Verification: 03703ab86c189f7c آشنایی با فنگشویی - ایران دعا | بزرگترین سایت و مرجع دعا درمانی | بخت گشایی | رزق و روزی | کارگشایی

آشنایی با فنگشویی

آشنایی با فنگ شویی 1

فنگ شویی؛ حتما شما نیز کمابیش این نام را شنیده و با آن آشنایی دارید.
این روزها این نام برای بسیاری با میل به عرفان‌های شرقی و برای برخی دیگر به عنوان روشی برای زندگی بهتر همراه شده است.

عموما هر آنچه به نوعی به فرهنگی آسیای شرقی و خصوصا چین مربوط می‌شود برای ما در پرده‌ای از اسرارآمیزی و جذابیت ناشناخته‌ها پیچیده شده است. شاید خیلی پیش از آنکه مثل امروزه راجع به فنگ شویی بدانیم، قوانین آن را بدون آنکه آنها را در بوق و کرنا کنیم بکار می‌بستیم. چرا که فنگ شویی در نهایت نحوه چیدن وسایل است به نحوی که انسان از قرار گرفتن در آن فضا احساس خوبی داشته باشد.

مادران و مادربزرگان خیلی از ما کارشناسان فنگ شویی بودند اما هرگز به این توانایی خود آگاهی نداشتند.
البته تعدادی از آنها هم هیچوقت نتوانستند حتی ابتدایی ترین روش‌های فنگ شویی را بکار گیرند.

حتما خانه‌هایی را به یاد دارید که به محض ورود به آن میل به ترک آن داشتید، خانه‌هایی که دلگیرترین مکان‌های زمین بودند و هیچ حس خوب و امیدوار کننده‌ای در آنها وجود نداشت.

بهتر است تصور عجیبی که از فنگ شویی دارید را کنار بگذارید.
برای اولین قدم این صحنه را با خود مرور کنید:
زمانی که وارد یک سالن بزرگ و بی‌نور که پرده پنجره‌های آن را پوشانده می‌شوید، چه می کنید؟
جواب اکثر مردم آن است که پرده‌ها را کنار می‌زنیم یا چراغی روشن می‌کنیم. این دو اقدام مثال واضح فنگ شویی است. فنگ شویی سعی دارد عناصر نامطلوب محیط شما را بهبود بخشد.

حتی در محیط کار نیز کارمندانی که پشت به در ورودی می‌نشینند و دیدی به فضای بیرونی ندارند بازده کمتری دارند. دلیل این نیز معلوم است.
وقتی شما نظارتی بر محیط خود ندارید مستعد افسردگی و حتی بدبینی نسبت به اطرافیان‌تان می‌شوید.
بهمین خاطر است که در فنگ شویی تاکید می‌شود که میزهای مطالعه و کار رو به در ورودی باشند.

اگر شما به جنبه کاربردی مسایل بیشتر اهمیت می‌دهید بهتر است به فنگ شویی به عنوان مجموعه روش‌هایی بنگرید که قصد اصلاح ناخوشایندی‌های پیرامون شما را دارد.

درست مانند هرکار دیگری فنگ شویی نیز بر میل و اراده شما استوار است.
جابجا کردن یک میز یا گشودن یک پنجره جنبه ظاهری تلاشی است که شما برای بالا بردن سطح زندگی‌تان می‌کنید.

آشنایی با فنگ شویی 2

فنگ شویی هنر هماهنگی جریان انرژی محیط زندگی و اطراف ما به منظور ایجاد تغییرات خوب و مفید در زندگی است. شاید این، دقیق ترین تعریف از فنگ شویی باشد.

چینیان باستان معتقد بودند آنچه در درون ما می گذرد تاثیر مستقیم بر زندگی ما دارد و مهم تر از آن این است که عکس این نکته هم صادق است.
باین معنا که آشفتگی های محیط زندگی بر روی تفکرات و برنامه ریزی های ما اثر می گذارد.

کسانی که در فنگ شویی از شم خوبی برخوردارند می توانند با نگاه کوتاهی به خانه یا محل کار شما دریابند که کدام بخش زندگی شما به خوبی پیش می‌رود و شما در کدام قسمت دچار مشکل هستید.

بخش هایی از محیط شما که بهم ریخته است، پاره ای از آشفتگی های درونی شما را برملا می کند، در عوض آنچه که نشان از رسیدگی و مراقبت دارد، بازگو کننده بخش هایی است که شما در آن موفق هستید.

فنگ شویی می گوید اگر فرا بگیرید
بی نظمی های محیط تان را کاهش داده و آنها را بر اساس نظم بچینید می توانید مطمئن باشید که در حرفه و زندگی تان هم تغییرات مثبتی اتفاق خواهد افتاد. بطور مثال اگر میز کار شما همیشه بی نظم است نشان می دهد که شما درکارهایتان هم با موانع و مشکلات و آشفتگی هایی مواجه هستید

درباره سایت بزرگ طلسم در ایران
سایت طلسم اینفو بزرگترین مجموعه طلسم و محفل جادوگری در ایران است که طلسمات سخت و با تاثیر قوی را انجام می دهند. از جمله طلسماتی که می توانیم برای شما انجام دهیم می توان به لیست زیر اشاره کرد:
1. طلسم یهودی
2. طلسم صبی
3. طلسم هندی
4. طلسم مصری
5. طلسم ایرانی
6. طلسم عربی
7. طلسم مصری
8. و ….
طلسمات توسط اساتید در هر مذهب نوشته می شوند که همین امر باعث می شود تاثیر طلسمات 100% باشد. سایت طلسم اینفو از همه کسانی که در زمینه طلسم و جادو، فال و طالع بینی فعالیت دارند دعوت به همکاری می نماید.
هدف ما رقابت نیست، رفاقت و بر طرف کردن مشکلات کسانی است که به ما مراجعه می کنند. ما میتوانیم توسط موکلین قوی مسلمان و غیرمسلمان مشکلات شما را با طلسم و جادو حل کنیم. به اختیار شما مشکلات را موقت یا دائمی برای شما حل و فصل می کنیم.
شماره دعانویس و جادوگر قوی
شماره دعانویس و شماره جادوگر در سایت طلسم اینفو یافت می شود. برای بررسی مشکل خود با اعضای سایت در ارتباط باشید و پس از راهنمایی و مشاوره به دستور استاد اقدام و مشکل خود را بر طرف کنید.
لازم به ذکر است طلسمات کفاره و زکات دارند، به همین خاطر طلسم رایگان انجام نمی شود. طلسمات پولی بوده و باید هزینه آن را پرداخت کنید.
سایت طلسم اینف

و، انواع طلسم قوی و ارزان را ارائه می دهد تا تمامی افراد بتوانند از این طریق مشکلات خود را حل نمایند.

مطلب پیشنهادی

طلسم مفتاح الکنز

طلسم مفتاح الکنز طلسمی فوق العاده قوی و کارآزموده جهت حل تمامی مشکلات،این لوح عظیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید