Verification: 03703ab86c189f7c آیا انتخاب اسم حسنه ؟!!! - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

آیا انتخاب اسم حسنه ؟!!!

آیا انتخاب اسم حسنه فقط بمعنای اسم زیبا است؟ آیا این وظیفه مهم پدر و مادر یعنی انتخاب نام حسنه با حکمت و حساب و کتاب توسط پدر و مادرها انجام می شود و یا با توجه به سلیقه شخصی پدر و مادر و بدون توجه به این که اسم نیکو و پسندیده باشد انتخاب می شود؟ واقعا اسم حسنه چیست و چگونه باید به صورت تخصصی انتخاب شود؟
قطعا همگی قبول دارید که هر حرف و یا صدایی که از زبان انسان صادر گردد دارای انرژی است حال یا مثبت است یا منفی. براساس تحقیقات علمی اثبات شده و روایات و احادیث در این بین اسم انسان نیز که توسط اطرافیان صدا زده می شود نیز دارای انرژی مثبت یا منفی به وی است که این انرژی های مثبت باعث می شود که بر روی شخصیت وی تاثیر مثبت گذاشته و وی پیوسته در کارها و زندگی اش موفق گردد و یا این که در اثر انباشتگی انرژی منفی باعث می شود که بر روی شخصیت وی تاثیر منفی گذاشته و یا این که خدای ناکرده وی در بعضی کارها موفق نشود و یا آنکه به علت نام غیر حسنه دچار مشکلاتی گردد؟! به راستی در زمان حاضر چه اسمی را انتخاب کنیم که دارای انرژی مثبت باشد و یا اصلا اسم حسنه به چه معناست و چگونه باید انتخاب گردد که در بخش مربوطه به پاسخ به این سوال می پردازیم.

اثرات تغییر نام:
نام قبلی را باید مثل کفش کهنه بدور اندازید.
ابتدا نام جدید یک طوفان ایجاد میکند و ممکن است شما را در زندگی با تنش مواجه کند. اما باید بدانید که این طوفان موقتی است و با رعایت آداب تغییر نام اثرات منفی اش زودتر برطرف میشود منظور از این طوفان بروز تنشهای مختلف در زندگی است که برای اکثر افراد ایجاد میشود. البته این امر بیشتر برای کسانی اتفاق می افتد که نام مخرب و حادثه سازی داشته اند. نامش را طوفان نهادیم چون دقیقا مانند طوفان های مختصر و گذرای آخر هر فصل است. وقتی که زمستان به بهار نزذیک میشود و مانند تبدیل بقیه ی فصل ها(البته این تنشها برای برخی از افراد ایجاد خواهد شد و برای برخی دیگر هیچ اتفاق خاصی نمیافتد، یعنی لازم نیست منتظر وقوعش باشید)

بسياری از افرادی كه به بيماريهاي صعب العلاج مثل سرطان – صرع – ام اس – تشنج و.. دچار ميشوند يا خود حادثه سازند و يا در خانواده ای هستند كه اقلا يك حادثه ساز در ان وجود دارد.

حادثه سازها شامل سه دسته ي عالي – عادي –و متضررند كه عالي اول به بقيه ضرر ميزند و سپس بر خود و عادي ضرر وزيانش دوطرفه و متضرر اول بخودش ضرر ميرساند وسپس بر ديگران. حادثه سازهاي متضرر بدترين دسته از اسامي هستند.

اين بود خصوصيات مختصري از دسته نامهاي حادثه آفرين يا حادثه ساز!!

بطور كلي هرگونه بدي و نابساماني را ميتوان براي افراد دسته حادثه ساز انتظار داشت و هرچه مورد بد و نامطلوب در دسته هاي ديگر ذكر ميشود نيز از خصوصيات دسته حادثه آفرين است .

اثرات نام بر سرنوشت وطالع زندگی افراد:

مبحث علم نام شناسی یا علم اسامی که در عرب به آن علم الاسماء گفته میشود یکی از علوم غریب و فراموش شده ای است که بر مبنای علم اعداد و رابطه آن با حروف و کلمات و اسامی صحبت از تاثیرات مختلف در جای جای زندگی ما می کند. سالیان دور برای انتخاب نام و نامگذاری و انتخاب همسر و .. توسط علمای علم اسامی از آن استفاده می شد و اکنون زیر گرد وغبار زمانه غریب و فراموش شده مانده است.
علم اسامی علمی نیست که زائیده ی عقل و فکر بشر امروزی باشد .مبحثی که ادعای علمی بوده آن را داریم نه مربوط به صحبتهای دانشمندان و محققان غربی است و نه نتیجه و برداشتی خلاف واقع از قوانین هستی است گر چه صحبتها ونظرات امثال فیثاغورس(ث) و برخی دانشمندان و محققان امروزی نظیر لینداگودمن موید این علم است.
فیثاغورس(ث)در حدود 2500 سال پیش نظریه ی اعداد کیهانی را مطرح کرد و گفت که هر اسمی دارای عددی است در تبادل با انرژیهای کیهانی اگر آن عدد با آن انرژیها در یک مدار ودر یک راستا باشد صاحب آن اسم انسان خوشبختی خواهد شد واگر در تضاد با انرژیهای کیهانی باشد وی مدام در رنج و بدبختی قرار خواهد گرفت.
آیا دقت کرده اید که چرا اکثر ما انسانها در رنج بسر می بریم و به خواسته هایمان نمی رسیم؟
اما علم الاسماء علمی با دیرینه ای بسیار است که از ارتباط اعداد و اسامی و ارتباط و تاثیرات اسامی افراد خانواده و.. در چندین حوزه سخن به میان میآورد که در جای خود از تاریخچه و همچنین شرح خروجیهای این علم صحبت خواهیم کرد.
در این علم صحبت از مبارکی و نامبارکی اسامی است از “آمد” یا “نیآمد” از “پاقدم خوب یا بد”… قطعا با این الفاظ آشنائی دارید واین کلمات را معمولا از پدربزرگها و مادر بزرگها بیشتر شنیده اید. علی ای حال قصد ما در این مباحث این دانش معرفی و تبیین علم الاسماء وبیان تاثیرات مثبت و منفی نام گذاریهای مختلف و ارائه راهکارهائی برای جلوگیری از خطرات نامگذاری های غلط بنا بر قوانین معظم این علم است.

و اما گوشه ای از خروجیهای این علم:

علم اسامی و سرنوشت (تاثیر

مطلب پیشنهادی

سطح انرژیایی ورتبه بندی؟!!!

سطح انرژیایی ورتبه بندی کیفی وماهیت آنها: براساس دانش علم الاسماءسطوح انرژی وماهیت آثاروعوارض هرنامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید