Verification: 03703ab86c189f7c خواص و فوائد انگشتر فیروزه - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

خواص و فوائد انگشتر فیروزه

خواص و فوائد انگشتر فیروزه

انگشتر فیروزه در کدام دست باشد بهتر است – خواص و فوائد انگشتر فیروزه

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی و انگشتر دعا سایت doasite.com انگشتر فیروزه در کدام دست باشد بهتر است – خواص و فوائد انگشتر فیروزه را برای شما دوستان عزیز قرار دادیم .

انگشتر فیروزه در کدام دست باشد بهتر است – خواص و فوائد انگشتر فیروزه خواص فیزیکی و شیمیایی فیروزه به دست کردن انگشتر فیروزه انگشتر فیروزه در کدام دست باشد بهتر است – خواص و فوائد انگشتر فیروزه انگشتر فیروزه در دست چپ و راست انگشتر فیروزه برای برآورده شدن حاجت انگشتر فیروزه احادیث و روایات درباره انگشتر فیروزه
انگشتر فیروزه در کدام دست باشد بهتر است – خواص و فوائد انگشتر فیروزه

انگشتر فیروزه در کدام دست باشد بهتر است – خواص و فوائد انگشتر فیروزه,انگشتر فیروزه,انگشتر فیروزه در دست چپ و راست,به دست کردن انگشتر فیروزه,احادیث و روایات درباره انگشتر فیروزه,خواص فیزیکی و شیمیایی فیروزه,انگشتر فیروزه برای برآورده شدن حاجت

امام صادق (ع) فرمودند :

دوست دارم هر مومنی پنج انگشتر در دست کند، عقیق بابت دفع فقر، فیروزه بابت گشایش کار، یاقوت بابت دفع پریشانی، حدید بابت قلبه بر دشمنان، درنجف بابت آسان شدن امور .

فیروزه و خواص اعجاب انگیزش

همچنین امام صادق (ع) فرمودند :

خداوند می فرماید من خجالت می کشم از بنده ای که دست هایش را به سوی من دراز کرده، در حالی که انگشتری با نگین فیروزه دارد، این که دعایش را اجابت نکنم و دست هایش را خالی برگردانم .

منقولست که امام علی (ع) چهار انگشتر در دست می کردند.

انگشتر یاقوت برای شرافت و زینتش.

فیروزه برای نصرت و یاریش.

حدید برای قوتش و عقیق برای حرز و دفع دشمنان و بلا ها.

خواص سری فیروزه

چشم زخم، محافظت در برابر حوادث ، بلایا، مریضی و خسارت (در صورتی که فرد بیمار باشد و یا اتفاق ناخوش آیندی برایش در شرف وقوع باشد، رنگ فیروزه عوض می شود، گاه در راه مراقبت از فرد و به خاطر مراقبت از وی ترک بر می دارد).

ایجاد شادی و خوش شانسی، رونق کسب و کار .چشم ها را نیرو می­ بخشد و بر علیه بیماری های چشم و اصلاح گردش خون مؤثر است. درد گلو، التهابات ریوی و بیمار یهای دستگاه تنفس را درمان می­کند . در برابر افسردگیها مفید است و قلب را تقویت می کند .

فیروزه برای همه بیماری ­هایی که بر اثر کمبود مواد غذایی و تغذیه بد ایجاد می ­شوند مانند آناروکسی (بیماری که بر اثر نخوردن غذای کافی و کمبود مواد غذایی ایجاد می ­شود) به کار می ­رود .

فیروزه کمک مؤثری به درمان نواحی از بدن که تحت هجوم ویروس­ها و باکتریها هستند یا نواحی آلوده می­ کند. گفته شده است که فیروزه از عملکرد و شفابخشی بیکران خود آگاهی ندارد .

فیروزه، کانی توانمند و حامی افراد است. به ویژه فرض شده است که اسب و سوارکار را از سقوط ناگهانی در امان نگه می ­دارد . همچنین در زمان مسافرت از شخص حمایت می­ کند .

فیروزه مخصوص چاکرای گردن و گلو (چاکرای پنجم) است .

خواص شیمیایی فیروزه

فیروزه دارای وزن مخصوص ۸/۲-۶/۲ و ضریب شکست ۶۵/۱- ۶۱/۱ و سختی ۵-۶ است.

فیروزه از نظر خواص نورانی دو محوری مثبت است . فیروزه ترد و شکننده است.

فیروزه دارای سیستم تری کلینیک رده پنیا کوئیرال فرم کریستالی اکثرا کوچک و یا منشوری است.

خواص علمی فیروزه

ارتباط با رگه سنگ و پی بردن به چیدن رگه های سنگ و تصور نمودن اشکال به خصوص بر روی آن از نظر علمی کشور سوئد بلژیک پدیده پزشکی از یک گرم به بالا روی فشار خون- ضربان قلب و نوع رنگ آرامش بخش می باشد.

همچنین در برخی روایات آمده است که :

الف) باعث بى نیازى و دورى فقر مى گردد.

ب) جهت ایجاد فرزند مؤثر است.

ج) در استجابت دعا مؤثر است.

د) عامل فتح و پیروزى است.

هـ) دور گرداننده دردها از دیدگان است.

و) موجب گشایش سینه مى گردد.

ز) قوت دل را زیاد مى کند.

ح) باعث برآورده شدن حاجات مى شود.

خواص فیزیکی فیروزه

از بزرگترین خواص این گوهر در میان دیگر سنگها بیش از صد هزار رنگ در آبی و سبز دارد.

مواد تشکیل دهنده فیروزه آلومینیم، مس، منگنز، اکسید، آهن و آب می باشد.

مطلب پیشنهادی

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار با 14 موكل رحمانی قدرتمند و قوی لوح خرسوارنسخه اصلي رام و مطیع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید