Verification: 03703ab86c189f7c تغییر نام با استفاده از حروف ابجد برای حل مشکلات و خوش شانسی در زندگی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

تغییر نام با استفاده از حروف ابجد برای حل مشکلات و خوش شانسی در زندگی

تغییر نام با استفاده از حروف ابجد برای حل مشکلات و خوش شانسی در زندگی

بسم الله الرحمن الرحیم
آیا می دانید علت بسیاری از شکست ها ، طلاق ها ، بیماری ها و… تنها داشتن نام نامناسب است واین افراد به صورت شگفت انگیزی تنها با یک تغییر نام از مشکلات خود رهایی می یابند؟! (منظور از نامناسب بودن نام هماهنگ نبودن انرژی آن نام با اطرافیان خود و طبیعت و..است) آیا باور کردن این حرف برای شما مشکل است ؟
همان طور که می دانید یکی از وظایف مهمی که پیامبر اکرم (ص) به عهده پدر و مادر گذاشته است گذاشتن نام حسنه بر روی فرزندان است اما به راستی این نام حسنه چیست و منظور از آن چیست؟ اگر معنای نام حسنه را فقط به نام زیبا و دارای معنای خوب تعبیر کنیم شاید نیازی به گفتن این حدیث نبود چرا که بسیاری هم که به اسلام و پیامبر ما اعتقاد ندارند خود به خود نام های زیبا برای فرزندانشان انتخاب می کنند اما به راستی مفهوم نام حسنه چیست ؟ و چرا این قدر بر آن پیامبر اصرار دارد و آن را به عنوان یکی از وظایف مهم پدر و مادر بر شمرده است ؟!
از طرفی دیگر مشاهده می کنیم که ائمه اطهار (ع) و پیامبر اکرم (ص) نه تنها برای افراد بلکه برای اسب ، شمشیر ، عبا و لباس و سایر چیزهای خود نیز اسم تعیین می کردند به طور مثال اسب امام حسین(ع) ذوالجناح نام داشت و یا نام شمشیر امام علی (ع) ذوالفقار بود و … اما به راستی چرا آن ها این کار را انجام می دادند و اکنون متاسفانه ما آن را فراموش کرده ایم؟!
اگر از دیدگاه قرآنی نیز بخواهیم به این قضیه نگاه کنیم مشاهده می کنیم که خداوند فرموده است هر گاه خواستید خدا را صدا بزنید با اسم های نیکویش او را بخوانید پس مگر اسم چقدر اهمیت دارد که باید خدا هم با اسمای حسنایش صدا زده شود ؟؟ یا چرا این قدر حروف ابجد در اسلام اهمیت دارد و یا اصلا کاربرد این حروف و اهمیت آن چیست؟
آیا انتخاب نام حسنه فقط به معنای اسم با معنای خوب است ؟ آیا این وظیفه مهم پدر و مادر یعنی انتخاب نام حسنه با حکمت و حساب و کتاب توسط پدر و مادرها انجام می شود و یا با توجه به سلیقه شخصی پدر و مادر و بدون توجه به این که اسم نیکو و پسندیده و مطابق با انرژی های عالم باشد انتخاب می شود ؟ واقعا اسم حسنه چیست و چگونه باید به صورت تخصصی انتخاب شود ؟
قطعا همگی قبول دارید که هر حرف و یا صدایی که از زبان انسان صادر گردد دارای انرژی است حال یا مثبت است یا منفی. در این بین اسم انسان نیز که توسط اطرافیان صدا زده می شود نیز دارای انرژی مثبت یا منفی به وی است که این انرژی های مثبت باعث می شود که وی پیوسته در تمامی کارها و زندگی اش موفق گردد و یا این که در اثر انباشتگی انرژی منفی باعث می شود که خدای ناکرده وی در هر کاری مرتب بدشانسی آورد و خودش هم دلیلش را نداند و یا آن که پیوسته مریض شود؟! سوالی که در اینجا پیش می آید آن است که چرا در گذشته مردم برای انتخاب نام کودکشان به علمایی که تخصص علم اسامی را داشتند مراجعه می کردند ؟ به راستی در زمان حاضر چه اسمی را انتخاب کنیم که دارای انرژی مثبت باشد و یا اصلا اسم حسنه به چه معناست و چگونه باید انتخاب گردد.
مادران ما از روی اختیار و از روی سلیقه و نه از روی حکمت نامی را برایمان انتخاب کرده اند که سالهاست با آن زندگی می کنیم.
اگر این نام با قوانین هستی هماهنگ نباشد با مشکلات زیادی روبرو خواهیم شد.
بیایید بامعاینه و اصلاح نامتان گامی بلند در مسیر رشد و سلامت جسم و جان و روان خود و خانواده و جامعه خویش برداریم.
اگر احساس میکنید زندگیتان با کندی وشکست و بیماری و… مواجه است با تغییر نام قدم بزرگی برای تغییر در روند زندگیتان بردارید
ولی این بار از روی اختیار و البته از روی ” علم و حکمت ” نامی حسنه و نیکو را برای خود انتخاب کنید تا مسیر زندگیتان به نحو احسن تغییر کند.
قصد ما در این سایت معرفی علمی است که سالهای طولانی است خاک خورده و عده کمی گوشه ای از آن را دیده و عده کمتری آنرا به کار بسته اند.علمی که با بکار بستن آن میتوان دنیای پیرامون را تغییر داد و ورق زندگی را برگرداند. علمی که هزاران سال قدمت دارد و هزاران سال از آن دور افتاده ایم. علمی که شاید امیرالمومنین علیه السلام را بتوان به عنوان اولین مطرح کننده این علم دانست.علمی که باعث شد تا نام های زیادی از اطرافیان ائمه تا پیروان آن ها تغییر کند و از ناهماهنگ بودن با هستی به هماهنگ بودن با هستی تبدیل شوند واقعا آیا ما در انتخاب نام خود هماهنگ بودن آن را با انرژی های هستی مطابق با قوانین علمی اسلام و دانشمندان در نظرگرفته ایم یا فقط به داشتن معنای خوب آن دل بسته ایم آیا می دانید اگر تنها نام دارای معنای خوب باشد و انرژی مناسبی نداشته باشد موجب بیماری های صعب العلاج ، طلاق ، شکست های پی در پی ، عدم موفقیت مالی و ورشکستگی مالی و… می شود آیا می دانید بسیاری از افراد تنها با تغییر نام خود در طی چند روز از بسیاری از مشکلات خود و حتی بیماری های صعب العلاج نجات یافته اند؟ به راستی آیا فکر کرده اید چرا پیامبر اکرم (ص) یکی از مهم ترین وظایف پدر و مادر را انتخاب نام حسنه می داند؟!
فراموش نکنید این علمی من در آوردی نیست که در اینجا مطرح شده و از آن استفاده میگردد.بلکه قوانین این علم کشفیات شیخ بهایی و میرداماد و امثال آنهاست که در علوم زمان خود دانشمندی به نام بودند و هنوز از آثار و علوم آنها استفاده میشود.
ایشان این کشفیات را که بر طبق قوانین حاکم بر هستی است از نظم حاکم بر آن استخراج نمودند و برخی از آن قوانین را در لابلای کتابهایشان مطرح نمودند.
قوانین حاکم بر عالم راچه قبول داشته باشیم چه قبول نداشته باشیم حاکمیت میکنند.
سیره و سنت و دستورات اهل بیت در نام گذاری موید وجود و جواز عمل به این توصیه ها و دستورات و پیشنهادات این علمای بزرگ است. چه در اصل نامگذاری و چه در تغییر نام.

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید