Verification: 03703ab86c189f7c با انتخاب نام اشرافی گام مهمی در موفقیت خوشبختی آینده فرزندانتان بردارید - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

با انتخاب نام اشرافی گام مهمی در موفقیت خوشبختی آینده فرزندانتان بردارید

مدتهاست برای حل مشکلات مالی وعاطفی و اختلافات خانوادگی و باخبر شدن از طالع اشخاص متاسفانه مردم به افراد غیر آگاه و فال بین و دعا نویس که هیچ گونه تعهد و ضمانت اجرایی در توصیه های ایشان وجود ندارد مراجعه می کنند که نتیجتا بدلیل نا آگاهی یا سوءنیت این مدعيان شیاد نه تنها مشکلاتشان حل نمی شود حتی در بعضی موارد دیده شده که مسائل حادتر شده و بحرانهاي جدیدی بوجود آمده!! .
لازم است که عزيزان همراه اطلاع داشته باشند که استفاده از مسایل متافیزیک و ماورایی برای حل مشکلات نیازمند داشتن علم و آگاهی کافی است .

و علاوه بر این همه انسانها با داشتن حق انتخاب و با استفاده از نیروی عقل و اراده که خداوند منان در اختیار تمام بندگان خود قرار داده قادر به حل مشکلات و ایجاد یک زندگی شاد و سالم و موفق هستند و در این میان بعضی از موارد مانند داشتن :
. اسم با ارتعاش قوی .
تاثیر بسزایی در پیشرفت و موفقیت و سعادت انسان دارد که این مساله به تجربه به افراد آگاه و عالم ثابت شده است .
ذکر این نکته بسیار ضروری است که این علم را ما از بزرگانی مانند . شیخ بهایی ( اعلی الله مقامه)
وسایرین کسب کرده ايم و از نظر شخصی هیچگونه حق اظهار نظر و دخالتی در محاسبه و بقیه مراحل قائل نیستیم! .
مضافا اینکه کد کیهانی که بر اساس حروف لاتین نام هر شخصی محاسبه می شود از مطالبی است که در دانشگاه های معتبر آمریکا محاسبه و تایید شده است .
لذا دوستانی که تمایل به استفاده از این روش سودمند برای پیشرفت همه جانبه در کلیه امور زندگی دارند با اطمینان خاطر می توانند آن را بکار بگیرند .
آرزو داریم که همه آرزوهای شما برآورده بشه

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید