Verification: 03703ab86c189f7c اگه سوالاتی در ذهن شما هست که هنوز حل نشده - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

اگه سوالاتی در ذهن شما هست که هنوز حل نشده

اگه سوالاتی در ذهن شما هست که هنوز حل نشده خواندن متن زیر را به شما پیشنهاد می کنیم شاید جواب شما هم در میان موارد گفته شده باشد :
(موضوع این متن جواب سوالاتی است که حول موارد زیر پرسیده شده)

در دنیا تاثیر اسم در زندگی یک انسان بصورت تجربی بین 60 تا 70 درصد برآورد می شود که اگرچه عدد نسبتا بزرگی است ولی همه چیز نیست به عبارت دیگر اسم شرط لازم است و نه کافی / در پیشرفت یک انسان امور دیگری همچون همت و تلاش و ایمان نیز لازم است.

برای یک نفر تنها اسم خود وی تاثیرگذار نیست نقش اعضای دیگر خانواده همچون همسر و فرزندان و یا والدین و … بسیار مهم و حیاتی است و به همین دلیل همیشه ما اصرار می کنیم مدار انرژی اسامی اعضای خانواده همگی باید درست باشد/ حتما شما شنیدین کسی بعد از ازدواج وضعیت زندگی اش زیر و رو شده و یا مثلا با بدنیا آمدن یک فرزند چه تاثیرات فوق العاده ای در یک خانواده بوجود آمده و این از جمله موضاعات بدیهی می باشدکه نمی توانید نادیده بگیرید.

اینکه اسامی انبیا و امامان نیز حتما بر طبق قواعد علم الاسمایی است که ما از آن خبر داریم؟ یا خیر
اینرا باید بدانیم که اسامی حضرات معصومین از قواعدی فوق آنچه ما می دانیم پیروی میکند کما اینکه نحوه تولد و علم و عصمت ایشان نیز بی مانند است و این مقوله از علوم امامت است که از طرف خداوند به ولی معصوم داده شده البته ما امید داریم که این اسرار در آینده بدست امام زمان (عج) مکشوف شود که این مطلب منوط به آمادگی عقلانی اکثریت جامعه است.

اینکه چرا این موضوع یعنی علم الاسمای شیخ بهایی (ره ) بعد از گذشت 4 قرن و علیرغم اهمیت فوق العاده و حیرت انگیزی که دارد متاسفانه تا امروز در جامعه رواج نیافته و کمتر به گوش کسی خورده این است که :
همانطور که قبلا هم گفتیم عملیات محاسباتی لازم برای اینکه از ارتعاش به اسم برسیم کاری بسیار سخت و زمانبر است (ضمن اینکه برای بعضی افراد بدلیل محدودیت ناشی از اسامی والدین پیدا کردن نام از طبقات صدر جدول وجود ندارد و بایستی به طبقات پایین تر اکتفا کرد و یا ابتدا اسامی والدین را با رضایت ایشان البته تغییر داد )
لذا علمایی که واقف به این کار بودن بدلیل زحمت بسیار فقط برای افراد معدودی می توانستند این محاسبات را انجام دهند و همگانی شدن آن منوط به پیشرفت علم و تکنولوژی و تسهیل انجام این امر بوده و خوب است اینرا بدانید زمانی آثار علم الاسما و علم الحروف در دنیا به اوج خود می رسد که عموم جامعه از آن تبعیت کنن و انشالله با رشد و تکامل خرد جمعی همه به سوی آنروز در حال حرکتیم .

ما مشاهده کردیم که بعضی از عزیزان کنجکاو هستند تا اسامی کسانی که می شناسند را با نرم افزار ارزیابی نمایند ما مخالف این موضوع نیستیم اما قضاوت درباره زندگی دیگران آسان نیست کما اینکه شما در خیلی از اوقات نمی توانید اسامی اصلی افراد و والدین آنها را متوجه بشوید و چگونه دانستن این موضوع برای شما ممکن است در حالی که مواردی داشتیم که افراد درباره خودشان و اسامی والدین شان مرتکب اشتباه شده اند و نتوانستند بدرستی اسامی خودرا تشخیص بدهند !
واینرا هم به آندسته از بزرگواران که بر اساس ملاک های ظاهری مردم را قضاوت می کنن لازم است بگوییم که ثروت و موفقیت و خوشبختی شاخصه های زیادی دارد که در این میان عوامل ناپیدا و باطنی بسیار بسیار مهم تر است ازظواهری که در نگاه اول بنظر می رسد
برای درک بهتر این موضوع برای شما مثالی می زنیم:
اگر به شما بگویند برای معالجه استرس و افسردگی احتمالی تان حاضرید چقدر خرج کنین چه می گویید ؟ چه میزان به این موضوع اهمیت می دهید ؟
اما آیا این موضوع توسط دیگران قابل مشاهده است ؟؟ کسی می تواند بفهمد شما تا چه اندازه در رنج و عذاب هستین و یا برعکس احساس رضایت و خوشحالی می کنین ؟
حالا بگویید این موضوع یعنی نداشتن استرس و افسردگی و رسیدن به یک حال خوب و آرامش بخش چقدر مهم است؟؟
می بینید که این مطلب یعنی وجود استرس و افسردگی که البته در عصر و زمان ما بسیار شایع و فراگیر شده در محاسبات ظاهری هیچگاه به حساب نمی آید و بشریت گرفتار در ظاهربینی همه جا از خط کش پول و امکانات ظاهری در اندازه گیری میزان خوشبختی دیگران استفاده می کند و حال آنکه همه ما عمیقا به این موضوع اعتراف داریم که گرفتاری مردم امروز عمدتا در بخش ناپیداو اصطلاحا باطنی ایشان است و ریشه در درون دارد تا بیرون !
/ البته این صحبت ها انکار داشتن پول و امکانات نیست اما سخن اصلی این است که در میان عوامل مختلف بالاخره چه چیزی مهمتره؟

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید