Verification: 03703ab86c189f7c خلسه چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

خلسه چیست

#خلسه چیست؟

خلسه حالت خاصی از آگاهی که بدن در وضعیت آرامش یاریلکسیشن بوده و ذهن کاملاً آگاه و بیدار باشد.

این حالت توام با آرامش خاصی است با فعال شدن اعصاب پاراسمپاتیک با نرمال کردن کنش‌های بیولوژیکی که دارای یک آستانه است و با تمرکز و تلقین ناخودآگاه هم می تواند همراه باشد. خلسه در حالت‌های هیپنوتیزمی و مدیتیشن و ورزش‌هایی با تمرکز ذهن و تجارب روحی متعالی عرفانی همراه هست. این خلسه متعارف را خلسه مثبت می گویند که همراه با آرامش، نفس‌های عمیق و شمرده و ضربان قلب آرام است.

حالت ترانس خلسه منفی می‌باشد که با تحریک شدید اعصاب بخصوص اعصاب سمپاتیک و انقباض عضلانی و اضطراب همراه هست. مواردی چون حالت‌های افیونی و رقص‌های تند و دانس‌های مدرن ترانس وجود دارد. ترانس همراه با با اضطراب، تنفس سطحی و تند، ضربان قلب تند و سریع، خشک شدن دهان، بعضاً سیخ شدن موهای پوست و انقباض مثانه همراه می‌باشد.

در هر دو حالت خلسه فاصله از -آگاهی- وجود دارد. در خلسه فراهوشیاری و در ترانس اختلال در خودآگاهی است. خلسه مثبت بسیار مفید بوده، با تکنیک‌های متافیزیک نیز قابل حصول است و استفاده‌های فراوان دارد. خلسه منفی بسیار مضر بوده به‌صورت ارادی توسط شخص و یا در بیشتر موارد به‌صورت ناخواسته توسط دیگران برای شخص ایجاد می‌شود و آسیب‌های فراوان به‌دنبال دارد.

شبها وقتی انسان می خوابد حالت انتقالی که از بیداری به خواب دارد و صبح‌ها که از خواب به بیداری دارد حالت نیمه‌خودآگاهی از خلسه یا نیمه خلسه است.
👌🏻☀️😴 خلسه چیست؟

🌀 خلسه حالتی بین خواب و بیداری است که امواج ذهنی در شرایط آلفا قرار می گیرند و تلقین پذیری انسان افزایش مییابد.

در حالت خلسه انسان در :
۱- آرامش قرار میگیرد.
۲- توجه از امور عادی جدا میشود.
۳- آگاهی و تمرکز بیشتر میشود.
۴- حواس پنجگانه فیزیکی تضعیف میشود.
۵- حواس برتر هویدا و تقویت میشود.
۶- ضمیر خودآگاه کنار رفته و ضمیر ناخودآگاه پدیدار میگردد.
۷- در این حال امواج فکری انسان در سطح آلفا قرار می گیرد و تلقین پذیری انسان بیشتر میشود.

🌀بنابراین مناسب است که در حالت خلسه از تلقین استفاده نمود تا تاثیرات بیشتری به همراه داشته باشد.

باید توجه داشت که خلسه از نظر کیفیت به دو نوع مثبت و منفی تقسیم بندی میشود باید خلسه منفی را شناخت و اگر پیش آمد از خلسه خارج شد.

ویژگیهای خلسه مثبت:

۱- تنفس آرام و عمیق است
۲- ضربان قلب طبیعی است
۳- شخص احساس آرامش و رهایی دارد

در حالی که در خلسه منفی تنفس تند و سطحی است و شخص حالت اضطراب و تنش دارد.

در زندگی روزمره حالت هایی پیش می آید که مشابه خلسه است باید در این شرایط و موقعیت ها به خود تلقین مثبت نمود.

حالت های مشابه خلسه:

۱-مواقعی که در حال استراحت هستید
۲- زمانی که خیلی خوشحال یا خیلی ناراحت هستید.
۳-لحظاتی قبل از این که به خواب بروید
۴- بلافاصله بعد از بیدار شدن
۵-قرار گرفتن در مکانهایی که جزء اهداف شما است.
۶-در موقع بیماری، حوادث

لحظات قبل از بخواب رفتن و بلافاصله بعد از بیدار شدن یک خلسه طبیعی عالی، مثبت، عمیق و بسیار سودمند و مفید است. این دو نوبت خلسه بسیار ارزشمند است و میتوان از آن در جهت تغییر در عادات و رفتار و نیز تصحیح باورهای ذهنی غلط در سطح ناخودآگاه استفاده نمود.
بنابراین برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه شما باید از این دو نوبت خلسه طبیعی استفاده نمایید. خلسه فی نفسه مفید است بدین معنی که اگر شما در حالت خلسه قرار بگیرید و تلقین هم نکنید، صرف قرار گرفتن در خلسه برای سلامتی جسم و ذهن و تقویت تمرکز مفید است.

🌀 تکنیک ساده برای قرار گرفتن در حالت خلسه :

یک روش ساده و موثر برای رفتن در خلسه استفاده از تنفس و شمارش معکوس است بدین ترتیب:

۱-زمانی برای رفتن به خلسه در نظر بگیرید که در شرایط متعادل باشید و فرصت کافی برای انجام تمرین داشته باشید.

۲-بر روی زمین دراز بکشید و دستهای خود را در کنار بدن قرار دهید. ( می توانید روی یک صندلی مناسب خود را رها کنید)

۳-بدن خود را رها کنید بطوری که هیچ قسمت از بدن شما منقبض نباشد.

۴-قبل از شروع تمرین به خود یاد آوری کنید که با هر شمارش معکوس آرامش و رهایی شما بیشتر میشود و با رسیدن به عدد یک شما در خلسه ای مناسب قرار میگیرید و کاملا آماده انجام تلقینات هستید.

۵-تنفس عمیق و آرام با توجه بر دم و بازدم انجام دهید.

۶-شمارش معکوس را از ۲۰ تا ۱ انجام دهید. هر عدد را در ذهن خود مجسم کنید، لحظه ای خیره به آن نگاه کنید و سپس به عدد بعدی بروید.

۷-تلقینات مورد نظر را انجام دهید.

۸-با چند نفس عمیق، آرام آرام به حالت طبیعی برگردید.

قبل و بعد از تمرین به خود تلقین کنید که در تمرینات بعدی با شمارش های کمتر و در زمان کوتاهتری به خلسه های عمیق تر خواهید رفت.
❤️ ❤️آموزش ورود به حالت خلسه .
بعد از اینکه به آرامش عمیقی رسیدید و ذهنتان آ

رام شد بدن شما به شدت سنگین می شود. این یعنی اینکه امواج مغزی شما از بتا به آلفا تغییر حالت می دهد. فرکانس آلفای مغز دری است به سوی حالت خلسه.  در اینجا هیچ چیز غیر عادی یا ماوراء طبیعی وجود ندارد. درحالی که ذهن شما همچنان بیدار است، بدنتان به خواب رفته است. این موضوع نکته مهمی برای فرافکنی اثیری موفق است و در اینجا توضیح خواهیم داد که چگونه به این حالت دست پیدا کنیم و فواید و خطرات رسیدن به عالم خلسه چیست. شاید بتوانیم با استفاده از این روش، به زندگی با استرس کمتری دست پیدا کنیم.
.
آموزش خلسه؛ اثر افتادن
.
بعد از رهاسازی اولیه(ریلکسیشن اولیه)، زمان این است که ذهنتان را با تمرین تنفسی عمیق آرام کنید. خود را در حال پایین آمدن از یک نردبان تصور کنید. وقتی نفس را بیرون می دهید احساس کنید که با دست های فرضی یک یا دو قدم از نردبان پایین می روید و با هر نفسی که به داخل وارد می کنید خود را همچنان روی نردبان ببینید.
.
این کار باعث اثر افتادن در ذهن شما می شود و کمک می کند که امواج مغزی راحت تر از فاز بتا به آلفا یا تتا تغییر کند. این کار را تا زمانی که احساس کنید بدن کاملا سنگین شده است ادامه دهید. سپس تمرین افتادن را متوقف کنید. مدت زمان وارد شدن به حالت خلسه بر اساس تجربه شما ممکن است متفاوت باشد.
.
اگر این تمرین را دوست ندارید خود را در یک بالابر یا آسانسور تصور کنید و دوباره با هر بازدم خود را در حال افتادن و با هر دم در حال نگه داشتن ببینید. اثر افتادن همراه با رهاسازی(ریلکسیشن) و آرامش عمیق برای ورود به حالت خلسه لازم است. با هر سوژه ای که برای انجام این روش مناسب است آزمایش کنید.
.
وقتی در حالت خلسه قرار می گیرید احساس می کنید که درون فضای بسیار بزرگتری قرار دارید و همه چیز اطرافتان آرام و آرام تر می شود و این یکی از فواید حالت خلسه است. همه چیز ممکن است احساس متفاوتی برایتان داشته باشد و درون خود زمزمه هایی حس کنید.
.
گاهی ممکن است فکر کنید که جعبه مقوایی رو سرتان کشیده اید. محیط و جو اطراف در حال تغییر است، همه چیز ممکن است کم کم گنگ و مبهم به نظر برسد. طی این دوره هر صدای تیزی ممکن است مانند یک ضربه فیزیکی به شبکه عصبی شما حس شود.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید