Verification: 03703ab86c189f7c انرژی‌های منفی، یکی از مهم‌ترین موانع برای نهادینه شدن افکار مثبت و شاد زیستن و در نهایت جذب انرژی‌های مثبت تلقی می‌شود. - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

انرژی‌های منفی، یکی از مهم‌ترین موانع برای نهادینه شدن افکار مثبت و شاد زیستن و در نهایت جذب انرژی‌های مثبت تلقی می‌شود.

انرژی‌های منفی، یکی از مهم‌ترین موانع برای نهادینه شدن افکار مثبت و شاد زیستن و در نهایت جذب انرژی‌های مثبت تلقی می‌شود.

انرژی‌های منفی یعنی همه چیزهای بد و زشتی که ما را از شاد زیستن، تفکر مثبت، روحیه مشارکتی، تلاش مشتاقانه برای حفظ جامعه و محیط زیست و ارتباط خلاقانه و عاشقانه با افراد گوناگون باز می‌دارد. انرژی‌های منفی یعنی جایگزین کردن اخم به جای لبخند و ناامیدی و شکست به جای تلاش و موفقیت و تفکر امیدوارانه. انرژی‌های منفی یعنی این که تحمل و بردباری را با کم تحملی و پرخاشگری عوض کنیم. انرژی منفی یعنی این که زندگی سالم و سبک زندگی طبیعی و سالم را، با سبک زندگی مملو از نوشیدنی‌ها و خوردنی‌های غیرطبیعی با چربی‌های اشباع و غذاهای پرنمک و شکر و کم گیاه، جایگزین کنیم . . . آری! همه این‌ها،‌ بخشی از انرژی‌های غیرمثبتی است که مانع از جذب انرژی‌های مثبت در طول روز شده و ما را از خصلت‌های افراد انرژی مثبت تهی می‌کند.

به نظر می‌رسد برای تقویت انرژی‌های مثبت در باطن خود و تلاش آگاهانه برای جذب آن‌ها، می‌بایست ابتدا، درون را از انرژی‌های منفی تهی کرد تا بستر و ظرفیت پذیرش انرژی‌های مثبت فراهم شود. هر لوحی را برای حکاکی، ابتدا از خلل و فرج و ناصافی‌ها و نا زیبایی‌ها می‌زدایند تا قلم هنردوستان، نقش خوش آب و رنگی را بر این لوح خلق کند و آن چه در نهایت حاصل می‌شود، آراسته و زیبنده باشد.

درون آدمی نیز هم چون لوحی است که باید همواره از ناملایمات و نازیبایی‌ها پاک شود. وقتی برای پاک شدن آن تلاش صورت گرفت،‌ پذیرش انرژی‌های مثبت و شادی آفرین،‌ روح و جان آدمی را جلا خواهد داد. (حتی سبک غذا خوردن در بروز و توسعه انرژی‌های منفی تاثیرگذار است)

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید