Verification: 03703ab86c189f7c بزرگترین سایت دعانویسی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی دعا - طلسم - جادو - جن

بزرگترین سایت دعانویسی

بزرگترین سایت دعانویسی

در این مطلب قصد دارم در مورد مسأله ای که کمتر بهش پرداخته شده مواردی رو خدمت شما عزیزان عرض کنم .اگه به درد یک نفر هم بخوره برامون کافیه .
دنیای دفینه و گنج و زیر خاکی ،دنیای عجیبیه و قواعد و قوانین شدیداً حساسی داره .

تا حالا چندین مورد آسیب از طلسم دفینه ( زیرخاکی و گنج) داشتیم .
کسانی هستند که بدنبال گنج هستند و یا بودن ، و متاسفانه بر اثر بی احتیاطی و یا ندانم کاری دچار آسیب شدن .
اکثر گنج ها دارای طلسم هستند و چنانچه شخصی که حفاری می‌کنه این موضوع رو رعایت نکند دچار سحر و طلسم میشه و حتی در مواردی دیده شده که شخص دچار جنون و دیوانگی شده .
در قدیم الایام که سحر و طلسم بشدت کارایی داشته ، اکثر افرادی که چیزهای ارزشمند خودشان را در زمین پنهان میکردند و بر روی اون سحر و طلسم میزدند که دیگران نتوانند به آن  دست پیدا کنند.
بنابر این کسانی که دنبال گنج و زیر خاکی هستند مراقب طلسمات زیر خاکی باشند و حتما با اهل فن حفاری کنن . دفینه یابی چون قواعد و قوانین خاص خودش رو داره امروزه تبدیل شده به یک علم . علم دفینه یابی .
پس اگه خواستید جایی رو حفاری کنید و اگه صد درصد مطمئن بودید که این مکان بار داره حتما از یک استاد طلسم شکن کمک بگیرید تا بررسی کنه که آیا این مکان طلسم داره یا نه و اگه داشت براتون طلسم رو بشکنه که راحت بتونید عتیقه رو بیارید بیرون.

مطلب بعدی که خیلیا با این اشتباه ، خودشون رو از گنج محروم میکنن ، زدن احضار اجنه بر روی دفینه است .
اینو بدونید که بطور کلی ، جن ها خودشون رو مالک دفینه و گنج های زمین میدونن . اگه برای کشف نقطه حفاری و ارتفاع و … از احضار اجنه کمک بگیرین ، همون جن ها در کار شما اخلال بوجود خواهند آورد .پس هیچوقت از دعاگری که از طریق جن براتون نقطه یابی می‌کنه و اطلاعات دفینه رو بهتون میگه کمک نگیرید . چون حتی اگه این مکان دارای گنج باشه بهش نخواهید رسید . و یا در بهترین حالت کار شما شدیداً سخت خواهد شد و در حالت عادی اگه قرار می‌بود در عرض چند روز کارتون طول بکشه باعث میشه ماه ها کارتون عقب بیوفته . چه بسا خیلی ها وقتی حفاری طولانی میشه و یا چند بار حفاری اشتباه میکنن به کلی نا امید میشن و کار رو رها می‌کنند .
راه های دیگه ای هم وجود داره که خیلی مطمئن تر هست و در کار شما اخلال بوجود نمیاره .

مورد بعدی که مربوط میشه به بعد از کشف گنج ، مسأله طمع هست .
هفت خوان رستمی که باید طی کنید ، یکیش همین طمع هست . افراد زیادی بودن که حتی گنج رو پیدا کردن ولی بخاطر طمع ، نتونستن بهره ای از این گنج ببرن . حقیقت ماجرا اینه که وقتی گنج از زمین میاد بیرون ، شیاطین بشدت در وجود شما رسوخ میکنن تا شمارو به جون هم دیگه بندازن . کسانی رو سراغ دارم که یه دیگ پر سکه طلا پیدا کردن و موقع تقسیمش بر سر یک سکه که اضافه اومده بود و هر کدوم میخواست اونو مال خودش کنه دعواشون میشه و همدیگه رو لو میدن و بقیه ماجرا که خودتون باید حدس بزنید چی میشه …..
جالبه بدونید با تعداد سکه ای که سهمشون شده بود میتونستن یه شهر رو بخرن ولی فقط برای یه دونه سکه اضافه تر ، بینشون دعوا و بحث رخ داد و خودشون رو از ثروت رویایی محروم کردن .
پس شدیداً از طمع پرهیز کنید .

مورد بعدی که مهمترین قسمت کار هست ، پیدا کردن خریدار مطمعن و با انصاف هست . خریدارانی هستند که اینقدر با انصاف و مومن هستند  که اگر مال شما فرضا یک میلیارد بیارزه و شما حاضر باشی پونصد میلیون بفروشی قبول نمیکنن و میگن این مال چون یک میلیارد میارزه حتما باید یک میلیارد به شما پرداخت کنم .و اگه قدرت خرید این مال رو نداشته باشن حتی اگه شما حاضر باشی نصف قیمت بفروشی نمیخرن و میرن.و یا خودشون یه خریداری که قدرت خرید این مال رو داره براتون پیدا میکنن. اینو چون خودم دیدم میگم .

و اما برعکسش هم هست . کسانی که طوری سرتون کلاه میگذارند  که خودتان هم نمی‌فهمید از کجا خوردین . پس در مرحله فروش بشدت دقت کنید .
مطمعن باشید خریداران حرفه ای و واقعی ، هیچگاه سر شمارو کلاه نخواهند گذاشت و حق شمارو تمام و کمال خواهند پرداخت چون این افراد میدونن گنج و دفینه چقد حساسه و اگه سر کسی رو که خداوند بهش گنج داده رو کلاه بذارن به هیچ وجه خیر و برکتی از این پول نصیبشون نخواهد شد.

مورد بعدی در مورد خمس مال .
من توصیه میکنم حتی قبل از اینکه چیزی پیدا کنید عهد و پیمان ببندید که خمسش رو خواهید پرداخت . اگه مالی پیدا کنید و از هفت خوان هم عبور کنید و حتی پولش رو هم بگیرید ، چنانچه خمسش رو ندید مطمعن باشید که این پول بهتون وفا نخواهد کرد و باعث خوشبختی و آرامش شما نخواهد شد .
پس حتما خمس گنج رو پرداخت کنید که براتون برکت داشته باشه .مطمعن باشید که صدملیون تومن مالِ پاک ، از میلیاردها تومن مال ناپاک شمارو خوشبخت‌تر می‌کنه .

مطلب پیشنهادی

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار

طلسم خرسوار با 14 موكل رحمانی قدرتمند و قوی لوح خرسوارنسخه اصلي رام و مطیع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید