Verification: 03703ab86c189f7c جادوی شکرگذاری - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

جادوی شکرگذاری

جادوی شکرگذاری

می­خواهم از قدرت شکرگزاری و نحوه شکرگزاری موثر برای شما بگویم.
بیایید از چند جهت به شکرگزاری نگاه کنیم؛ اگر آدم مذهبی باشیم می­بینیم که در همه ادیان بلا استثنا، حتی دین­های اقلیت، کسی یا چیزی وجود دارد برتر از ما، که گفته شده بخاطر داشته­ هایمان از او شکرگزاری کنیم و همچنین در همه این ادیان نیز گفته شده که شکرگزاری باعث افزایش موهبت ها میشود.
حالا می­خواهم کمی علمی­تر بررسی­ کنم، شکرگزاری هم دقیقاً مانند افکار دیگر دارای طول موج است و از طرف مغز ما به سمت دنیا ساطع میشود . امواج شکرگزاری جزءِ امواجی هستند که قابلیت پیدا کردن منبع را دارن و همانند های خود را را به منبع برمی­گردانند.
برای مثال بخاطر داشتن سلامتی شکر می­کنید، مطمئن باشید سلامتی شما بیشتر میشود، فقط یک بار امتحان کنید. البته همه­ ما در اطرافمان دیدیم آدم هایی را که بیمار هستند و به ظاهر هم که شده حالا به هر دلیلی میگویند: شکر که سلامتم ، اما باز هم بیماری آنها کمتر که نمیشود هیچ، بیشتر هم میشود.
این قضیه دو دلیل اصلی دارد که مهم­ترینش این است که شکرگزاری برای آنها به یک کار روتین و عادی تبدیل شده بی هدف و بدون تمرکز و باز از همه مهم­تر بدون ذوق و علاقه ، فقط شکرگزاری می­کنند.
دلیل دیگر هم ریشه در باور این افراد دارد که آن احساس بیماری همواره درون وجود آنها هست و تا هر کسی می آید و یا هر اتفاقی که می­افتد ، میگویند : وای من مریضم و…!!!
چطور میشود که تمام سلول های بدن هر 5 سال یکبار کاملا عوض میشوند ، اما بیماری ها درون بدن ما باقی می مانند ؟
در حقیقت بیماریها فقط درون ذهن ما باقی می مانند و ما خودمان خواسته یا ناخواسته آن بیماری را جذب میکنیم و می خواهیم که در بدنمان بماند و در حقیقت به بدنمان میگوییم که تو بیماری!!!

همین طور در مورد ثروت!!!
چرا هر روز فقیرها فقیرتر میشوند و پولدارها پولدارتر.
تا حالا از خودتان پرسیدید دلیلش چیست؟؟
پس بیایید اول یادآوری کنیم که چطور باید شکر کرد یا اصلا چرا و یا برای چه چیزهایی؟
شما می­توانید همین الان شروع کنید به شکرگزاری، به خودتان نگاه کنید: چه چیزهایی دارید؟ بدن، مغز، خانواده، اطرافیان ، انرژی خوب، هوای مطبوع، و و و … بخاطر داشتن همین چیزها شروع کنید به شکر کردن، نه یک شکر کردن زبانی معمولی، بلکه یک شکرگزاری درونی، یعنی حس کنید این­ها چیزهایی است که الآن دارید حتی اگر نداشته باشید ، حس کنید واقعا دارید و لذت میبرید از داشتن آنها و درست در همین لحظه ذوق کنید از داشتن تمام آنها و از ته قلب خالصانه بگویید :
شکر که این چیزها را دارم و شکر که هر روز هم بیشتر میشوند.
اینکار یعنی فرستادن یک انرژی فوق العاده عالی به سمت کائنات و دریافت بیشتر از اینها!!!
چه خوبه که اول صبح وقتی چشایمان را تازه باز می­کنیم ، شروع کنیم به شکر کردن ؛ به نظر شما عالی نیست.
خدایا شکرت

💯‍ شکرگذاری قوی ترین داروی ضد افسردگی!

تحقیقات اخیر نشان داده ،حس” شکرگذاری ”
باعث تولید چشم گیر هورمونهای دوپامین و
سروتونین در بدن میشود که هر دو کلید طبیعی
مبارزه با افسردگی هستند!

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید