Verification: 03703ab86c189f7c امواج ذهنی چیست - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

امواج ذهنی چیست

امواج ذهنی چیست؟

امواج مغزی تغییرات ریتمیک فعالیت‌های الکتریکی گروهی از نورون‌ها یا سلول‌های عصبی هستند. هرگاه که فکر، حرکت یا حس می‌کنیم یا چیزی را به خاطر می‌آوریم، نورون‌های ما کار می‌کنند. فعالیت الکتریکی نورونها باعث شکل گیری امواج مغزی می شود که در حالات گوناگون دارای فرکانسهای مختلف با کارآیی متفاوت می باشند.
امواج مغزی بر اساس فرکانس یا بسامد به چند نوع تقسیم‌بندی می‌شوند که برای هرکدام یک نام قراردادی مشخص شده است. هر یک از امواج مغزی مسئول کنترل و اثرگذاری بر بخشی از عملکردهای ذهنی، هیجانی و رفتاری انسان هستند.

ما انسان‌ها در طول شبانه‌روز با ۴ فرکانس مغزی مهم سروکار داریم:

1- امواج آلفا

2- امواج بتا

3- امواج تتا

4- امواج دلتا

ذهن ما به‌صورت خودکار این امواج را وابسته به شرایط و حالات مختلف، تغییر می‌دهد.

 

1- امواج گاما

برخی از انسان ها در شرایط خاصی دچار حملات عصبی انفجاری شده و یا برخی از بیمارانی که دچار تشنج های ناشی از بیماری صرع می شوند،تحت تاثیر امواج گاما هستند.
واقعیت آن است که هنگامی که این موج الکتریکی مغزی، انسان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، امکان این که پیام مناسبی به او وارد شود بسیار کم بوده و محققان سعی بر آن دارند تا با برنامه ریزی مناسب و پژوهش های مختلف و شناساییتاثیر امواج ذهنی بر زندگی ،دخالت این امواج را بر ذهن کاهش دهند و.یا آن را تحت کنترل خود درآورد.

 

2- بتا:

در حالت کلی انواع امواج ذهنی ولتاژ های الکتریکی مختلفی را در مغز انسان به نوسان در می آورند که در حالت بیداری کامل وقتی این نوسانات بین ۱۴ تا ۲۱ هرتز(HZ) باشد، می گوییم فرد در حالت بیداری کامل قرار گرفته است.

3- دلتا:

وقتی شما در حالت خواب سنگین قرار می گیرد و فعالیتضمیر ناخودآگاه شما به کمترین حالت ممکن میرسد فرصتی بسیار مناسب برای ذهن شما تدارک دیده می شود تا در آرامش انبوهی از اطلاعات که در کل روز توسط مغز دریافت شده است پردازش شود .
موج دلتا باعث میشود تا شما در خواب، بسیاری از رویاهای حقیقی یا غیر حقیقی شما شکل گیرد. و این دیگر تاثیر امواج ذهنی بر زندگی انسان می باشد.

 

4- آلفا:

از مهمترین انواع امواج ذهنی ،می توان به موج الکتریکی آلفااشاره کرد که در اختیار محدوده ی ناخودآگاه انسان ها قرار دارد و مرزی است بین دو نیمکره ی مغز ایجاد میشود.
این موج زمانی آغاز به کار می کند که شما حالتی از یک خواب سبک را تجربه می کنید.
بسیاری از اندیشمندانی که در جست و جوی پاسخ مناسب تاثیر امواج ذهنی بر زندگی انسان بودند دریافتند که این موج باعث حالاتی از خلاقیت و پیشرفت در ورزش انسان ها میشود .

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینفو، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید