Verification: 03703ab86c189f7c ارزیابی و تغییر نام - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

ارزیابی و تغییر نام

کد کیهانی اشخاص بر مبنای نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد شامل روز و ماه و سال بررسی می شود و عددی بدست می آید وو آن عدد تفسیرهایی دارد که خیلی کاربردی و مفید است.

در کد کیهانی در روز و ماه و سال نمیتوان تغییر ایجاد کرد چون ما در تاریخی مشخص به دنیا آمده ایم و دیگر قابل تغییر نیست اما نام کوچک را میتوانیم به صورت مستعار تغییر دهیم در کد کیهانی مبنا نام و نام خانوادگی براساس شناسنامه است ولی فرد می تواند در اصلاح نام کوچک درصورتی که اشکالی داشته باشد نام خود را تغییر دهد که میتواند ارتعاشات نام جدید را جذب نماید.

اسم کوچک هم اسمی است که بیشتر نزدیکانمان ما را با آن اسم صدا میزنند و انرژی های نام دائم روی ما تاثیر می گذارد.

فرض کنید میخواهیم برای یک نوزاد اسم کوچک انتخاب کنیم یا من میخواهم آگاهانه نام خود را تغییر دهم این تغییر نام و یا نام نوزاد براساس چه معیارهایی است؟

که این معیارهارا لیست کنید و براساس آن نام را انتخاب کنید. این نام را براساس دو معیار یا دوجهت میتوانید بررسی کنید.

بعد فیزیکی و ماورایی
وقتی یک اسم انتخاب می شود براساس بعد فیزیکی:
معنی لغوی و معنی تحت الفظی این اسم چیست؟
عامل دوم، سابقه ی تاریخی این اسم است، البته برای بعضی از اسم ها که تاریخی هستند
راحت نوشتن و خواندن اسم
خوش نوا بودن اسم
این‌ها عواملی هستند که باید درنظر گرفته شود.

بعد متافیزیکی که بیشتر مد نظر ما است:

سابقه ی معنوی آن اسم است. بعضی از اسامی سابقه ی معنوی دارند برای مثال نام پیامبران، نام امامان، نام فرشتگان الهی و یا اساتید مقرب اگر با آنها آشنا باشید و بخواهید نام را براساس این اساتید انتخاب کنید چهره ی معنوی یا چهره ی عرفانی همه ی این اسامی یک سابقه ی معنوی وجود دارد.
کد کیهانی: با این اسم با نام خانوادگی و براساس روز و ماه و سال چه عددی بدست می‌آید؟ کد کیهانی تفسیرش چیست؟ آیا اعداد کارمیک هستند؟ و درصورتیکه شخص مشکلی دارد وقتی نامش را تغییر می دهد به طور آگاهانه می خواهد بار انرژیایی را جذب کند که در نام جدیدش موجود است و این و حائز اهمیت است.
ار انرژیایی خود اسم است: بار انرژیایی اسم که فرمول دارد براساس حرف ابجد که مشخص می شود اسم برای فرد مناسب است یا مناسب نیست.

اصلاح نام
یک اسم را به صورت ابجد محاسبه کنیم چه اتفاقاتی می افتد؟ چطور محاسبه می کنیم؟ به چه نتیجه ای می رسیم؟ چه کاربرد و استفاده ای دارد؟

سیستم ابجد منصوب به شیخ بهایی است که منجم و ریاضیدان معروفی است و به ما ارث رسیده است. اصل سیستم به شیخ بهایی برمی‌گردد.

وقتی براساس ابجد اسم را محاسبه می‌کنیم چهار حالت به وجود می آید.

این چهار حالت در سیستم سنتی به صورت دیگری گفته شده است حال ما به صورت امروزی بیان می کنیم که معادل اسامی قدیمی است.

یک اسم از نظر انرژیایی چهار حالت دارد که بار انرژیایی آن اسم یا ضعیف است یا متوسط یا خوب یا عالی که هرکدام از این بار انرژیایی ها سه حالت دارند یک نزولی ، دو ثابت، سه صعودی.

1- ضعیف نزولی

2- ضعیف ثابت

3- ضعیف صعودی

1- متوسط نزولی

2- متوسط ثابت

3- متوسط صعودی

1- خوب نزولی

2- خوب ثابت

3- خوب صعودی

1- عالی نزولی

2- عالی ثابت

3- عالی صعودی

هرکدام از این حالت ها بار انرژیایی خود را دارد که دوازده گروه بدست آمد که ارتعاشات و انرژی های اسم شما میتواند دارای سی و شش حالت مختلف باشد.

آگاه باشیم سطح ارتعاش و میزان انرژی نام والدین به ویژه مادر، پشتوانه و تامین کننده ارتعاش و انرژی اسم فرزندان است و به عنوان میراث تا ابد بر آنها اثر خواهد گذاشت. والدین با ارزیابی و در صورت نیاز اصلاح نام خود، خدمت بزرگی به فرزندانشان خواهند کرد.

فرزندان خود را از این پشتوانه و میراث محروم نکنیم.

مطلب پیشنهادی

تاثیر ترتیب تولد بر شخصیت افراد 

بر اساس تحقیقات فرانک سالووی (یکی از پژوهشگران برجستهٔ موسسه تکنولوژی ماساچوست و نویسنده کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید