Verification: 03703ab86c189f7c انرژی فنگشویی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

انرژی فنگشویی

انرژی فنگ‌شویی

فنگ‌شویی علمی است از چین باستان كه برای زندگی بهتر انسان‌ها به یادگار باقی مانده است. این دانش به دلیل سادگی اجرا و كاركردهای شگفت‌انگیزش تاثیر زیادی بر مردم داشته است چون با دقت در انتخاب لوازم منزل و قرار دادن آن‌ها در مكان مناسب‌شان در خانه می‌توانید موجب تعادل در نیروهای ناپیدای آن‌ها شده، در نتیجه فضایی سالم و سرشار از انرژی مثبت را به خانه‌مان هدیه بدهیم.
در فنگ‌شویی ایجاد هماهنگی بین رنگ‌ها هم اهمیت به سزایی دارد.

ترگل شعبانخانی از محققین ایرانی در جلد دوم كتاب پزشكی مكمل و درمان‌های موازی اشاره كرده‌اند كه انسان آگاهانه یا ناآگاهانه تحت تاثیر رنگ‌آمیزی محیط اطراف، مبلمان اتاق‌ها و محل كار، لباس و حتی غذایی كه می‌خورد، است. بعضی رنگ‌ها به او انرژی می‌دهد و برخی آن را به هدر می‌دهد.
برای همین فنگ‌شویی می‌تواند تعادل و هماهنگی را به خانه ما به ارمغان بیاورد. از همین الگو می‌شود در دیگر ابعاد زندگی هم استفاده كرد حتی در بدن خودمان تا با توجه به غذایی كه می‌خوریم و لباسی كه می‌پوشیم انرژی فعال بدن‌مان را متعادل و هماهنگ كنیم.

(فرانک ایكرمن) مدرس و كارورز یكی از روش‌های فنگ‌شویی است.
او چنین اظهار دارد كه دانشش را مدیون سرچشمه و مبدا آن است كه بر اساس غیب‌گویی در سیستم‌های باستانی شكل گرفته است. او می‌گوید كه این سیستم‌ها ریشه در دوران آتلانتیس دارند.

فرانک و شاگردش (پاتریشیا بنكه) بهترین راه را برای این كه چیزی در رابطه با این روش یاد بگیریم اجرای عملی آن دانست و پیشنهاد كرد كه در دفتر مركزی نشریه كیندرد اسپیریت آن را اجرا كند.
او در یک بعدازظهر روز جمعه كه دفتر خیلی شلوغ بود از راه رسید.
با وجود حضور ما و فعالیت‌هایی كه در محل داشتیم، او انسداد انرژی را در مناطقی از ساختمان تشخیص داد. تشخیص او كاملا منطبق بر دریافت‌هایی بود كه ما نیز در آن مكان‌ها حس می‌كردیم. پاتریشیا تفاوت این سیستم را با دیگر سیستم‌های فنگ‌شویی در حین اجرا توضیح داد:

اگرچه فنگ‌شویی به ظاهر یک هنر برای ایجاد هماهنگی در درون و بیرون فضای ساختمان به نظر می‌رسد، اما در اصل این هماهنگی به انرژی فنگ‌شویی (كه گاهی روح فنگ‌شویی نیز نامیده می‌شود)، یعنی سرچشمه و مبدا و منبع این سنت مربوط است. آن چه كه این روش را از دیگر فنگ‌شویی‌ها جدا می‌كند این حقیقت است كه در این نوع، سیستم‌های نافذ انرژی در یک فضا مستقیما در همان سطح انرژی متعادل می‌شود.

در این نوع انرژی فنگ‌شویی نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نیست و یا اینكه به دیوارها ضربه زده شود و یا اشیای اضافی در منزل قرار داده شود.
این روش از یک الگوی ثابت و یا استفاده از اشكال هندسی خاصی پیروی نمی‌كند. در واقع اجرای این نوع فنگ‌شویی به سادگی یک درخواست و یا نیت است كه كارورز درک می‌كند و تشخیص می‌دهد كه فضا چگونه است و افرادی كه در آنجا زندگی یا كار می‌كنند به چه چیزی نیاز دارند.

كلید انجام كار این است كه كارورز به طریق بخصوصی نگاه كند و سیستم‌های انرژی موجود در فضا را ببیند و تشخیص بدهد كه آیا جایی وجود دارد كه در آن، انرژی مسدود و یا شدیداً قطبی شده باشد و بر اساس این تشخیص سیستم انرژی را با كمترین دستكاری و یا دخالت تغییر دهد. وقتی ما راجع به این موضوع با فرانک ایكرمن بنیان‌گذار این سیستم صحبت كردیم او راجع به اشكالاتی كه سیستم‌های فنگ‌شویی می‌توانند برای زندگی ایجاد كنند این چنین گفت:
(اغلب این سیستم‌ها نمی‌توانند با موقعیت‌ها هماهنگ شوند. تئوری‌هایی هستند كه گرایش به تكیه كردن به یک قانون خاص را دارند اما زندگی خیلی به ندرت شرایط خاص مورد نظر آن تئوری را به وجود می‌آورد. شخصی كه برای سال‌ها در مكانی زندگی می‌كند، ناخودآگاه انرژی‌های آن مكان را تغییر می‌دهد. این چیزی است كه لازم است در نظر گرفته شود، بنابراین حتی اگر سیستم صحیح و درست باشد با این حال ممكن است بازتاب لازم در زندگی را موجب نشود.) پاتریشیا توضیح داد كه این سیستم از یک سری قوانین ثابت و قطعی پیروی نمی‌كند:
چیزی كه من برای بیشترین بهره در نظر می‌گیرم این است كه از طریق جاری شدن صحیح انرژی، انرژی‌هایی كه در فضای كاری یا زندگی افرادی كه در آنجا هستند، تغییر كند.

نتایج تغییراتی كه به وجود می‌آیند، در هر زمانی متفاوت است، زیرا برای هر كسی این تغییرات می‌تواند و یا لازم است متفاوت باشد.

این نمونه فنگ‌شویی چنین وعده‌ای نمی‌دهد كه به محض درخواست كسی، به عنوان مثال درخواست افزایش پول از یك فنگ‌شوكار، پولش به شكلی جادویی زیاد شود، یا تمام مشكلاتش حل شود. ولی چیزی كه این روش تضمین می‌كند این است كه تغییرات انرژی حاصله در جایی كه لازم است، حمایتش كند و البته در مراحل بعدی نیاز به تغییر انرژی در خود فرد است. ارزیابی و مشاهده پاتریشیا در مكان‌ها به سرعت و با دقت بالایی انجام شد. او توضیح داد كه دریافتن سیستم انرژی ابتدا ضعیف‌ترین مكان را ج

ستجو می‌كند.
این مكان ممكن است در یك اتاق باشد، یا در كل خانه و یا در باغچه و محیط اطراف. سپس او مناطق ضعیف را از نو متعادل می‌كند تا سیستم انرژی تغییر یافته را در آن مناطق به جریان بیندازد.

قاعده كلی این است كه ابتدا انسدادهایی كه در انرژی وجود دارد، برطرف شود، انرژی‌های اضافی بیرون بروند، سپس سطح انرژی مثبت بالا برود.
لازم است آهنگ و ارتعاشات هماهنگ با آن فضا را پیدا كرد تا فهمید كه چه چیزی برای افرادی كه در آنجا زندگی یا كار می‌كنند، ایده آل است. پاتریشیا، بعد از شناسایی مناطقی كه مشكل داشتند، نمادهای ساده‌ای را بر روی برگه‌هایی نقاشی كرد و آنها را در مكان‌های مناسب بر روی دیوارها، زمین و سقف‌ها چسباند.
او توضیح داد كه می‌خواهد موقعیت نمادها را مشخص كند و ظرفیت اتاق را افزایش بدهد چون احساس تنگی جا می‌كند و بعد او در هر یک از مناطقی كه انتخاب می‌كرد یک كبریت آتش زد و آن را در طول آن نماد به حركت درآورد. اساسا این روش یک شیوه كاملا در دسترس است، تئوری‌های چندانی ندارد و بیشتر تمرینی است.
پاتریشیا در مورد نمادهایی كه علامت‌شان فرق دارد توضیح داد كه تفاوت این نمادها، در یك فضای خاص جریان انرژی، كیفیت و مسیر آن را از راه‌های مختلفی تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به عنوان مثال، یک نماد برای شناسایی انرژی در سطوح عمودی یک مكان است، یكی برای سطوح افقی (مثلا برای شناسایی اختلالات الكتریكی زیرزمینی یا آبراهه‌ها مناسب است)، یكی برای راندن انرژی نامطلوب به بیرون از آن مكان و دیگری برای دعوت كردن انرژی خوب به داخل مكان. فرانک این روش را برای تغییر و یا تبدیل انرژی در انسان با طب سوزنی ادغام كرده است و از طریق آن تشخیص می‌دهد كه قطب‌های مثبت و منفی احتیاج به توجه دارند.
شناختن این كه كدام قطب باید به كار رود، چیزی است كه این سیستم را شفابخش كرده است، دقیقا همین امر در ساختمان‌ها نیز به كار می‌رود.
شناختن این كه كدام قسمت ساختمان منطقه حیاتی آن است. كبریت مثل یک كلید آتش‌سوزی است كه نمادها را روشن می‌كند و باعث به كار افتادن آنها می‌شود. من و چند تن از دوستانم كه شاهد عملیات پاتریشیا بودیم به وضوح تغییراتی كه به وجود می‌آمد را لمس كردیم، عجیب این بود كه همه این تغییرات قابل توجه تنها حاصل همان كارهای سادهای بودند كه پاتریشیا انجام داد.

 

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید