Verification: 03703ab86c189f7c درخواست از کائنات - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

درخواست از کائنات

احساس من عاليست😍.

زندگى من عاليست.😍

روابط من عاليست.😍

تصميم هاي من عاليست.😍

تفكرمن عاليست.😍

كار من عاليست.😍

درآمدمن عاليست.😍

جهان من عاليست.😍

قدرت جذب من عاليست.😍

عشقمن عاليست.😍

حال و هواے من عالیست.😍

شرایط من عاليست😍.

خدا جونم م متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم متشکرم که به سرعت برق باد منو به همه خواسته هام رسوندی دوستت دارم آرامش من ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

#کائنات_چیست❓

کائنات در برگیرنده ی تمام آنچه در زمین و آسمان ها هستش میشه. اما مسئله ای که در برخی کتابها بهش اشاره میشه ذهن کیهانی هستش: ذهن کیهانی براساس قواعد الهی که بهش داده شده تمام اتفاقات جهان رو برنامه ریزی میکنه. نمونه ی این قواعد قانون کارما، بخشش، عدم وابستگی، قصد و… هست.

پس بطورکلی کائنات مجموعه قوانینِ الهیِ حاکم بر جهان هستی ست

 

🍃🌺مراحل درخواست از کائنات و دریافت

شما اگر ارتعاش مثبتی برای رسیدن به اهداف خود ارسال کرده باشید شک نکنید که به آن خواسته ای که تعیین کردید خواهید رسید.

و به این نکته توجه کنید که شما در تعیین زمان رسیدن به اهداف خود نقشی ندارید همه و همه چیز به آن ارتعاشی که میفرستید بستگی دارد.

10 روشی که در ادامه به شما معرفی میکنم، روشهای سریع درخواست از کائنات است. شما با این روش ها میتوانید درخواستتان را خیلی دقیق و واضح به کائنات بفرستید:

1️⃣درخواست خودرا واضح و روشن بیان کنید:
هنگام درخواست کردن از کائنات حتما درخواست خودرا بصورت کاملا واضح و روشن بیان کنید. هر چه درخواستتان واضحتر باشد ارتعاشی که شما به هدف خود میدهید بیشتر است. برای واضح بودن درخواست راجب اهداف خود بنویسید و صحبت کنید.

2️⃣تمرکز کردن:
بر روی خواسته و هدفی که دارید تمرکز کنید. هرچه تمرکز شما بیشتر باشد کائنات سریع تر پیام شما را دریافت میکند. باید اهدافتان را درون ذهنتان بیاورید و احساس خوبی داشته باشید.

3️⃣احساس کنید:
خواسته ها و اهداف خود را در زندگی خود احساس کنید. احساس کردن خواسته باعث میشود درخواستی که به کائنات میدهید قویتر باشد. یکی از مهمترین مراحل قانون جذب اینستکه اهدافتان را احساس کنید. باید طوری اهدافتان را احساس کنید که انگار آن هدف را در زندگیتان دارید و به آن رسیدید.

4️⃣رهایی از خواسته:
زمانیکه ارتعاش اهدافتان را برای کائنات ارسال کردید خواسته‌یتان را رها کنید تا به آن برسید. بعنوان مثال وقتی یک نامۀ واقعی برای کسی پست میکنید دیگر نیاز نیست که شما بخواهید تا به مقصد برسد.

5️⃣هرگز منفی نباشید:
بعد از اينكه درخواست خودرا به کائنات دادید ذهن خودرا از افکارمنفی خالی کنید. اینرا بدانید که هر چقدر افکار شما منفی باشد ارتعاش ناخواسته و منفی بسمت اهداف خود میدهید. ارتعاش منفی باعث میشود که کائنات زمان رسیدن به درخواست شما را به تاخیر بیندازند. با تمرین کردن احساستان را خوب نگهدارید.

6️⃣مقدمات را فراهم کنید:
قبل از رسیدن به اهدافتان مقدمات را فراهم کنید. بعنوان مثال اگر کتابی را سفارش داده اید در داخل کتابخانه ی خود یک جای مناسب برای آن کتاب خالی میکنید که بعد از رسیدن آن کتاب به دست شما آنرا درجایی که از قبل آماده کرده اید بگذارید.

در زندگی خود حتما برای خواسته هایی که به کائنات ارسال کرده اید فضایی را قراربدهید و مقدماتش را قبل از رسیدن خواسته فراهم کنید.

7️⃣ارتعاش خود را قویتر کنید:
برای نزدیک شدن به خواسته هایی که دارید کارهایی را انجام دهید که ارتعاش شما را برای رسیدن به هدف خود قویتر کند. تجسم کردن و درمورد خواسته حرف زدن, شکرگزاری و… از این دسته ا
آرزوهای شما حاصل احساساتی است که از دریافت چیزی در شما ایجاد میشود، هیچ آرزویی در شما شکل نمیگیرد مگر آنکه ضمیر ناخود‌آگاه تان بپذیرد که از دریافت آن به لذت می رسد.

احساس عشق رسیدن به هر خواسته ای زیباست و کائنات نیز از لحظه ای که چیزی را طلب می کنید به آن ارتعاش پاسخ مثبت می دهد اما مسیر اشتباه از جایی آغاز می گردد که ذهن چموش شروع می کند به گفتگوهای منفی، ذهن عجول و منفی نگر است و دوست دارد نتیجه ارتعاشی خود را به سرعت در دنیای مادی ببیند.

و این در حالیست که هر احساس بد ، هر استرس از نرسیدن، هر عدم اطمینان که آیا من به آن خواسته میرسم یا خیر شما را از مسیر دور و دورتر می سازد، وقتی برای خواسته تان یک فاصله زمانی را در نظر می گیرید یعنی در زمان بندی کائنات مداخله می کنید، در حالیکه کائنات همواره از بهترین ، کوتاه ترین و سریعترین مسیر وارد عمل می شود.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برا

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید