Verification: 03703ab86c189f7c جفت روحی کیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

جفت روحی کیست

💖✨💫
تنها شمایید که می توانید بطور قطع تشخیص دهید که #جفت_روحی تان چه کسی است. اگر هردو به اندازه کافی #بیدار و #هشیار نباشید ممکن است اوایل یک رابطه ی دوستی معمولی بنظر برسد و تفاوت هایی که در مذهب ، وضعیت اقتصادی ، زمینه ی نژادی ، فاصله سنی است شما را در یک رابطه ی ساده و معمول جلوه دهد و ممکن است کسی از خانواده یا دوستان شما هرگز او را قبول یا تأیید نکنند ؛ اما این بدان معنا نیست که او همتای شما نباشد. در واقع عدم شباهت با همتای مان از نظر #ایگو و شخصیتی که در او شکل گرفته اغلب منطقی به نظر نمی رسد اما جاذبه ی مغناطیسی از منظر #روح کاملاً حس می شود. به نظر می رسد که او معمولاً با کنار کشیدن خود و “فرار” از شدت این اتصال ، به نقاط امن #ناخودآگاه ذهن خود عقب نشینی می کند اما در #حقیقت ، “حذف و فراموشی” درمورد جفت های روحی وجود ندارد چه این رابطه از دید دیگران “مناسب” در نظر گرفته شود یا نه ، این جرقه ای است که شما را به یک #آگاهی عمیق درونی می رساند!

می توانید سعی کنید همه را از #زندگی خود حذف کنید و ممکن است در قطع کلیه ی روابط خارجی موفق هم باشید ، اما این اتصال درونیست و به شما اجازه نمی دهد او را فراموش کنید یا از او دل بکنید. این یک اتصال خارجی نیست ، اتصالیست از درون و در سطح روح و بنابر این به وجودی خارجی احتیاج ندارد. اگر فراموشی به این آسانی بود ، هرگز کاتالیزور چنین تغییر بزرگی نمی شدیم. رابطه ی جفت ها غیر متعارف است و قرار است اینگونه باشد!
در مورد شناسایی همتای خود باید از تمام توانایی های تشخیص خود بویژه از #شهود تان استفاده کنید. به همان اندازه که نیاز است وقت بگذارید تا به نتیجه برسید و انتظار همه چیز را داشته باشید. به موقع خواهید فهمید ، این چیزی است که با گذشت #زمان نمی توانید آن را انکار کنید و همزمان به خود و نیمه ی دیگر تان نزدیک شوید. نکته ی اصلی این است که تمرکز را بر روی #خودسازی و #خوددوستی قرار دهید ، باید از هر نظر خود را دوست داشته باشید و از خود مراقبت کنید. این نکته شامل این است که شما می توانید رابطه ی خود را همانطور که هست بپذیرید و بدون اینکه برای ادامه ی کار بر او فشاری بیاورید این را بدانید که “هیچ رشته ای از کسی دیگر به روح او متصل نیست” چه با شما باشد و چه بی شما.

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید