Verification: 03703ab86c189f7c حکمت کیلویی چند؟!!! داستانی خواندنی  - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

حکمت کیلویی چند؟!!! داستانی خواندنی 

حکمت کیلویی چند؟!!! داستانی خواندنی

حکمت کیلویی چند؟!!! داستانی خواندنی

چند روز پیش سفری با اسنپ داشتم. آن روز باطری و زاپاس ماشینم را دزدیده بودند. راننده‌ی اسنپ آرامش عجیبی داشت که باعث شد با او حرف بزنم و از بدشانسی‌‌هایی که در زندگی‌ام داشته‌ام بگویم.

صحبتم که تمام شد گفت مسافری داشتم هم سن و سال خودم. خیلی عصبانی بود، طوریکه چشمانش سرخ شده بود. گفتم چی شده؟ گفت ۸ بار درخواست دادم، راننده‌ها گفتند یک دقیقه دیگر می‌رسند ولی لغو کردند! گفتم حتما حکمتی داشته، ناراحت نشو. بیشتر عصبانی شد و گفت حکمت کیلو چنده؟ و با گوشیش تماس گرفت؛ مدام دعوا می‌کرد و حرص می‌خورد. حین صحبت با تلفن ایست قلبی کرد. من کنار زدم، او را روی زمین خواباندم و احیا کردم. خطر برطرف شد و او را بردم بیمارستان.

دو هفته بعد تماس گرفت و آمد پیش من. من شیفت داشتم و بیمارستان بودم. آن موقع فهمید که سرپرستار بخش هستم. تشکر کرد و کرایه را با یک کتاب کادو شده به من داد. گفتم دیدی حکمتی داشته! خدا خواسته آن ۸ همکار، درخواست شما را لغو کنند که سوار ماشین من بشوی و نمیری. فقط لبخندی زد و چیزی نگفت.

اما هنوز هم گوشه‌ای از حکمت خدا مونده بود که هویدا شود.
من ۴ میلیون پول لازم داشتم. کادو را باز کردم. در صفحه اول کتاب یک سکه تمام چسبانده بود! حکمت خدا دو طرفه بود. مسافر زنده ماند و من هم مشکلم حل شد!

پروردگار مهربان چه‌زیبا و دقیق این موضوع را در آیه‌ی ۲۱۶ سوره‌ی بقره بیان فرموده‌اند:«
وَعَسَىٰ أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَکُمْ ۖ وَعَسَىٰ أَنْ تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَکُمْ ۗ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ»
ترجمه:
[و چه بسا چیزى را خوش نمى‌دارید ولی آن براى شما خوب است، و چه بسا چیزى را دوست مى‌دارید ولی آن براى شما بد است، و خدا مى‌داند و شما نمى‌دانید.]

مطلب پیشنهادی

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار با 14 موكل رحمانی قدرتمند و قوی لوح خرسوارنسخه اصلي رام و مطیع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید