با توجه به این اصل که انرژی از هرجا رها شود مجددا به همان بر میگردد
اگر عدد تشکیل دهنده نام جزء اعداد خوش یمن باشد زندگی فرد بر مدار خیر و برکت هست
واگر نا مبارک باشد زندگی پراز رنج و تنگ دستی خواهد داشت .

بعداز تعویض نام و تلاوت ذکر هم نام
درصورت جدی گرفتن موضوع آرامش را به سرعت درزندگیتان احساس خواهید نمود هرچند که اصولا 40روز طول خواهد کشید تا (موکلین اسم تان از زمانی که نام جدید تان را انخاب کردید جای خودش را به موکلین نام جدید تان بدهد که کار اصلیش را بجهت ایجاد تغییرات اساسی در زندگی شما آغاز کند . یکی از وظایف مهمی که پیامبر اکرم (ص) به عهده پدر و مادر گذاشته است گذاشتن نام حسنه بر روی فرزندان است اما به راستی این نام حسنه چیست و منظور از آن چیست؟ اگر معنای نام حسنه را فقط به نام زیبا تعبیر کنیم شاید نیازی به گفتن این حدیث نبود چرا که بسیاری هم که به اسلام و پیامبر ما اعتقاد ندارند خود به خود نام های زیبا برای فرزندانشان انتخاب می کنند اما به راستی مفهوم نام حسنه چیست ؟ و چرا این قدر بر آن پیامبر اصرار دارد و آن را به عنوان یکی از وظایف مهم پدر و مادر بر شمرده است ؟!
از طرفی دیگر مشاهده می کنیم که ائمه اطهار (ع) و پیامبر اکرم (ص) نه تنها برای افراد بلکه برای اسب ، شمشیر ، عبا و لباس و سایر چیزهای خود نیز اسم تعیین می کردند به طور مثال اسب امام حسین(ع) ذوالجناح نام داشت و یا نام شمشیر امام علی(ع) ذوالفقار بود و … اما به راستی چرا آن ها این کار را انجام می دادند و اکنون متاسفانه ما آن را فراموش کرده ایم؟!
اگر از دیدگاه قرآنی نیز بخواهیم به این قضیه نگاه کنیم مشاهده می کنیم که خداوند فرموده است هر گاه خواستید خدا را صدا بزنید با اسم های نیکویش او را بخوانید پس مگر اسم چقدر اهمیت دارد که باید خدا را با اسمای حسنایش صدا زده شود؟؟

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید